Jump to content
Dogomania

Airedale Terrier


Aluzja

Recommended Posts

[quote name='borsaf']ihihi, [B]Aluzja,[/B] zaraz nam Admin zamknie temacik:angryy::diabloti: Jak to bylo dobrze za dawnych czasów....nie wychodziło się z podforum, teraz wszyscy narzekają.
Przypuszczam, ze to walenie głowa w mur.[/quote]
gdzie są wszyscy???:crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Wypowiedzi Admina na temat ostatnich zmian mętne są niezwykle. I protesty nie tylko od szorstkich i przyjaciół pochodzą, bo i na 6 grupie rozdzielono gończe od ogara polskiego, co zostało bardzo źle przyjęte !:mad:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No właśnie, ja tu ze swoimi skye'ami jestem prawie samotna, bo inni właściciele skye'i wchodza baaardzo okazjonalnie. I przytuliłam sie do welshy, a one chodzą razem z AT. I inne terriery też ciążą do welshy i AT i szkotów, bo tu wesoło,kawę i herbatę dają, nie ganią od razu za offy, o życiu pogadać można i w ogóle.......[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Z bardzo lakonicznej odpowiedzi Admina Margo zrozumialam, ze ten podział dlatego, by zachowac stare watki-tematy. Przecież mógł sie zapytać...część z tych bardzo starych wątków nie jest odkopywana od lat, mozna skasować.
Nawet, załózmy, że odkopałbym cosik, napisała z jakimś pytaniem....kto ma mi udzielic odpowiedzi?...część uzytkowników już sie na dogo nie udziela, ktorzy w takim wątku pisali...czyli wychodzi na jedno....i tak zadam pytanie współczesnym.
Jak już chcieli to mogli takie właśnie wykopaliska archeo wsadzic na podforum, a żywych zostawić tam, gdzie byli.

Och, wkurzona jestem maxymalnie. Już taka rewolucje na Erdelkowie przeżyłam i źle sie to skończyło. Tyle, ze tam Admin miał choc odwagę pisać posty na zainteresowanym gronie, a tu...papiesz przedsoborowy, ex cathedra.

Link to comment
Share on other sites

[B]Czapla[/B] - masz rację :lol:...My erdelowcy chcemy być w kupie z mniejszymi braćmi.
Adm. nas prowokuje :mad:. Wyodrębnił "Airedale i inne" a welshe są bez "innych" :roll:...
Adm. nie wie, że erdelom bez "innych" ciężko się żyje :shake:???

Wiadomym jest, że u co niektórych są w stadze AT +WT + Szkociki lub też inne konfiguracje. Chcemy być razem :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

no to piszmy tutaj....super sa te zmiany chociaz nikt nikogo nie pyta.....na sile uszczesliwiaja:-)

Taki podzial jak tam jest sztuczny jak cholera.Juz wczesniej malo mialo sie kontaktu z bullowatymi i yorkami przez osobne podfora a teraz jeszcze bardziej alienacja.:-(

Link to comment
Share on other sites

no wiec ja bede pisac tutaj..w odswiezonym domku.
Dzis z doskoku ,krotko....
A wiec akcja cieczka u mnie w pelni... 4 cieczki.Samce umieraja:-))
Czekam na reszte towarzystwa bo to z reguly idzie seriami jak angina.

Ina Twoje zle samopoczucie w tej kwestii przypomina mi nieco moje zle samopoczucie ...hehehe...wszystko bolalo, do dupy zycie bylo..a po 9 miesiacach urodzilo sie male ,czerwone i slodkie :)))))))))))))))))))


Najbardziej niechce mi sie trymowac ,skubac, czesac moich wlochatych.Roboty w pi..u i jeszcze troche.
Humor psuje mi nieco obrzydliwy final Mundialu w Pilce recznej:( Mi to przypominalo z historii olimpiade w Monachium gdzie nIemcy musieli wszystko wygrac:-( Tak liczylam ,ze chlopaki pokaza im gdzie ich miejsce w szeregu..a tu cos sie zlamalo.Tylko Malysz osladza nam zycie "sportowe".Dzis kolejna szansa na ZLOTO.

Nie ma temat co?;-)))))Wystaw teraz troszke malo to trzeba sobie troszke adrenaline doladowac.
Pozdrowka.

Link to comment
Share on other sites

[B]Hejka[/B] - ja też tu piszę - a co????:mad::mad::mad:
Mnie też marazm dopadł. Nic mi się nie chce :roll:...Chyba w końcu zapadam w sen zimowy :roll:.

[B]Aluzja[/B] - wesoło masz z tymi cieczkami - cztery damy w potrzebie - to nie w kij dmuchał :evil_lol:. I wszystkie cztery na wydaniu ? Dziadek w dobrym momencie do Ciebie trafił - chociaż sobie chłopak powącha i przypomni dobre, młode czasy :evil_lol:...

Wiecie co... tamten erdelowy wątek jest za daleko od pozostałych - tu został murator, wątek kulinarny, ufocone i cała masa innych. Takie odcięcie At od reszty jest zupełnie bez sensu :shake:. I wcale nie chodzi o "trudności" z przeskakiwaniem z wątku na wątek (bo to akurat nie problem) - tylko jakoś nie tak - ni w żabę ni w hak :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez sie tutaj lepiej czuje, jakoś mi "bliżej". Tylko jeszcze watek Dziadka i Zlotu tutaj przenieść i juz by nam wystarczylo. Proponuje, Aluzjo zmienic tytuł na np. Czaprakowce, albo Welshe i airedale i inne, zeby sie Admin nie czepiał.
Zlot moze też być czaprakowców i zaprzyjaźnionych, a Dziadek....to poprostu Dziadek i już.
Szkoda, ze ten apaprat masz kulawy bo tak bym chetnie Dziadka po ostrzyżeniu oglądnęła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek']Hej ludzie, nie piszmy tu, tylko na nowych airedalchach w starym miejscu. Co Wy na to? :diabloti:[/QUOTE]

Wojtek jakl sobie zyczysz :-), z resztą ja życze sobie tego samego :lol:

[quote name='niedzwiedzica']Swallow-jak Bond ???? Martwię sie o niego :cool3:[/QUOTE]

Dziś ciąg dalszy badań. Wyniki będą jutro. Wiadomo, że coś sie dzieje w pęcherzu moczowym, bo w moczu jest ogromna ilosć bakterii. Bierze antybiotyk. Poza tym dokuczaja mu stawy. Postarzał mi się Bondzik i choroby go biorą na całego. Ale prędko sie nie damy

Link to comment
Share on other sites

Tylko że pisząc tutaj w topiku pt.Airedale Terrier stawiacie mnie w troszkę niezręcznej sytuacji... Bo teoretycznie powinnam po prostu przerzucić ten topik do działu AT... :-(

Ja ciągle jeszcze nie straciłam nadziei, że ten podział da się naprawić. Do tej pory, admini niestety nie odpowiadają na nasze apele, ale mam nadzieję, że w końcu odpowiedzą. Więc proponuję, żeby narazie pisać w starym topiku, a ja, jak tylko będę wiedziała coś więcej - to dam znać... OK?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...