Jump to content
Dogomania

Xv Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Wrocław, 29-30.09.2007


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Mocno trzymamy kciuki, aby cieczka nie wypadła akurat w tym terminie...
Pzdr.[/quote]

to za moją też potrzymaj :roll: ..mamy niedosyt zagranicznych sędziów na gr. VII, więc do Wrocławia byśmy chcieli się wybrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
A swoją drogą, ciekawe, gdyby okazało się, że chcę wycofać moje psy + wycofac opłatę, czy jakikolwiek Oddział zgodziłby się na to?:crazyeye:
Pzdr.[/QUOTE]

Tu jest dyskusja na ten temat: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57337[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']to za moją też potrzymaj :roll: ..mamy niedosyt zagranicznych sędziów na gr. VII, więc do Wrocławia byśmy chcieli się wybrać.[/quote]

Ja też grupa VII,ale chyba jako jedyna w takim wieku.Mam 13 lat.Czy ktoś z podobnym do mnie wiekiem wybira się na tą wystawę?Wiem,że jedna dziewczyna w moim wieku z wyżłowego forum się wybiera,ale czy ktoś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Judit']My pewnie też będziemy :)
W końcu grupa VII w niedzielę ^^
Ponoc sędzia jest bardzo dobry - Claudio de Giuliani (Włochy) Ja nie wiem jaka z tego prawda, ale zobaczymy. Jesteśmy pozytywnie nastawieni ;)[/quote]
To tak jak i ja :cool1:

Link to comment
Share on other sites

My tez sie wybieramy,
opuscic wystawe na ktorej VII-ke sedziuje nie polski sedzia bylby grzech, toz to jakies swieto prawie:-)
Dla mojego malucha to bedzie pierwsza wystawa w przybranej ojczyznie:-)
No i pierwszy raz bedziemy sedziowani w niedziele to chyba drugie swieto, mozna zostac na BIS-ach bez kombinowania.
Poprostu szok!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']Wiecie moze czy wpuszczaja psy, ktore nie sa wystawiane? bo chetnie wybiore sie w roli widza, a my z wystawami mamy teraz przerwe..[/quote]
co roku wpuszczają..więc myślę,że i tym razem będą, tylko trzeba miec oczywiście książeczkę i aktualne szczepienia :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']A czy ktoś może mi podać namiar na tani ale nienajgorszy hotelik /gdzie przyjmuja z psami/ jak najbliżej wystawy???[/quote]

Tutaj mozna cos znaleść.
[URL]http://www.wroclaw.pl/m8946/p64872.aspx?select=hotel[/URL]
[URL]http://www.noclegi-wroclaw.pl/[/URL]

[quote name='Agasia']czy jest tutaj ktos z oddzialu wroclaw, kto pomoglby w sprawie zgloszenia - bardzo nietypowego?:smile:
[/quote]

Proszę pisać. Może chociaż komuś pomogę :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...