Jump to content
Dogomania

ON-ek REX odszedł za Tęczowy Most. Pomoc przyszła za późno. Przepraszam piesku.


cavani

Recommended Posts

Pola, numer konta wysłałam - bardzo dziękuję w imieniu Rexa!

Co do kagańca macie absolutną rację! Kupiła go jedna z wolontariuszek specjalnie dla Rexa. Nałożyłam go kiedy wysiedliśmy z samochodu, ale Rex wyraźnie miał problem z normalnym oddychaniem i cały czas ściągał go łapką, bo kaganiec był na rzep. Zdjęłam go jak tylko weszliśmy do kliniki i zmieniliśmy na taki jaki miał wcześniej. Rex sam podstawił mordkę, żeby go założyć. Mądre psisko wie, co dla niego lepsze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='arabiansaneta']wstaw jakieś fajne rzeczy, może coś upoluję[/QUOTE]

No to zapraszam, jest ich trochę i są naprawdę warte kupna :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227049-Ch%C5%82opi%C4%99ce-ciuszki-dla-Rexa-i-Misia-do-05-06[/url]

No i cioteczki, proszę o podnoszenie, ja rzadko jestem w domu.

Link to comment
Share on other sites

No to zaczyna się. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków i zaglądanie do Rexa. Teraz wsparcie będzie mu szczególnie potrzebne.

Dzisiaj, kiedy zrobi się cieplej, Rex zostanie poddany kąpieli, żeby zmyć z siebie zapaszki schroniskowe, a jutro jedzie do Lublina.
[B]Operacja odbędzie się jutro o godzinie 11.00.[/B]
Ja niestety nie będę mogła być z nim (niestety trzeba pracować), ale z kierownikiem pojedzie inny wolontariusz. Będę się bardzo denerwować!

Mam nadzieję, że osoby które chcą ofiarować swój czas na wyprowadzanie Rexa podczas jego pobytu w Lublinie są zwarte i gotowe ;)

[quote name='pola53']Pieniądze już poszły. Wystawię kolejny bazarek, może uda się jeszcze coś zarobić.[/QUOTE]
15 maja 2012 r. wpłynęło 40,50 zł dla Rexa. Bardzo dziękuję [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]

Edited by cavani
Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy gotowi :) Jutro zjawię się u Rexa po zajęciach koło godz. 16, myślę,że będzie już wybudzony,ale nie sądzę,żeby jutro mógł wyjść..posiedzę z nim troszkę, nawilżę pyszczek. Zazwyczaj po operacji się nie je i nie pije przez jeden dzień. No i pogadam z prof. w jakich godzinach będziemy potrzebni najbardziej,to ustalimy grafik.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale! Jak ja się cieszę, że Ty i MaDi tam jesteście!
No i że będą relacje, jak się Rex czuje i spisuje.

Ja też w pod koniec tygodnia będę w Lublinie z moją tymczasowiczką Kają na operację łapki, to odwiedzę Rexa.
To jest Kaja ze schroniska w Białej Podlaskiej, którą również będzie operował dr Szponder:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226436-KAJA-ma%C5%82y-pinczerek-zbiera-na-operacj%C4%99-%C5%82apki[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hej:) Ominęłam dzisiaj pewne zajęcia :P widziałam się z Panem Markiem, dr. Szponderem i Rexem oczywiście. Rex już jest po operacji, jeszcze trochę śpiący. Dzisiaj będę u niego o 18 i pójdziemy na krótki spacer, dzisiaj nie jemy. Jutro rano tez idziemy i jutro będzie już jedzonko. Jego stan dr. określił jako hm...ciężki do określenia, kość jest strasznie zniszczona i można kroić nożem jak masło :( Teraz będzie przez 5 kolejnych dni na antybiotyku i zobaczymy , czy stan zapalny ustąpi. Rokowanie jest po prostu niewiadome, trzeba trochę czasu, no i wyniki analizy kości będą dopiero w środę. Także trzymajcie kciuki i się nie martwcie. Rexio ma sąsiadke labradorkę Psotkę, także nigdy nie jest sam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...