Jump to content
Dogomania

Blind- niewidomy, chudziutki, porzucony ...


dexterka

Recommended Posts

[quote name='Madziek']ten DT z FB? tam są właśnie inne psy.
Garncarz juz był, jak się okazało, na początku marca. Ale jak już wyciągniemy Blinda ze schroniska to będziemy mogli zabrać go do Wrocławia do dr Kiełbowicza[/QUOTE]
problemem nie jest wyciagniecie go ze schroniska tylko znalezienie odpowiedniego lokum? tak rozumiem?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa gonzales']Sciskam mocno kciuki za to serce cudne :iloveyou::thumbs::thumbs:jestem na zaproszenie , dziekuje , ciotenki ,ja znikam pomalu z dogo , ale bede trzymac mocno za niunia[/QUOTE]

i ja trzymam kciuki mocno!

Ewo - dlaczego?
dlaczego powoli znikają z dogo wspaniałe osoby, które są tu od dawna ( ja wciąż się tu "nowa" czuję przy Was)
dlaczego????

Link to comment
Share on other sites

Hej mam domek tymczasowy dla Blinda we Wrocławiu. Komu podać kontakt do tej Pani Oto treść e-maila:
"Mogłabym wziąć do siebie Blinda na dom tymczasowy. Pies na pewno mógłby u mnie zostać do końca czerwca gdyż później planuję wakacyjny wyjazd za granicę, nie wiem jednak czy te plany uda się zrealizować, możliwe, że zostanę w kraju (wtedy Blind mógłby oczywiście zostać ze mną). Nie wiem jednak czy w przypadku wyjazdu taka ponowna przeprowadzka nie byłaby dla psa większym stresem niż stały pobyt w schronie."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Hej mam domek tymczasowy dla Blinda we Wrocławiu. Komu podać kontakt do tej Pani Oto treść e-maila:
"Mogłabym wziąć do siebie Blinda na dom tymczasowy. Pies na pewno mógłby u mnie zostać do końca czerwca gdyż później planuję wakacyjny wyjazd za granicę, nie wiem jednak czy te plany uda się zrealizować, możliwe, że zostanę w kraju (wtedy Blind mógłby oczywiście zostać ze mną). Nie wiem jednak czy w przypadku wyjazdu taka ponowna przeprowadzka nie byłaby dla psa większym stresem niż stały pobyt w schronie."[/QUOTE]

Jejjj to by było świetnie :D Najlepiej podawać komuś kto najwięcej czasu przebywa w schronie i zna Blinda ja napiszę do jednej osoby może coś pomoże chwilka :)

Link to comment
Share on other sites

już spieszę z wieściami:
wyników badań jeszcze nie ma, powinny być jutro

na tą chwilę mamy w zasadzie dwie pewne propozycje dt/hotelików:
1) hotelik blisko Dexterki, która mogłaby mieć go na oku
dom, ogród, dużo przestrzeni, pan właśnie zdaje egzaminy na psiego trenera w Wesołej Łapce, rozmawiał już o Blindzie z Jackiem Gałuszką, więc Blind przeszedłby również szkolenie. początkowo rozmawialiśmy o kwocie 350 zł/ m-c, ale później usłyszałam "pieniądze to nie wszystko", więc... :)

2)dt we wrocławiu
kawalerka, 4 piętro, centrum wrocławia
na pewno byłaby potrzeba tam wcześniej wizyta, ale jeśli okazało by się, że Blind sprawia jakieś poważniejsze problemy, to może to nie wypalić. no i wspomniany wcześniej ewentualny wyjazd za granicę w czerwcu.
bezpłatny, my oczywiście musielibyśmy zapewnić wyżywienie i opiekę wet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...