Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki w lecznicy,2 w schronie zagrożone śmiercią - błagamy o wsparcie!!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta-t']Tu jest link do tej aukcji : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2225121917[/url][/QUOTE]


Może by spróbować trochę "przekształcić" aukcję?Dodać więcej fotek,nazwę fundacji,nip z nr konta.Link do wydarzenia na FB i tu na Dogo.Tak ludzie bardziej ufają jak mogą trochę posznupać.Przeglądam teraz inne aukcje i widzę gdzie jest "wzięcie".Np taka jak ta: [URL]http://allegro.pl/charytatywna-persiczka-z-worka-kosztowny-zabieg-i2092769390.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję chociaż nie jestem niestety biegła w takich sprawach :). Jak ktoś umie robić taką "otoczkę" do aukcji to mile widziana pomoc :).



[quote name='Avilia']Może by spróbować trochę "przekształcić" aukcję?Dodać więcej fotek,nazwę fundacji,nip z nr konta.Link do wydarzenia na FB i tu na Dogo.Tak ludzie bardziej ufają jak mogą trochę posznupać.Przeglądam teraz inne aukcje i widzę gdzie jest "wzięcie".Np taka jak ta: [URL]http://allegro.pl/charytatywna-persiczka-z-worka-kosztowny-zabieg-i2092769390.html[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta-t']Spróbuję chociaż nie jestem niestety biegła w takich sprawach :). Jak ktoś umie robić taką "otoczkę" do aukcji to mile widziana pomoc :).[/QUOTE]


Spróbuj:) W razie co pokierujemy co i jak:)
Najważniejsze to ten nr konta wraz z nazwą fundacji i NIPem.Może strona www fundacji jeżeli taką posiadacie.Linki do wydarzeń i wątku na Dogo.
No i wiadomo najlepiej jak jest to robione z Waszego allegro fundacyjnego.
Jak już coś rozpracujesz to rzuć linkiem wrzucę to na FB.

Link to comment
Share on other sites

Te aukcje są zrobione z konta fundacyjnego, tylko rzeczywiście są mało "atrakcyjne" wizualnie. Niestety już się dowiedziałam, że to nie jest takie proste. Trzeba zrobić szablon w html, czego ja na pewno nie "ugryzę". Ale już szukamy kogoś sprytnego kto to zrobi :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia'][B]Słuchajcie jest miejsce dla Sky'a w hoteliku.Hotelik załatwiła Marta-t ale trzeba by było pomóc w utrzymaniu,bo Inicjatywa Lokalna będzie płaciła jeszcze za leczenie Suzi.Przydałoby się wsparcie bazarkiem-jakimkolwiek.Może cegiełkowym?[/B]
[B]No i potrzebny transport z Bielska B. do Krakowa.I najlepiej by było aby Sky pojechał już w tym tygodniu.[/B]

[B]Faktura za leczenie w Bielsku będzie wystawiona po opuszczeniu przez Sky'a lecznicy.[/B]


[B]Marta-t- podasz mi na PW dane do faktury za Suzi?[/B][/QUOTE]

Ponawiam pytanie- przelewać teraz kasę czy czekać na wszystkie wpłaty? bo to może troche potrwać wiadomo jak jest zawsze się ktoś znajdzie kto zapomni że kupił..
I tak jak mówiłam wcześniej coś od siebie dorzucę. Jak się uporam chociaż częściowo z rozliczeniami to może wystawię coś jeszcze na nowym bazarku.
Szkoda tylko że dziewczynki ze schroniska muszą tam zostać:(
Żałuje że jesteście na drugim końcu Polski, ja bym wzięła jedną, ale chyba mija się z celem wiezienie jej przez cały kraj na DT,za tą kasę można opłacić pewnie z 5 tyg hoteliku..

Link to comment
Share on other sites

Na razie możesz wkleić te linki, które podałam powyżej. Zamieściłam tam więcej info o fundacji, ale na bardziej atrakcyjną wersję trzeba chwilę poczekać.

