Jump to content
Dogomania

2 psy szukają DS lub DT. Mały kundelek i bokser. Bokserowi grozi śmierć! POMOCY.


kopiko

Recommended Posts

[B][SIZE="2"]Witam. Kilka dni temu usłyszałam, że do mojego szwagra przybłąkał się Bokser. Niski, pręgowany. Wczoraj byłam przypadkiem i okazało się, że oni nie chcą kolejnego psa. Boks siedzi u jego kolegi, który ma Amstaffa. Podobno w nie najlepszych warunkach. Jeśli na dniach nie znajdzie ds lub dt to chcą zrobić z nim wycieczkę do lasu. Mieszkają tam chorzy psychicznie ludzie. Niestety wczoraj nie miałam możliwości, aby jechać i porobić mu zdjęcia, ale na dniach planuję się tam wybrać z narzeczonym. Nie mogę psiaka przygarnąć, ponieważ mam sama już 3 Dogi i jednego kota, a parę dni temu przybłąkała się do mnie strasznie wychudzona kotka. Jedyny tekst jaki usłyszałam od oprawców; załatw mu szybko adopcje. Potrzebuję szybką odpowiedź czy owy dom się znajdzie. Pies jest podobno strasznie chudy. Z godziny na godzine jego szansę maleją. Zaś kolejnym psem jest mały kundelek. Moi znajomi wyprowadzili się do innego domu na lokatorne, a tam psów nie tolerują więc również potrzebny domek. Jest to mała jasnobrązowa sunia. Ma około 3 lat. Mieszkała w domu jak i na dworzu. Nie załatwia się w domku i ładnie chodzi na smyczy. Lubi dzieci. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to proszę o odpowiedź. Mała aktualnie jest u jakiś ludzi, ale ma czas do końca marca. Nie wiem co się z nią później stanie. Moje starania o dom dla niej nic nie dały. Nikt normalny nie chcę dorosłego psa. Proszę o pomoc, ale o najszybszą dla Boksera. Na CITO! Pozdrawiam[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że zdjęcia muszą być i będą gdy będzie szansa,aby tam jechać, ale muszę wiedzieć czy też będzie ten dom i szybko dzwonić, bo jak nie dostaną konkretnej odpowiedzi to będzie wycieczka, więc nie wiem choć czy te zdjęcia w tym przypadku pomogą. najważniejsze jest teraz to, aby psa z tamtąd jak najprędzej zabrać! Miejscowość; Sikórz.

Link to comment
Share on other sites

Mają działki. Tylko jest jeden problem.. oni nie chcą ''darmozjada''. Ogólnie to stwierdziłam, że tam musi być jakieś ogromne promieniowanie radioaktywne, bo chcąc czy nie twierdzę cały czas, że Ci ludzie są chorzy umysłowo. Ja tam żadnego mądrego nie widziałam, a tyle psów ile oni tam wykończyli to już słów brak. Kolejny pies jest kilka domów dalej. Sama skóra i kości. Na króciutkim łańcuchu, przy dziurawej budzie, a jeść dostaję raz na tydzień. Kolejny ich pies, bo jak sukę wcześniej mieli w tym samym miejscu to jak to mówią ; 'kwiatki' od spodu wącha. Byłam już w trakcie umawiana szczegółów na dt, pojechałam sprawdzić jak suka się jeszcze tam trzyma, ale już jej na oczy nie zobaczyłam. Mówiłam im dużo razy, że ich zgłoszę.. i zgłoszę. Nastanie taki moment, że wezmę dyktafon, pojadę i popytam o wszystkie ich ''byłe'' psy!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopiko']Mają działki. Tylko jest jeden problem.. oni nie chcą ''darmozjada''. Ogólnie to stwierdziłam, że tam musi być jakieś ogromne promieniowanie radioaktywne, bo chcąc czy nie twierdzę cały czas, że Ci ludzie są chorzy umysłowo. Ja tam żadnego mądrego nie widziałam, a tyle psów ile oni tam wykończyli to już słów brak. Kolejny pies jest kilka domów dalej. Sama skóra i kości. Na króciutkim łańcuchu, przy dziurawej budzie, a jeść dostaję raz na tydzień. Kolejny ich pies, bo jak sukę wcześniej mieli w tym samym miejscu to jak to mówią ; 'kwiatki' od spodu wącha. Byłam już w trakcie umawiana szczegółów na dt, pojechałam sprawdzić jak suka się jeszcze tam trzyma, ale już jej na oczy nie zobaczyłam. Mówiłam im dużo razy, że ich zgłoszę.. i zgłoszę. Nastanie taki moment, że wezmę dyktafon, pojadę i popytam o wszystkie ich ''byłe'' psy!:angryy:[/QUOTE]

Jest nowa ustawa trzeba zgłaszać tamtych innych też , pies nie może być w dziurawej budzie i taki chudy nie czekaj tylko zgłoś , możesz też anonimowo tylko podaj miejscowość i numer domu , działki .Nie można na to patrzeć obojętnie bo zwierzęta cierpią ....

Link to comment
Share on other sites

Gdzie mam się zgłosić? Nie wiem czy jestem wiarygodna bez zdjęć. Już dowiedziałam się, że możliwość jazdy tam mam dopiero w sobotę, więc i zdjęcia zrobiłabym dopiero wtedy. Dziś dopiero poniedziałek, a pies ma ograniczone godziny życia.. Co z Bokserem???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopiko']Gdzie mam się zgłosić? Nie wiem czy jestem wiarygodna bez zdjęć. Już dowiedziałam się, że możliwość jazdy tam mam dopiero w sobotę, więc i zdjęcia zrobiłabym dopiero wtedy. Dziś dopiero poniedziałek, a pies ma ograniczone godziny życia.. Co z Bokserem???[/QUOTE]

Wystarczy że zadzwonisz na Straż Miejską albo Policje powiesz co i jak do tego nie musisz mieć zdjęc .....Zdjęcia są potrzebne tu na Dogo....

Link to comment
Share on other sites

Natychmiast zgłaszaj sytuację zwierząt - policja, straż , gmina , jeżeli to wieś to sołtys Będą miały szansę przeżycia...Znając realia tylko szansę. Skontaktuj się z Fundacją SOS bokserom lub Boksery w potrzebie. Telefony kontaktowe znajdziesz na stronach Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest najlepiej komuś psów wetknąć ;)
Przepraszam za nieobecność, ale miałam problemy życiowe i niestety nawet nie mogłam tam jechać, aby zrobić te zdjęcia. Jedyne co wiem to nadal to samo; Bokser jest, ale oni już go nie chcą. Aktualnie podobnież nie jest w najgorszych warunkach. To co się tam dzieje i co trzeba zgłosić to już odrębna sprawa, gdzie najpierw będę musiała jechać, zbadać sytuacje i dopiero zgłaszać do odpowiednich służb. Jeśli ktoś byłby chętny żeby tam jechać i zrobić kilka zdjęć Bokserowi to mogę jedynie podać telefon do pewnej dziewczyny z tamtąd i wystarczy zapytać o tego Boksera, a ona już wytłumaczy gdzie jest dokładnie ten pies. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...