Jump to content
Dogomania

Blind- niewidomy, chudziutki, porzucony ...


dexterka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wystartowalismy jak z procy.... szybciutko zlecialy sie dobre duszyczki i pomogly w szukaniu nowego DT dla Blinda,

teraz zadaje sobie pytanie: DLACZEGO PODJECIE DECYZJI DO KTOREGO MA POJSC TAK DLUGO TRWA ???????????????

ktora z cioteczek decyduje dokad i kiedy Blind pojdzie ?

Link to comment
Share on other sites

decyzja trwa tak długo ponieważ Fundacja nie chce podejmować decyzji pochopnie. Blind to wymagający pies i Madziek chce dokładnie przemyśleć gdzie będzie mu najlepiej!

czekamy też na wyniki, które dużo nam powiedzą. Najważniejsze ,że dzięki dobrym ludziom jest wybór wśród domków.

Tak jak Madziek pisała wyżej rozważa dwa domki- jeden hotelik niedaleko mnie, który przyjąłby Blinda za 2 -tyg, dom z ogrodem, Blind byłby w domu, w domu duża otwarta przestrzeń, dosyć mało przeszkód, Pan wkrótce zostanie szkoleniowcem w Wesołej Łapce.

Drugi w centrum Wrocławia w kawalerce. dostępny OD ZARAZ być może do czerwca być może dłużej....

Co do DT z Sosnowca to nie znam zdania Fioletowego Psa na ten temat!

Z tego co wiem to koszty hoteliku koło mnie nie są jeszcze do końca ustalone. Fundacja potrzebuje wsparcia finansowego, ponieważ ma wiele psów pod opieką.

Dlatego Kavo to wszystko tyle trwa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']decyzja trwa tak długo ponieważ Fundacja nie chce podejmować decyzji pochopnie. Blind to wymagający pies i Madziek chce dokładnie przemyśleć gdzie będzie mu najlepiej!

czekamy też na wyniki, które dużo nam powiedzą. Najważniejsze ,że dzięki dobrym ludziom jest wybór wśród domków.

Tak jak Madziek pisała wyżej rozważa dwa domki- jeden hotelik niedaleko mnie, który przyjąłby Blinda za 2 -tyg, dom z ogrodem, Blind byłby w domu, w domu duża otwarta przestrzeń, dosyć mało przeszkód, Pan wkrótce zostanie szkoleniowcem w Wesołej Łapce.

Drugi w centrum Wrocławia w kawalerce. dostępny OD ZARAZ być może do czerwca być może dłużej....

Co do DT z Sosnowca to nie znam zdania Fioletowego Psa na ten temat!

Z tego co wiem to koszty hoteliku koło mnie nie są jeszcze do końca ustalone. Fundacja potrzebuje wsparcia finansowego, ponieważ ma wiele psów pod opieką.

Dlatego Kavo to wszystko tyle trwa...[/QUOTE]
bardzo sensowne wyjasnienie i.... wszystko jest jasne...
mnie nie chodzilo o pospiech, tylko o brak informacji o dalszym przebiegu....
naturalnie , ze nalezy rozsadnie rozwazyc za i przeciw.. to w koncu odpowiedzialnosc... i niestety nigdy nie ma gwarancji, ze wszystko pojdzie gladko i po mysli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzialenos']Dziewczyny a gdyby tak Blinda umieścić w DT u tego przyszłego trenera a do wrocławia wysłać innego psiaka wymagającego pilnie DT ? Czy to nie wchodzi w grę ??[/QUOTE]

[quote name='Madzialenos']Tak np. Thomasa albo Tarzana ?[/QUOTE]

dobra mysl, pytanie jest tylko czy uda sie w krotkim czasie zebrac kase

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']wystartowalismy jak z procy.... szybciutko zlecialy sie dobre duszyczki i pomogly w szukaniu nowego DT dla Blinda,

teraz zadaje sobie pytanie: DLACZEGO PODJECIE DECYZJI DO KTOREGO MA POJSC TAK DLUGO TRWA ???????????????

ktora z cioteczek decyduje dokad i kiedy Blind pojdzie ?[/QUOTE]

tak jak Dexterka wcześniej napisała musimy tak zdecydować, żeby było jak najlepiej dla Blinda. z jednej strony było by dobrze jak najszybciej zabrać go ze schroniska, a z drugiej wydaje mi się, że w hoteliku koło Popielowa będzie miał lepsze warunki, ale tam może pojechać dopiero za dwa tygodnie
Jestem też ciekawa zdania osób z wątku zaangażowanych w pomoc dla Blinda.

[quote name='Madzialenos']Dziewczyny a gdyby tak Blinda umieścić w DT u tego przyszłego trenera a do wrocławia wysłać innego psiaka wymagającego pilnie DT ? Czy to nie wchodzi w grę ??[/QUOTE]

też przeszło mi przez myśl umieszczenie tam innego pieska, ale takjak pisałam - tam trzeba najpierw zrobić wizytę!! czy jest może ktoś z Wrocławia?? chciałam poprosić Ulvhedin o wizytę, bo ona ma duże doświadczenie w opiece nad niepełnosprawnymi psami i w adopcjach, tylko nie mogę się z nią skontaktować.
Druga rzecz to moim zdaniem ani Thomas ani Tarzan nie nadają się też do kawalerki na 4 piętrze. Tarzan - ponieważ ma poważne problemy ze stawami i nie da rady chodzić po schodach. Thomas - dlatego, że moim zdaniem on nie "nadaje się" do mieszkania. poza tym Thomas jest psem, który broni się gryzieniem kiedy coś go niepokoi, wystraszy, kiedy czegoś nie zna (np. zwykłe podanie spot-on p/pchłom), więc nie każdy sobie z nim poradzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roma_121']jestem z SOS Dalmatyńczyki chcielibyśmy pomóc ( niestety nie jesteśmy w stanie pomóc finansowo bo mamy dużo psów pod opieką ) ale umieszczenie go na stronie i ogłoszania... oprócz tego chciałabym wiedzieć czy osoby, które zajmują się nim zgadzają się na adopcje zagraniczną ? Blind ma większe szanse wtedy na dom.[/QUOTE]

będziemy bardzo wdzięczni za umieszczenie go na stronie. a mogłabyś napisać coś więcej o adopcji zagranicznej? do Niemiec? z jaką organizacją współpracujecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...