Jump to content
Dogomania

Psy z łomżyńskiego schroniska.


elinaa

Recommended Posts

[quote name='elinaa']Ja też starałam się mu pomóc już od dłuższego czasu,pisałam do kilku fundacji.Tylko moje działania były nieskuteczne :( .
Bakteria jesteś wielka :loveu:. A masz teraz kontakt z tym hodowcą,który go zabrał ?[/QUOTE]
elinaa wcale nie wątpię,że pomagasz tym psiakom jak tylko mozesz jest tez wielka.Nie wszystkie rasy znamy jak np. ta australian, Bakteria znała i udało sie wyadopotować u znawców tej rasy.Brawo...:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vicky62']elinaa wcale nie wątpię,że pomagasz tym psiakom jak tylko mozesz jest tez wielka.Nie wszystkie rasy znamy jak np. ta australian, Bakteria znała i udało sie wyadopotować u znawców tej rasy.Brawo...:multi:[/QUOTE]


Ja wiedziałam,że to australian i tak go ogłaszałam.Odkryłam to jakiś czas temu (post nr 60) tylko mi zabrakło sprytu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinaa']Ja wiedziałam,że to australian i tak go ogłaszałam.Odkryłam to jakiś czas temu (post nr 60) tylko mi zabrakło sprytu :)[/QUOTE]
No ja niestety nie znałam takiej rasy.No ale teraz juz znam.
A mi sie wydaje,ze tu nie chodzi o spryt tylko o zwyczajne szczęście.Zresztą Bakteria jest juz jakiś czas na dogo i ma faktycznie obeznanie na forum.No teraz szczęście chyba sie uśmiechnie do terierka z nr.siedem.Tak Bakteria?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']No ja niestety nie znałam takiej rasy.No ale teraz juz znam.
A mi sie wydaje,ze tu nie chodzi o spryt tylko o zwyczajne szczęście.Zresztą Bakteria jest juz jakiś czas na dogo i ma faktycznie obeznanie na forum.No teraz szczęście sie uśmiechnie do terierka z nr.siedem.Tak Bakteria?[/QUOTE]

Obeznania jeszcze takiego nie mam :) .Gdyby Bakteria nie zajrzała i nie pomogła to pewnie by jeszcze długo,a może nawet całe życie spędził w schronisku.Ja wciąż nie mogę wyjść z szoku z radości i że tak szybko :) .
Mamy jeszcze jedną perełkę i liczę,że z pomocą Bakterii też znajdzie dom :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinaa']Bakteria jesteś wielka :loveu:. A masz teraz kontakt z tym hodowcą,który go zabrał ?[/QUOTE]

Oj tam, bez przesady. Właściwie podziękowania należą się tylko i wyłącznie p. Ewie z hodowli "Bugari", która ruszyła machinę i dotarła do prawdopodobnego hodowcy spod Łomży. Ja tylko wysłałam do niej dosłownie jednego maila. Kontakt mam niebezpośredni, właśnie przez p. Ewę. Jak tylko będę miała jakieś info, że odnalazł się właściciel czy że pies znalazł dom to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']Oj tam, bez przesady. Właściwie podziękowania należą się tylko i wyłącznie p. Ewie z hodowli "Bugari", która ruszyła machinę i dotarła do prawdopodobnego hodowcy spod Łomży. Ja tylko wysłałam do niej dosłownie jednego maila. Kontakt mam niebezpośredni, właśnie przez p. Ewę. Jak tylko będę miała jakieś info, że odnalazł się właściciel czy że pies znalazł dom to dam znać.[/QUOTE]

Tylko,że Ty napisałaś w odpowiednie miejsce,mi to nie przyszło do głowy.Ja mu i wątek w grupie I założyłam i cisza tam jest ( teraz już może :) ).
Ciekawa jestem jak się teraz zachowuje.Czy wcześniej był szkolony,czy coś z tego pamięta.Na początku bałam się do niego wchodzić,a potem okazał się taki miziak :) .

Link to comment
Share on other sites

Śliczne maleństwo ogłoszone na:

bialystokonline.pl
tablica.pl
warszawa.gumtree.pl

powiadomiłam też Mikropsy na FB

Mam nadzieję, że jak komuś z Białegostoku czy z Warszawy się spodoba to sam po nią przyjedzie, takie maleństwo nawet do pociągu wziąć to żaden problem.

Link to comment
Share on other sites

Bakterio dziękuję Ci bardzo :)
Sunia wczoraj została wypuszczona z kojca i chodzi po schronisku luzem.Fajnie,bo szybciej się oswoi.

