Jump to content
Dogomania

FANTA - agilitowy mix


Fantowa

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Collie']Boże... nie domyśliłam się dotąd :evil_lol:
edit.
Klaudia idziesz na spotkanie organizacyjne w ZKwP w sprawie agi ?[/QUOTE]
Nie idę, bo nie mam po co, od razu na trening przychodzę. W ogóle, to muszę jeszcze zapłacić.

[quote name='Aleksandra95']męczarnia. :D[/QUOTE]
Chyba mi wyszło z tym klikaniem XD

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][SIZE=2][QUOTE][FONT=Times New Roman]"agility is fun, a DISY kolekcjonować też trzeba"[/FONT][/QUOTE] kocham :loveu::loveu::loveu: wreszcie trafiłam do waszej galerii, mam nadzieję, że będziesz pisać częściej niż na blogu :diabloti: no i do zobaczenia na jakichś zawodach albo seminarium... albo wpadnij do mnie tak sobie ot :cool3:[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Mela'][SIZE=3][SIZE=2] kocham :loveu::loveu::loveu: wreszcie trafiłam do waszej galerii, mam nadzieję, że będziesz pisać częściej niż na blogu :diabloti: no i do zobaczenia na jakichś zawodach albo seminarium... albo wpadnij do mnie tak sobie ot :cool3:[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
Bloga już nie ma, nie chce mi się go prowadzić zbytnio XD
Ale galerii SPRÓBUJĘ nie zaniedbać ^^
Kiedy są najbliższe zawody w Twoich okolicach? Te majowe dopiero?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Klaudia, wy będziecie na tych treningowych zawodach ? :smile:[/QUOTE]
Niee.
[quote name='Kasia&Mela']ach, no tak :lol: to kiedy przyjeżdżasz z Fanterem na jakieś zawody do mnie? bo już nie mogę się doczekać![/QUOTE]
Hmmmm, 26-27 maja? :D

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze napiszę, że dzisiaj miałyśmy pierwszy trening po zimowej przerwie ^^
Muszę stwierdzić, że Fanta biega szybciej niż jesienią i ogólnie lepiej się dogadujemy na torze ^^
Nakręciła się na tor, jak nigdy.
Czasami zdarza jej się coś w slalomie pomieszać, ale będziemy nad tym pracowały :D
Poza tym to cud, miód, własnego psa nie poznaję:loveu:
A jutro trening ze strefówkami, czyli czas zacząć ogarniać strefy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Jeszcze napiszę, że dzisiaj miałyśmy pierwszy trening po zimowej przerwie ^^
Muszę stwierdzić, że Fanta biega szybciej niż jesienią i ogólnie lepiej się dogadujemy na torze ^^
Nakręciła się na tor, jak nigdy.
Czasami zdarza jej się coś w slalomie pomieszać, ale będziemy nad tym pracowały :D
Poza tym to cud, miód, własnego psa nie poznaję:loveu:
A jutro trening ze strefówkami, czyli czas zacząć ogarniać strefy:loveu:[/QUOTE]
No to gratulujemy Fancie. :D
Wygłaszcz ją ode mnie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Jeszcze napiszę, że dzisiaj miałyśmy pierwszy trening po zimowej przerwie ^^
Muszę stwierdzić, że Fanta biega szybciej niż jesienią i ogólnie lepiej się dogadujemy na torze ^^
Nakręciła się na tor, jak nigdy.
Czasami zdarza jej się coś w slalomie pomieszać, ale będziemy nad tym pracowały :D
Poza tym to cud, miód, własnego psa nie poznaję:loveu:
A jutro trening ze strefówkami, czyli czas zacząć ogarniać strefy:loveu:[/QUOTE]

Coś o tym wiem :D Boje burki nakręcone na agility jak nigdy, aż od tego nienadąrzania wysyłania je nauczyłam :D

Link to comment
Share on other sites

Trening baaaardzo dobrze, takiego nakręcenia na strefówki u Fanty jeszcze nie widziałam. No i sukces - Fanta zostaje na 2on2off, ja mogę sobie odbiec dalej, robić pajacyki, kucać, czyli robić z siebie idiotkę, a ta zostaje ^^
Nie spodziewałam się, że po TAKIEJ przerwie coś więcej z 2on2offa zapamięta, robimy go na huśtawce i kładce, palisada to po prostu pilnowanie, żeby zaliczyła, na szczęście nie zeskakuje:loveu:
Ale żeby nie było tak "kolorowo" - na początku Fanta miała MAŁY problem z odróżnieniem komendy "góra" od "tunel" :evil_lol: Wejścia były obok siebie, a Fanta jest niewyżyta tunelowo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']No to gratulacje! Ja jestem ciekawa jak mój pies zareaguje na palisade, bo miała przyjemność pokonywać ją raz w życiu, hym.[/QUOTE]
Będzie dobrze, palisada to w sumie fajna przeszkoda, trudności nie powinna sprawić(jeśli pies się przed nią rozpędzi:evil_lol:)
[quote name='patusiove']No, a ja jestem ciekawa jak mój pies zareaguje na agility ;pp
Ojj to gratulujemy Wam ;][/QUOTE]
Początkowo i tak będziesz miała pewno same hopki i tunele, musisz się w to wkręcić, po jakimś czasie sama dostrzeżesz ;) Nie ukrywam, że sekwencje hopka-tunel-hopka mnie meega nudziły, no ale to było potrzebne, żeby mogło być tak, jak jest teraz.
[quote name='wikikoniki']Fajnie :)
A u mnie poprawiło się moje prowadzenie no ale pies troszku leniwy się zrobił, ale to wina moich treningów w czasie, kiedy świeci słońce, następny o 17 :mad:[/QUOTE]
Eeee, teraz jeszcze słońce mocno nie śweieci... Popracuj nad motywacją, bo to podstawa ;)

Link to comment
Share on other sites

Klaudia, a ty nie miałaś problemu z Fantą, że właśnie wbiegając rozpędzona na palisade przeskakiwała strefe ? Bo moje niby Medium, a ta pierwszą strefe idealnie przeskakuje i nie wiem zbytnio jak to wypracować, bo przecież, nie będe go ciągle zatrzymywać.. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...