[quote name='Avilia']Spróbuj:) W razie co pokierujemy co i jak:)
Najważniejsze to ten nr konta wraz z nazwą fundacji i NIPem.Może strona www fundacji jeżeli taką posiadacie.Linki do wydarzeń i wątku na Dogo.
No i wiadomo najlepiej jak jest to robione z Waszego allegro fundacyjnego.
Jak już coś rozpracujesz to rzuć linkiem wrzucę to na FB.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ktoś pisał na wątku,że u Północ nieaktualne...Tak zrozumiałam dlatego jej nie liczyłam.To w końcu aktualne czy nie?

Fly-jeszcze nie potrzebujemy przelewu,bo czekamy na fakturę.Możesz ewentualnie je przelać do naszej skarbniczki Aldrumki,która aktualizuje wszystkie wpłaty i u której leżą pieniążki maluchów.
Słuchaj kochana,a może ktoś by się w Twoje strony wybierał?:P Nie ma rzeczy niemożliwych;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Ktoś pisał na wątku,że u Północ nieaktualne...Tak zrozumiałam dlatego jej nie liczyłam.To w końcu aktualne czy nie?

Fly-jeszcze nie potrzebujemy przelewu,bo czekamy na fakturę.Możesz ewentualnie je przelać do naszej skarbniczki Aldrumki,która aktualizuje wszystkie wpłaty i u której leżą pieniążki maluchów.
Słuchaj kochana,a może ktoś by się w Twoje strony wybierał?:P Nie ma rzeczy niemożliwych;][/QUOTE]

Niby tak...jakby ktoś się wybierał to dawać znac:)

Szkoda że nikt ich nie chce na DT, nawet nie ponosząc żadnych kosztów, przeciez to ładne szczeniaki, raczej nie będą miesiącami tkwiły na tymczasie,myślę że po 2 tyg byłyby gotowe do wzięcia... Jak sobie myślę że one teraz w tym schronie same siedzą takie przestraszone...;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta-t']Zrobiłam doraźnie co się dało. Dom dla Sky'a jest, ale jak pisałam wcześniej, musi jeszcze trochę poczekać. Będzie do tego czasu pod naszą opieką.[/QUOTE]

Ok :) rozumiem :)

[quote name='Avilia']Ktoś pisał na wątku,że u Północ nieaktualne...Tak zrozumiałam dlatego jej nie liczyłam.To w końcu aktualne czy nie?

Fly-jeszcze nie potrzebujemy przelewu,bo czekamy na fakturę.Możesz ewentualnie je przelać do naszej skarbniczki Aldrumki,która aktualizuje wszystkie wpłaty i u której leżą pieniążki maluchów.
Słuchaj kochana,a może ktoś by się w Twoje strony wybierał?:P Nie ma rzeczy niemożliwych;][/QUOTE]

Do Północ najlepiej zadzwonić to się okaże czy aktualne czy nie ;)

[quote name='FLY']Niby tak...jakby ktoś się wybierał to dawać znac:)

Szkoda że nikt ich nie chce na DT, nawet nie ponosząc żadnych kosztów, przeciez to ładne szczeniaki, raczej nie będą miesiącami tkwiły na tymczasie,myślę że po 2 tyg byłyby gotowe do wzięcia... Jak sobie myślę że one teraz w tym schronie same siedzą takie przestraszone...;([/QUOTE]

Też mi ich szkoda :( jak sobie pomyślę o tych bidulach , te oczyska smutne :(

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Tatą ...hmmm no całkiem niechętnie ale bez awantury przyjął informację że może się pojawić w domu szczeniak na chwilę ...
Gdyby do czasu wyjazdu Sky'a do Krakowa nie znalazł się inny DT to zgłaszam się jako DT dla Belli , niestety obu nie mogę zabrać , moja Biana nie bardzo toleruje szczeniaki :(
Więc gdy będzie transport dla Sky'a do Krakowa proszę pamiętać o Myślenicach ...

