Jump to content
Dogomania

Rozmnażalnia psów, kujawsko pomorskie!!!!! PSEUDOHODOWLA


kopiko

Recommended Posts

Och co za okropna kobieta :angryy:
A co do domu tymczasowego.. nawet ja bym mogła jeden znaleźć może dwa :evil_lol:
Brat szuka psa da córeczki i synka coś typu cavalier lub maltańczyk. Miał kupować, ale skoro może uratować biedną istotkę to po co kupować ? :shake:
A jestem z zachodnio-pomorskiego wiec niedaleko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kopiko']To jest bardzo dobry pomysł.. Tylko, że najtańsze szczeniaki u niej kosztują 450 zł.. [B]Może załatwiłby ktoś jakieś podróbki, aby nie stracić, a babę złapać ???[/B] Niestety nie dysponuję kamerą ''dyskretną'', a z aparatem wprost nie wskoczę. Może to wtedy już olly by to zrobiła??? Ja ocenię sytuację w sobotę, a i tak będę widziała tą wyniszczoną Foksterierke, bo szczeniaki są jeszcze malutkie i pewnie cyca ssają jeszcze, także nie ma się co obawiać.. Jakie to śliczne, biedne maleństwa... :-([/QUOTE]
To żart czy chcesz łamać prawo?
Może lepiej przemyśl sprawę.

No i nic nie kupuj napędzasz to. Myślę, że odpowiednie służby lepiej się tym zajmą. Mają więcej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie chcę łamać prawa. Mam też pewne znajomości w służbach i za przyzwoleniem moglibyśmy coś takiego zoorganizować dla większej potrzeby, bo kto chciałby płacić babie kasę, a potem chodzić po sądach żeby ją odzyskać??? Też trochę pomyśl..... w sobotę jadę więc z czystej ciekawości obejrzeć Foksterierki. Powiem, że się odezwę i tyle, a podstawowe informację już Wam przekażę. Uwierzcie mi, że jak już wyżej pisałam.. to nie pierwsza moja akcja i nie splamiłam żadnej. Baba nie skupuję psów, bo wystarczy przejrzeć ogłoszenia ;) ma zdjęcia matek i ojców, a wszystko słabej jakości, więc jej..

Link to comment
Share on other sites

I koniecznie podeślijcie też pani link do tego wątku żeby była na bieżąco i wtajemniczona we wszystkie szczegóły planowanych "podstępnych" działań :diabloti:.
Przepraszam za sarkazm ale czy na prawdę tak trudno pojąć co to jest publiczne forum i jak działa? I że w internecie istnieją wyszukiwarki?
W ten sposób można zaprzepaścić szanse na skuteczną interwencję jesli takowa miałaby nastąpić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopiko']Nie, nie chcę łamać prawa. Mam też pewne znajomości w służbach i za przyzwoleniem moglibyśmy coś takiego zoorganizować dla większej potrzeby, bo kto chciałby płacić babie kasę, a potem chodzić po sądach żeby ją odzyskać??? Też trochę pomyśl..... w sobotę jadę więc z czystej ciekawości obejrzeć Foksterierki. Powiem, że się odezwę i tyle, a podstawowe informację już Wam przekażę. Uwierzcie mi, że jak już wyżej pisałam.. to nie pierwsza moja akcja i nie splamiłam żadnej. Baba nie skupuję psów, bo wystarczy przejrzeć ogłoszenia ;) ma zdjęcia matek i ojców, a wszystko słabej jakości, więc jej..[/QUOTE]

Nie wiem czy znajomości pomogą przy wprowadzaniu fałszywek do obrotu.
Opisujesz wszystko co i jak za koleją i kiedy.
Dodatkowo chcesz zakupić tam psa.
Mimo wszystko myślę, że lepiej by było gdyby jakaś instytucja się tym zajęła.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie.. wy trochę się w tym wszystkim pogubiliście.. Nie chcę wprowadzić ich do obrotu tylko dać, nagrać, a za chwilke policje powiadomic zeby miec dowody. Zresztą nawet nie ja chciałam to zrobić. Wiesz co.. mam 3 Dogi, a z tego 1 odebrany, 1 wyciągnięty wręcz z worka i 2 koty. Dziękuję za kolejnego psa. Z narzeczonym mamy mało czasu na normalne życie. Tylko Dogi, Dogi i Dogi ;) Musimy im zapewnić dom o jakim kazdy pies marzy. Gdybym chciała kolejnego czworonoga to zaadoptowałabym lub kupiła z zaprzyjaźnionej hodowli. Walczę z rozmnażaniem. Jestem teraz po sterylizacji suni, kastracji psa i czzekam, aż mała podrosnie, aby i ja wysterylizować. Zgłosiłam, proponuję, ale skoro nie to co tu dalej się starać... Moglibyście się mimo wszystko pośpieszyć, bo skoro przez nie caly miesiac pojawilo sie 16 ogloszen szczeniakow to przez te kilka dni napewno pare suk juz zostalo pokryte. Powodzenia........

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='kopiko']Nikt się tutaj nie denerwuję, bo nie ma o co, po prostu kilka osób mnie źle odebrało. Pojadę w sobotę. Zrobię małe rozeznanie i napiszę Wam. Tylko, że tak raczej po 19.00, bo planuję małe zakupy jak już będę.[/QUOTE]

Kopiko byłaś na miejscu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...