Jump to content
Dogomania

AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!


yoshi22

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nikt tu nie zagląda, ale popiszę sama ze sobą i wkleję to co napisałam na wątku ogólnym opolskiego schroniska :
A miało być tak pięknie... Tobi dziś niestety wrócił z adopcji, był w domu 10 dni. W tym czasie ani razu nie zaszczekał, bał się wszystkiego... Bawił się tylko z innym psem, który wbiegł na podwórko. Morał z tego dla mnie taki, że być może Tobi jeszcze nigdy nie miał prawdziwego domu i tylko w obecności innych psów czuje się swodobnie. Zatem fajnie by było jakby znalazł dom, w którym jest już pies, który go zaakceptuje lub jakby ktoś go chciał zaadoptować razem z kolegą z boksu - Axem. Chłopcy się ze sobą zżyli, Axo był bardzo smutny bez Tobika, mimo, że znalazłam mu nowego kompana. Bardzo się cieszył jak Tobi wrócił i myślę, że mimo wszystko to było z wzajemnością. Tobi ma sytuację bardzo podobną do Flipi, która z tych samych powodów wróciła po raz drugi z adopcji. Oboje tylko na dopsienie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U Axa wszystko gra, wygląda na to, że znalazł właśnie TEN DOM :loveu: Ciągnął na smyczy, ale już się uspokoił. No to mu się udało. Cieszę się bardzo :) Tobi trochę smutny, siedzi sam w boksie, bo nie dogadał się z nowym kolegą. Ale to może i dobrze, bo on się przywiązuje do psów, a tak to bardziej jest skupiony na człowieku. Kochany jest mój Tobcio... Jak zapewne się domyślacie chciałabym go mieć przy swoim boku na co dzień, ale niestety... Tobi nie lubi kotów, a pieniądze mi nie lecą z nieba... No, ale pomarzyć chyba można, bo Tobi pewnie też by chciał, żeby tak było ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Dziś Tobi pojechał do swojego nowego domu. Miałam przyjemność mu w tej jakże ważnej chwili towarzyszyć. Jego nowy Pan zrobił bardzo dobre wrażenie. Na Tobiego czekał pięknie wysprzątany kojec, buda i nawet kawałek własnego dywanu. Odrazu dostał też piękne miseczki z wodą i jedzonkiem. Był trochę zdezorientowany jak to Tobi, ale myślę, że da sobie radę :) Musi! Tobi będzie potrzebował trochę czasu aż polubi, ach co ja mówię - pokocha swoją nową rodzinę. Jednak myślę, że jego nowi ludzie dadzą mu tyle czasu ile będzie mu potrzeba. Trzymam bardzo mocno kciuki!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...