Jest jeszcze taka opcja - gdyby Sky nie siedział za długo w hoteliku, no powiedzmy z tydzień , to mogę zabrać Bellę i Donnę , później jedna pojechała by za Sky'a do hoteliku ...Ale dwie sunie mogę mieć naprawdę niedługo :(



Będę potrzebowała pomocy w ogłaszaniu maluchów , ewentualnie gdyby znalazł się dom dla nich to pomocy w zorganizowaniu transportu bo ja nie całkiem mobilna jestem jeszcze , sam pobyt u mnie oczywiście bezpłatny, ewentualnie prosiłabym o pomoc w utrzymaniu maluchów- głównie na początku trzeba będzie je u weta odpowiednio zaopatrzyć ;) więc np dochód z bazarku kartkowego zamiast na ogólne konto szczeniaków mógłby iść na Bellę i Donnę gdyby nikt nie miał nic przeciwko ...


Ok no to tyle co mam do powiedzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Z facetami zawsze jest ciężko :). Wiem coś o tym ;). A potem jest tak jak u mojej koleżanki, u której przebywa właśnie na tymczasie kolejna sunia (25 kg żywej wagi), a której mąż po 20 latach małżeństwa powiedział dziś w nocy : Kasia, no posuń się, przecież widzisz, że się Shisha nie mieści :).

[quote name='Rudzia-Bianca']Jestem po rozmowie z Tatą ...hmmm no całkiem niechętnie ale bez awantury przyjął informację że może się pojawić w domu szczeniak na chwilę ...
Gdyby do czasu wyjazdu Sky'a do Krakowa nie znalazł się inny DT to zgłaszam się jako DT dla Belli , niestety obu nie mogę zabrać , moja Biana nie bardzo toleruje szczeniaki :(
Więc gdy będzie transport dla Sky'a do Krakowa proszę pamiętać o Myślenicach ...

Jest jeszcze taka opcja - gdyby Sky nie siedział za długo w hoteliku, no powiedzmy z tydzień , to mogę zabrać Bellę i Donnę , później jedna pojechała by za Sky'a do hoteliku ...Ale dwie sunie mogę mieć naprawdę niedługo :(



Będę potrzebowała pomocy w ogłaszaniu maluchów , ewentualnie gdyby znalazł się dom dla nich to pomocy w zorganizowaniu transportu bo ja nie całkiem mobilna jestem jeszcze , sam pobyt u mnie oczywiście bezpłatny, ewentualnie prosiłabym o pomoc w utrzymaniu maluchów- głównie na początku trzeba będzie je u weta odpowiednio zaopatrzyć ;) więc np dochód z bazarku kartkowego zamiast na ogólne konto szczeniaków mógłby iść na Bellę i Donnę gdyby nikt nie miał nic przeciwko ...


Ok no to tyle co mam do powiedzenia ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

wykupiłam im na bazarku po pakiecie 50ogłoszeń - ale o wykonanie poproszę chyba dopiero jak się ustali gdzie/u kogo będą przebywać na "tymczasach", i wtedy już ogłoszać z nowym adresem i kontaktem na osobę u której będą?

Link to comment
Share on other sites

OK. Jeśli jest tyle opcji, że skoro psy w schronie nie zachorowały na parwo, to moja MIka też nie powinna, to mogę szczeniaczka wziąć na dt. Bo drugiego oferowała się, że weźmie Rudzia Bianca. Jeśli miałby do mnie trafić jeden z maluchów ze schronu, to jeśli by dało radę go szczepić albo odrobaczyć, chyba że ktoś by mi pomógł finansowo i ja bym to zrobiła u siebie u mojego weta.
Faktycznie, są takie śliczne, :loveu:że niepowinny długo szukać domku
Prosiłabym o jakąś odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta-t']Z facetami zawsze jest ciężko :). Wiem coś o tym ;). A potem jest tak jak u mojej koleżanki, u której przebywa właśnie na tymczasie kolejna sunia (25 kg żywej wagi), a której mąż po 20 latach małżeństwa powiedział dziś w nocy : Kasia, no posuń się, przecież widzisz, że się Shisha nie mieści :).[/QUOTE]

