Jump to content
Dogomania

Potrzebny DS lub DT dla pręgowanego Boksera. Grozi mu śmierć.


kopiko

Recommended Posts

[B][SIZE="2"]Witam serdecznie. Do mojego szwagra przybłąkał się Bokser, ale on nie chcę drugiego psa, więc trafił on do jego kolegi. Kolega ma Amstaffa i pies jest na dworku podobno w nie najlepszych warunkach. Jest niski, pręgowany i strasznie wychudzony. Dom potrzebny na CITo, ponieważ grożą wycieczką do lasu. Miejscowość ta jest pełna psychicznych ludzi, u których ''wieszanie'' psów lub ''pałka'' w głowę są na porządku dziennym. Gdy powiedziałam, że ich zgłoszę to usłyszałam; hahaha. Nie masz dowodów, świadków. Możesz mnie pocałować.'' Groźby nie działają. Niestety nie mogę psa zabrać do siebie, ponieważ mam 3 Dogi i jak narazie po przeprowadzce jeszcze nieogrodzony teren. Pokłóciłam się z idiotami, ale pojadę za parę dni z narzeczonym do tego psa i zrobię mu kilka zdjęć. Muszę uzyskać szybką odpowiedź czy jest szansa choć na DT. Z godziny na godzinę szanse maleją. POMOCY! PS. Pies znajduję się w woj. Kujawsko - pomorskim. Nie wiem jaki ma charakter, ale sądzę, że gdyby owy dom się znalazł to byłaby możliwość dowiezienia go do 100-150 km za opłatą. Służymy samochodem jednak aktualnie narzeczony zwolnił się z pracy, z Niemiec i nie mamy funduszy na paliwo. Czekam na szybką odpowiedź. PILNE![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...