Jump to content
Dogomania

Wszystkie oddzialy -zebrania sprawozdawczo-wyborcze


kuncewmr

Czy wybierasz sie na zebranie sprawozdawczo-wyborcze  

27 members have voted

  1. 1. Czy wybierasz sie na zebranie sprawozdawczo-wyborcze

    • tak
      18
    • nie
      9


Recommended Posts

Luty - zblizaja sie szybkimi krokami zebrania sprawozdawczo-wyborcze we wszystkich oddzialach. I tu moj goracy apel. Nie olewajcie ich. Musicie w nich brac udzial, bo od was zalezy slklad nowego zarzadu. Jezeli chcemy, zeby cos sie zmienilo, to nie narzekajmy, tylko cos robmy. To najlepsza okazja. Nie wahajcie sie tez kandydowac do zarzadu, sadow kolezenskich, komisji. Wszyscy obecni dzialacze to tez ludzie, ktorzy kiedys zaczynali.
Najlepiejby bylo porozumiec sie oddzialami (wsrod forumowiczow napewno jest po pare osob z kazdego oddzialu), podyskutowac co chcielibysmy zmienic w naszym oddziale, przygotowac strategie. Zaplacic ew zalegle skladki i KONIECZNIE wziac udzial w zebraniu.
Inaczej na najblizsza kadencje zostanie nam tylko...narzekanie
M+S

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się. Trzeba mieć zapłacone składki. Ale aby mieć czynne prawo do głosowania trzeba być członkiem pełen rok, czyli rok i 1 dzień. Wtedy dostajesz mandat i możesz głosować i być wybierana do władz oddziału. Gdy nie jest to pełen rok to możesz brać udział, możesz wypowiadać się w różnych kwestiach, ale nie głosować. Pozdrawiam Dana1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mada28']to ja zaczne - czy ktos wie kiedy jest taki zebranie w rybniku?
i czy jakjestem od roku w ZK to moge w nim uczestniczyc?
pozdrawiam magda[/quote]
Ja o takim zebraniu zostałam poinformowana listownie rok temu. Niestety nie mogłam na nim być. Myslę że w tym roku też dostanę zawiadomienie o zebraniu pocztą.

Link to comment
Share on other sites

Zebrania są co roku - sprawozdawcze - na którym zarząd opowiada co robił cały rok, przedstawia sprawozdanie finansowe i prace komisji hodowlanych, itp. Ponadto można zgłaszać różne wnioski co do działalności. Co trzy lata jest zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym wybierany jest nowy zarząd oddziału. Ogłoszenia o zebraniach są już na niektórych stronach oddziałów. Pozdrawiam Dana1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana1']Zebrania są co roku - sprawozdawcze - na którym zarząd opowiada co robił cały rok, przedstawia sprawozdanie finansowe i prace komisji hodowlanych, itp. Ponadto można zgłaszać różne wnioski co do działalności. Co trzy lata jest zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym wybierany jest nowy zarząd oddziału. Ogłoszenia o zebraniach są już na niektórych stronach oddziałów. Pozdrawiam Dana1[/quote]


no a mi chodizlo o sprawozdawczo- wyborcze:)
dzieki dana;)

a na nastepnym na pewno bede;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W moim zwiazku od lat krąży plotka,- istnieje powazne podejrzenie, ze nie jest to plotka-ze na zebrania wyborcze przychodzi pokazna grupa osob nie bedacych czlonkami związku tylko po, aby oddac glos na stały, nie do ruszenia Zarzad. W jaki sposób? jakim wnioskiem mozna sprawdzic czy wszystkie osoby uprawnione do glosowania sa członkami zwiazku?

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeeeee nie wierze :shake:

na każdym zebraniu jest lista obecności, do wglądu, każdy na tej liście się sam wpisuje z imienia i nazwiska ( chyba jeszcze adres)

przed udzieleniem absolutorium ustępującemu zarządowi jest punkt "wolne wnioski"
można zakwestionować obecność osób spoza związku i zażyczyć sobie pokazania ważnych legitymacji

Link to comment
Share on other sites

he, he.. trzeba najpierw sie znac aby rozpoznac czlonkow od obcych ! Nigdy w zawiadomieniu nie było wymogu o zabraniu ze soba waznej legitymacji. Sam tez nigdy jej ze soba nie zabieralem.
W tym rzecz, ze nie praktycznie nie ma sposobu zweryfikowac czy obecni na sali / wiecej niz 100osob/ sa czlonkami oddzialu. Nie wierzysz.. oj to malo wiesz ... powiedzmy o zyciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mojek']he, he.. trzeba najpierw sie znac aby rozpoznac czlonkow od obcych ! Nigdy w zawiadomieniu nie było wymogu o zabraniu ze soba waznej legitymacji. [/quote]
A u nas zawsze jest wymóg posiadania legitymacji i dowodu opłaty składek za bieżący rok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...