Hehehe no tak to jest z chłopami ;) U mnie z Tatą była akcja 2 lata temu - na tymczasie był wtedy u mnie Leny, szczeniak przerzucony w największe mrozy przez płot , już wszystko było przygotowane do wyjazdu do nowego domu, kiedy mój teoretycznie antypsi Tata oświadczył - ja go nie oddam ;) no i mam Bazyla :)


Ale od razu rozwiewam nadzieję Bella (i/lub Donna ) nie zostaną u mnie na stałe na pewno ;) To już moja decyzja - finansowo jestem w stanie zapewnić wszystko co trzeba tylko 2 psom ;) No i mam tylko 2 ręce do głaskania ;) Także intensywna akcja poszukiwawcza domów potrzebna ;)
[COLOR=red][B]A i jeszcze jedna ważna rzecz o której nie napisałam wcześniej -mała może być u mnie tylko do czasu kiedy jestem na L4 , nie wiem dokładnie jak długo to będzie, przypuszczam że na pewno do końca kwietnia . Ale może przez miesiąc uda się im znaleźć domy ...[/B][/COLOR]

[quote name='bakusiowa']Aukcje musicie rozpropagować na FB. Tutaj nie pójdzie.[/QUOTE]

No trzeba ;)

[quote name='FLY']wykupiłam im na bazarku po pakiecie 50ogłoszeń - ale o wykonanie poproszę chyba dopiero jak się ustali gdzie/u kogo będą przebywać na "tymczasach", i wtedy już ogłoszać z nowym adresem i kontaktem na osobę u której będą?[/QUOTE]

Ok , to poczekamy .


[B]Co do transportu[/B]- jeśli ktoś mógłby dowieść szczeniaki do Wadowic , to z Wadowic może je do Myślenic zabrać nasza pani wet. Jedzie do pracy w czwartek i w sobotę . Tylko pewnie trzeba byłoby je dowieźć rano -tak myślę przed 8 , bo na 9 przyjeżdża do Myślenic .

A do Myślenic może ktoś z Krakowa mógłby po Sky'a przyjechać ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']OK. Jeśli jest tyle opcji, że skoro psy w schronie nie zachorowały na parwo, to moja MIka też nie powinna, to mogę szczeniaczka wziąć na dt. Bo drugiego oferowała się, że weźmie Rudzia Bianca. Jeśli miałby do mnie trafić jeden z maluchów ze schronu, to jeśli by dało radę go szczepić albo odrobaczyć, chyba że ktoś by mi pomógł finansowo i ja bym to zrobiła u siebie u mojego weta.
Faktycznie, są takie śliczne, :loveu:że niepowinny długo szukać domku
Prosiłabym o jakąś odpowiedź.[/QUOTE]


Bambino to jest telefon do Ciebie ?
Dzwoniłam dziś do Klaudii- prosiłam , żeby zabrać maluchy do lecznicy jak się uda , może nawet dziś by się udało i tam odrobaczyć je . Na szczepienie jeszcze za wcześnie .
A z kasą na weta oczywiście pomożemy .

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][B]Zapraszam serdecznie na bazarek dla szczeniaków z fantami podarowanymi przez
[COLOR=teal]adkoci
:loveu::loveu::loveu:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224939-Na-leczenie-szczeniakow-z-parwo-do-13.04.2012r.-MISZ-MASZ-%29-ZAPRASZAM"][COLOR=green]MISZ MASZ DLA SZCZENIAKÓW NA DŁUG ZA PARVO ZAPRASZAM NA BAZAREK [/COLOR][/URL]
[/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...