Jump to content
Dogomania

Moja Mirra oraz inne zdjęcia :)


Ada_Mirra

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fantowa']No ale Mirrę też odchudzałaś :eviltong:
Nie narzekam jakoś szczególnie na to, no ale jest to dziwne :evil_lol:[/QUOTE]

no ale ma takie od szczylka :P

mi tez to tam nie przeszkadza ale nie podoba mi sie obroza na takiej szyi dlatego jak obroza to luzna zeby nie bylo efektu wciecia a tak na codzien to szeleczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja szeleczek jakoś nie lubię. Szczególnie nie lubię patrzeć na psy, które po torze agility biegają w szelkach :shake:
Myślałam kiedyś nad norwegami, no ale po co mi one? :eviltong:
Mam 1 szelki guardy, ale ich nie używam, drugie to sledy, je akurat lubię :eviltong: No ale wiadomo, że tylko do ciągnięcia się nadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fantowa']A ja szeleczek jakoś nie lubię. Szczególnie nie lubię patrzeć na psy, które po torze agility biegają w szelkach :shake:
Myślałam kiedyś nad norwegami, no ale po co mi one? :eviltong:
Mam 1 szelki guardy, ale ich nie używam, drugie to sledy, je akurat lubię :eviltong: No ale wiadomo, że tylko do ciągnięcia się nadają.[/QUOTE]

szelki na rolki są ok ;D a tak to obroża nylonowa (ale na najszerszym powod jak wyzej xD) albo wg bez niczego ale wtedy trzeba głupka udawać jak straż miejska jedzie hahahahahah :D

Link to comment
Share on other sites

To u nas obroża z łańcuszkiem(baardzo mi się podoba:loveu:), mam też trochę 4cm i nawet fajnie się prezentują. A jak nie, to łańcuszek zwykły i też ładnie wygląda - Fanta nie ciągnie, więc nawet się zaciskać nie musi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fantowa']To u nas obroża z łańcuszkiem(baardzo mi się podoba:loveu:), mam też trochę 4cm i nawet fajnie się prezentują. A jak nie, to łańcuszek zwykły i też ładnie wygląda - Fanta nie ciągnie, więc nawet się zaciskać nie musi :eviltong:[/QUOTE]

też mam łańcuszek ale gdzies sie zapodział ^^

a tak to cudujemy jak jedzie policja albo straż i udajemy że mi psiak uciekł hahahaha xD komedia mówie ci :D

Link to comment
Share on other sites

Hahahah :evil_lol:
U nas się tak nie czepiają, co prawda szczególnie nad rzeką dużo ich jeździ, no bo tam masa spacerowiczów i tego wszystkiego, no ale wolą się uczepić kogoś, kto pije piwo na ławce/na trawie niż osoby, która chodzi z psem bez smyczy.
Jak czytałam regulaminy obowiązujące w Rzeszowie, to pies ma być w kagańcu i na smyczy - nie widziałam jeszcze osoby, która by się do tego stosowała - no chyba, że ja na dworcu/przystanku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fantowa']Hahahah :evil_lol:
U nas się tak nie czepiają, co prawda szczególnie nad rzeką dużo ich jeździ, no bo tam masa spacerowiczów i tego wszystkiego, no ale wolą się uczepić kogoś, kto pije piwo na ławce/na trawie niż osoby, która chodzi z psem bez smyczy.
Jak czytałam regulaminy obowiązujące w Rzeszowie, to pies ma być w kagańcu i na smyczy - nie widziałam jeszcze osoby, która by się do tego stosowała - no chyba, że ja na dworcu/przystanku :evil_lol:[/QUOTE]

u mnie też pies ma by i w kagancu i na smyczy.. u mnie tez sie nie czepiaja bo spokojne osiedle z kilkoma domkami ale po tej akcji z rotkiem co mialam co jak przejezdzaja to upominaja :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']u mnie też pies ma by i w kagancu i na smyczy.. u mnie tez sie nie czepiaja bo spokojne osiedle z kilkoma domkami ale po tej akcji z rotkiem co mialam co jak przejezdzaja to upominaja :P[/QUOTE]
A koło mnie, to patroli nie ma ani nic, więc niektórzy przemili sąsiedzi spacer z psem postrzegają jako wyjście przed blok i puszczenie psa luzem. Denerwują mnie takie małe "szczury", co mi do Fanty podbiegają, no ale póki nie warczą - tylko szczekają jak najęte - to wytrzymam. Choć hmm, jakby się rzucił, to jestem pewna, że Fanta by dłużna nie pozostała, a że jest kilka razy większa to... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

po malutku coraz bardziej się rozwijamy :lol: na swoim koncie mam już [URL="http://www.dogssphotography.blogspot.com"]BLOG[/URL] , [URL="http://www.facebook.com/Dogssphotography"]STRONE NA FB[/URL] a teraz także [URL="http://www.dogssphotography.weebly.com"]STRONĘ INTERNETOWA[/URL] :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fantowa']Super strona!
Sama ją robiłaś? :crazyeye:[/QUOTE]


dzięki :) Pomaga mi Sara :loveu:

podesle wam rozmowe (a mam ich już kilka za sobą) i jak bd miec jeszcze jedna to mnie cos trafi -.-

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][INDENT]O: ogarnij z tymi psami
[/INDENT]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][INDENT]
ja:kto ci kaze na to patrzec? chcialabym zauwazyc ze specjalnie zalozylam osobna strone na zdjecia a u mnie na profilu juz nie ma wiec moze ty ogarnij z pretecjami albo wejdz na moj profil i zaznacz brak subskrypcji co? czy ja sie rzucam o to co ty robisz? nie. wiec skoncz
[/INDENT]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][INDENT]
O:co zdjęcie to pies znajdz se chłopaka a nie psy [IMG]https://s-static.ak.facebook.com/images/blank.gif[/IMG]
[/INDENT]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][INDENT]
ja:no patrz akurat tak sie sklada ze nie interesuja mnia chlopcy ani chlanie po lekcjach z nimi -.-
[/INDENT]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][INDENT]
O:chłopak 0-1 pies :s
:S
[/INDENT]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][INDENT][COLOR=gray]15:27[/COLOR]
ja:no i chlopak stoi na przegranej pozycji
[/INDENT]
[/FONT][/COLOR][/LEFT]


O: * osoba jak cos ;)

Link to comment
Share on other sites

Masakra... Czego oni się czepiają?

Ale spokojnie, u mnie to samo. W klasie mam miano wariatka, a wystarczyło tylko wrzucić kilka zdjęć na fb, kilka filmików (które zniknęły po nawale wiadomości na tablicy) oraz codziennie chodzić z psem na spacer... Fajnie, nie? :) Ale mnie to miano pasuje, nigdy nie mówiłam, że jestem normalna :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Masakra... Czego oni się czepiają?

Ale spokojnie, u mnie to samo. W klasie mam miano wariatka, a wystarczyło tylko wrzucić kilka zdjęć na fb, kilka filmików (które zniknęły po nawale wiadomości na tablicy) oraz codziennie chodzić z psem na spacer... Fajnie, nie? :) Ale mnie to miano pasuje, nigdy nie mówiłam, że jestem normalna :D[/QUOTE]

no to żółw! :) dlatego cieszę się że do przyszlej szkoly (juz po wakacjach omnomnom) idę z 5 osobami (na 180 w pierwszych klasach) z byłej klasy i z ani jedną z byłej nie pójde do przyszłej :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...