Jump to content
Dogomania

Grande Bleu de Gascogne - Wielki Błękitny Gaskoński Gończy


wally

Recommended Posts

Od kilku miesięcy posiadam suczkę przywiezioną z Francji.
[IMG]http://www.berufsjager.com/wp-content/gallery/grande-bleu-de-gascogne/grande-bleu-de-gascogne-giulia2.jpg[/IMG]

Czy ktoś z Was ma takiego psa ? Słyszałem, że gdzieś na południu jest taki piesek. Chciałbym nawiązać kontakt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

To ja zamieciłem ogłoszenie - sprzedawał kolega który dostał za jakieś wewnętrzne rozrachunki. Pies jest jednym z tych, który przyjechał ze mną na UA z Francji w ubiegłym roku z hodowli Alaina Mouliera. Obecnie mieszka i poluje na Ukrainie.

Wreszcie zremontowałem aparat - GIULIA w wieku 15 mies:
[attachment=1739:8742.attach]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Szczenięta po rodzicach:

EDDY des Gorges de Rochebaron (Francja, wł. Jean-Marc Bonnevialle)

GIULIA aux Aboies du Petit Gardonne (Francja, wł. Waldemar Ołdak)

Certyfikat użytkowości, KT II -x2, KT III-x1, Interchampion C.I.E. / C.I.B., 2x nominacja na Crufts 14' i II miejsce w "open Class, Champion: Gibraltaru, Morocco, Chorwacji, Rumunii, Ukrainy x4).

Szczenięta z paszportem, rodowodem FCI, transportem gdziekolwiek w Europie gotowe do zamieszkania w nowym domu od połowy listopada br. Więcej informacji, zdjęć na życzenie. Hodowla vom Berufsjager., 665184542

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 5 years later...

Dzień dobry,

Chciałabym zapytać, czy ktoś z forumowiczów ma wiedzę na temat spodziewanych szczeniąt rasy Grande Bleu de Gascogne? Widzę, że w Polsce niewiele psów tej rasy można znaleźć. A może ktoś ma doświadczenia z jakąś zagraniczną hodowlą? 

Pozdrawiam

Weronika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...