Jump to content
Dogomania

Blind- niewidomy, chudziutki, porzucony ...


dexterka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w ogole to wyglada jak brat samca, ktorego zaadoptowalam ze schronu w Kedzierzynie Kozlu- max ma 4 lata
pisze bo to w sumie jeden region
[URL=http://ati.pxd.pl/zdjecie/783006/1/nilo-s][IMG]http://ati.pxd.pl/gallery/pic197/v2012031320234812179186.jpg[/IMG][/URL]
zdjecie jest po 2 tyg wyjscia ze schronu

Edited by Ati
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']To i ja się przypomnę, bo mój post chyba zaginął w tym natłoku innych wypowiedzi ;)

Muszę to wiedzieć, jeżeli mam szukać mu DT, a tutaj nigdzie nie mogę znaleźć tych informacji.[/QUOTE]

Na chwile obecną już wiem,że jest wykastrowany. Na psy z boksów nie zwraca uwagi, jutro zostanie sprawdzona jego reakcja na inne psiaki na spacerze.


PS kto mi podpowie jak odpowiadać z cytatem, cytując kilka w jednym poście??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Na chwile obecną już wiem,że jest wykastrowany. Na psy z boksów nie zwraca uwagi, jutro zostanie sprawdzona jego reakcja na inne psiaki na spacerze.


PS kto mi podpowie jak odpowiadać z cytatem, cytując kilka w jednym poście??[/QUOTE]

Klikasz przy każdym poscie który chcesz zacytować w ten ostatni znaczek po prawej stronie (ten z 2 przecinkami i plusem)
"Multi cytat-tego posta"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pina_collie']proszę bardzo:
[IMG]http://imgh.us/7981126-zamknac-wody-kolorow-obrysow-malowania-na-bialym-tle.jpg[/IMG][/QUOTE]

banerek bardzo piekny cioteczko.... wielkie dzieki....

[quote name='dexterka']Na chwile obecną już wiem,że jest wykastrowany. Na psy z boksów nie zwraca uwagi, jutro zostanie sprawdzona jego reakcja na inne psiaki na spacerze.



PS kto mi podpowie jak odpowiadać z cytatem, cytując kilka w jednym poście??[/QUOTE]

ale jutro chlopak bedzie mial sporo wrazen....

trzymaj sie Blind.... teraz juz tyle dobrych duszyczek wokol ciebie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']ok, nie wiem jakie sa wasze zapatrywania na hotele, ale jest jeden naprawde tani hotel u emiś; nasz kanis do niego nie pojechal, wiec moze blind by mogl? moze warto? ten hotel kosztuje 10 zlotych za dzien, plus karma; emiś jest technikiem weterynaryjnym, opatrzyly jej sie wszelkie choroby, wozi psy do lekarza, podaje leki i kroplowki; rozwazcie te mozliwosc; psow u niej jest malo, teren duzy, czesc psow mieszka w domu; hotel nazywa sie raszka, jest blosko was (kolo katowic) i ma watek na dogo;
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29[/URL]
nie umiem pomoc inaczej, a ewelinaaa wyslala mi zaproszenie wiec sobie pozwolilam na te sugestie;[/QUOTE]

Pisałam do Emisia, niestety nie ma miejsc w domu, a póki co to właśnie takie staramy się znaleźć.

Ale Emiś polecił mi konsultacje z weterynarzem- okulistą dr Garncarzem. Poszperałam na jego stronie i okazuje się ,że w marcu będzie przeprowadzał badania okulistyczne w Opolu. Ojj bazarek trzeba rozsyłać....

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
dziękuję bardzo dexterce za założenie wątku dla Blinda. cieszę się bardzo, że tak dużo osób pojawiło się tutaj.
Te zdjęcia z pierwszego postu robiłam 25.02, moim zdaniem Blind teraz wygląda o wiele gorzej niż wtedy. Na tamtym spacerze był weselszy, odważniej szedł przed siebie. W niedzielę i wczoraj był o wiele bardziej markotny. No i ma tak zdarte łapy, że nie może chodzić. Ma (mam nadzieję, że ma) rozścielony koc na podłodze w kojcu, żeby nie chodził po szorstkim betonie.
Blind ma apetyt i zjada porządne porcje jedzenia. Więc boję się, że coś jest nie tak z jego zdrowiem. Chyba, że to stres tak go wyniszcza...
Blind jest cudownym psem, tuli się do człowieka, wpycha głowę pod ręce, żeby go głaskać...serce się kraje na jego widok...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']Witajcie
dziękuję bardzo dexterce za założenie wątku dla Blinda. cieszę się bardzo, że tak dużo osób pojawiło się tutaj.
Te zdjęcia z pierwszego postu robiłam 25.02, moim zdaniem Blind teraz wygląda o wiele gorzej niż wtedy. Na tamtym spacerze był weselszy, odważniej szedł przed siebie. W niedzielę i wczoraj był o wiele bardziej markotny. No i ma tak zdarte łapy, że nie może chodzić. Ma (mam nadzieję, że ma) rozścielony koc na podłodze w kojcu, żeby nie chodził po szorstkim betonie.
Blind ma apetyt i zjada porządne porcje jedzenia. Więc boję się, że coś jest nie tak z jego zdrowiem. Chyba, że to stres tak go wyniszcza...
Blind jest cudownym psem, tuli się do człowieka, wpycha głowę pod ręce, żeby go głaskać...serce się kraje na jego widok...[/QUOTE]

Madziek wyciągniemy go stamtąd!! Zobaczysz!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...