A ja właśnie dostałam od Bakterii piękne zdjęcia australiana . Trzeba je wkleić na wątek :)

Edited by elinaa
Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że p. Norbert u którego pies obecnie przebywa nie będzie miał mi za złe.. Zdjęcia oczywiście jego autorstwa :))

Szczęśliwy Uran

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg826/scaled.php?server=826&filename=73535200.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg32/scaled.php?server=32&filename=22732758.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg191/scaled.php?server=191&filename=23463603.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria'](...)

Mam nadzieję, że jak komuś z Białegostoku czy z Warszawy się spodoba to sam po nią przyjedzie, takie maleństwo nawet do pociągu wziąć to żaden problem.[/QUOTE]


:megagrin: :megagrin: A właśnie, że problem! U nas pociągi już nie chodzą od kilku ładnych lat! Najbliższa stacja za jakieś 30 km hahaha! ;)


BTW Australijskiego Hienka wziął pan Norbert od cavalierów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Elinaa kiedy jest szansa na zdjęcia sznaucerki? bo nie wiem czy ogłaszać już czy poczekać kilka dni na nowe, lepsze?[/QUOTE]

W sobotę wybieram się do schroniska.Jeśli ja ich nie wyślę do Ciebie to na pewno feluska997,bo jedziemy razem.
W niedzielę mam komunię córki i trochę zabiegana jestem :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Ale szczęście do chłopaka sie usmiechnęło, widać to po wyrazie pysia.
Chłopak usmiechnięty, aż miło.Dzięki Tobie Bakteria, to fakt jesteś wielka jak juz pisała elinaa[/QUOTE]

Tak,miło patrzeć :) Aż mi się łezka w oku zakręciła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinaa']W sobotę wybieram się do schroniska.Jeśli ja ich nie wyślę do Ciebie to na pewno feluska997,bo jedziemy razem.
W niedzielę mam komunię córki i trochę zabiegana jestem :).[/QUOTE]

wow to szacun, że jedziesz do schroniska bo z tego co widziałam to ludzie przed komuniami o niczym innym nie myślą tylko świrują komunijnie :D ok to czekam na foty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feluska997']:megagrin: :megagrin: A właśnie, że problem! U nas pociągi już nie chodzą od kilku ładnych lat! Najbliższa stacja za jakieś 30 km hahaha! ;)


BTW Australijskiego Hienka wziął pan Norbert od cavalierów?[/QUOTE]

O proszę, nie wiedziałam. To w PKS-a :lol: Wszak potrzeba matką wynalazków :cool3:
I tak, zgadza się, właśnie ten pan.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wow to szacun, że jedziesz do schroniska bo z tego co widziałam to ludzie przed komuniami o niczym innym nie myślą tylko świrują komunijnie :D ok to czekam na foty[/QUOTE]

W niedzielę w kościele lżej mi na duszy będzie :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Pan Norbert R.Z Giełczyna? To superr...[/QUOTE]


Tak, ten ;)

Byłyśmy w schronie, jest kilka perełek, szczeniaki, taki naciągany podrostek sznaucera ;) no, dobra ze sznaucera ma brodę - dziś wrzucony przez ogrodzenie. I nowy labrador, ale to raczej czyjś zgubiony. Jak to ogarnę to wrzucę zdjęcia, elina też ma.

Sznaucerką jest ktoś zainteresowany, ale to jeszcze nic pewnego.

[IMG]http://i49.tinypic.com/ng6jra.jpg[/IMG]

Edited by feluska997
Link to comment
Share on other sites

Tak. Ona jest taka delikatna, łagodna i lekko jamnikowata. Jej dzieci jest więcej tylko zwiały do budy. Jest też druga mamuśka ze swoim stadkiem i cudny trochę starszy od tych szczeniak. Jak mu zrobimy ogłoszenia to się ludzie będą zabijać o niego :D Pracownicy mówią, że adopcje szczeniaków na razie stoją.

Zdjęcia się już ładują tylko internet coś kiepsko się rusza...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ta jamnisia ze stadkiem jest słodka...Przypomniał mi się widok sprzed 12 lat, kiedy to moja córka nie wiedziała na którego szczeniorka się zdecydować od jamniczki właśnie.Każdy był innej maści...Wybrała czekoladowego.Wredny do dzisiaj...Warczy i szczeka na wszystkich, a na obecnego tymczasa, wielkiego Nero nie przestaje i gryzie go w łydki i kostki, bo wyżej nie sięga...Nero jest ciut mniejszy od doga...

Link to comment
Share on other sites

Już tylko jeden maluszek został.I też były różnego koloru,mama bardzo broni swoich dzieci.Ciekawe jaka będzie,gdy już wszystkie zostaną adoptowane.W tej chwili boję się wchodzić do jej boksu,bo atakuje już przez siatkę.
Widziałam wątek Nero.Jest piękny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...