Jump to content
Dogomania

ON-ek REX odszedł za Tęczowy Most. Pomoc przyszła za późno. Przepraszam piesku.


cavani

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybaczcie, ale nie mam czasu aby dokładnie wszystko przeczytac, więc dla tego zapytam, czy nikt nie rorważał amputacji łapy? Jesli pozwoliłoby mu to na zycie bez bólu to chyba byłoby to rozwiazanie? No chyba, że proces chorobowy nie dotyczy tylko tego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o wyniki badań, to Ola miała je odebrać w sobotę przed 11, jednak Dr. Szponder ich nie miał, w niedziele nie miał jak ich odebrać, więc Ola umówiła się na poniedziałek na rano..ale Doktora nie było, więc wyniki odebrała Kasia wieczorem. Zostały od razu wysłane. Mam nadzieje, że już doszły..Trzymam kciuki za Rexia ..a przynajmniej za to, żeby znalazł Kochający Dom, w którym nawet jeśli krótko, to będzie Szczęśliwy. :-(

Link to comment
Share on other sites

Jutro (właściwie już dzisiaj) będę z kierownikiem schroniska w Lublinie u doktora Szpondera i spróbuję się czegoś o medycznej przyszłości Rexa dowiedzieć.

Widziałam psiaka "na żywo" przed trzema dniami-nie wygląda źle,mieszka w kojcu z drewnianą podłogą,ma apetyt ,lubi leżeć na kołdrze wyłożonej przed budą ,chce być mizany...Niestety ,nie każdy może do niego podejść.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dokładam problemów. Ale jest tu dużo dobrych duszyczek kochających oneczki. Kolejna bieda zniszczona przez "ludzi?" bardzo potrzebuje wsparcia na leczenie i jedzenie (nie hotelowanie), dlatego bardzo proszę, zajrzyjcie

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229360-Walka-o-zycie-Roja!!!-Potrzebna-kazda-pomoc"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...na-kazda-pomoc[/COLOR][/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...