Jump to content
Dogomania

Pseudo-wilczaki na allegro


beta

Recommended Posts

Pracownicy Allegro szybko zadziałali, bo aukcja jest juz usunięta ! :D

Ja się jeszcze dopytywałam e-mailowo tego sprzedawcy i potwierdził, że matką jest najprawdziwsza wilczyca, a ojcem owczarek niemiecki. :x I że to jest jej pierwszy miot. :x

Boże ! Widzisz i nie grzmisz ! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Pracownicy Allegro szybko zadziałali, bo aukcja jest juz usunięta ! :D

Pewnie, ze usunieta... :evilbat:

Sprzedawca naruszyl nasze prawa autorskie kradnac z naszego serwisu zdjecie jednego z czeskich psow.

Poza tym ogloszenie bylo oszustwem, bo reklamowal szczeniaki jako czechoslowackie wilczaki, a one akurat nie mialy z ta rasa nic wspolnego.

Poza tym male ostrzezenie: nie dajcie sobie wmawiac, ze ktos sprzedaje wolfdogi. Jakis czas temu byl na sieci pan, ktory wmawial ludziom, ze wpuscil swoja dobermanice do stada wilkow w jednym z ogrodow zoologicznych (mial tam podobno wtyki). Oczywiscie udalo mu sie zlapac na ta bajeczke paru napalencow, ale gwarantuje Wam, ze jego dobermanica posluzylaby tam za jedzenie, a nie obiekt staran milosnych. Oczywiscie krzyzowki sie udaja, ale jedynie sporadycznie. W ten sposob stworzono nasza rase, ale krzyzowanie udalo sie po wielu latach prob i wielu uszkodzonych/zabitych psach. Znam osoby, ktore maja w domu 2-3 wilki i do tego jeszcze wilczaki, ale zadnych szczeniakow z tego nie ma (probowano kiedy odswiezyc krew, ale nici byly nawet jesli suka i wilk wychowywaly sie w jednym stadzie).

Wiec 99,99% ofert o miotach po wilku i psie mozna zbyc usmieszkiem....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Szkoda, że nie zamieszczacie zrzutów ekranu, bo po pewnym czasie już nie a dostępu do aukcji.
A tak a propo kwiatków na allegro.
Aukcja pod tytułem 100% rasowe szczeniaki i pierwsze zdanie: "Witam pragnie poinformować, iż dnia 05.01.2007r przyszły na świat wspaniałe szczeniaki czystej rasy Siberian Husky, wprawdzie matka jest bez rodowodu, ale za to po rodowodowych rodzicach z okolic Łodzi, ojciec jest z rodowodem pochodzi z okolic Sieradza." Reszta tekstu w podobnym stylu. Eh....
Załamują mnie też teksty w stylu "naprawdę warto", "100% zadowolenia" i "gwarancja jakości" - jakby ktoś sprzedawał meble :(
Kurcze, przestaję przeglądać allegro i idę spać, bo zaraz mnie szlag trafi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Margo'] W ten sposob stworzono nasza rase, ale krzyzowanie udalo sie po wielu latach prob i wielu uszkodzonych/zabitych psach. Znam osoby, ktore maja w domu 2-3 wilki i do tego jeszcze wilczaki, ale zadnych szczeniakow z tego nie ma (probowano kiedy odswiezyc krew, ale nici byly nawet jesli suka i wilk wychowywaly sie w jednym stadzie).
[/quote]Czy chodzi tu o problem technicznej (agresja) czy o genetyczne problemy z krzyżowniem gatunków? Inseminacja jest niemożliwa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...