Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki w lecznicy,2 w schronie zagrożone śmiercią - błagamy o wsparcie!!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta-t']Damy radę :). Jakie są zalecenia żywieniowe, bo chciałabym coś zakupić stosownego do jej biedniutkich jelitek.[/QUOTE]

Jutro będziemy dzwonić do kliniki to się dowiemy:)
Dzisiaj już prosiłyśmy lekarzy aby dali stosowne wytyczne osobie odbierającej je z kliniki co szczenięta mają jeszcze z leków dostawać.Książeczki też będą założone dla każdego.
Mogę prosić dokładny adres pod który ma być dziewuszka dostarczona?I nr tel?Muszę podać Łukaszowi od transportu.

Z rozliczeniem będziemy się jeszcze kontaktować.Bo zaprzyjaźniona fundacja załatwiła nam zniżkę,więc musimy czekać na znak od fundacji co i jak.Jak tylko będę coś wiedzieć to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Numer do mnie 534 884 174. Co do miejsca dostarczenia to możemy się jakoś umówić z Łukaszem. A chłopczyk w jaki rejon Krakowa jedzie?

[quote name='Avilia']Jutro będziemy dzwonić do kliniki to się dowiemy:)
Dzisiaj już prosiłyśmy lekarzy aby dali stosowne wytyczne osobie odbierającej je z kliniki co szczenięta mają jeszcze z leków dostawać.Książeczki też będą założone dla każdego.
Mogę prosić dokładny adres pod który ma być dziewuszka dostarczona?I nr tel?Muszę podać Łukaszowi od transportu.

Z rozliczeniem będziemy się jeszcze kontaktować.Bo zaprzyjaźniona fundacja załatwiła nam zniżkę,więc musimy czekać na znak od fundacji co i jak.Jak tylko będę coś wiedzieć to dam znać.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

No to znowu zmiany, ale się dzieje w życiu tych maluchów ...
Jednak Łukasz nie pojedzie , nagle wypadł im w domu szczeniak nieszczepiony 5 tygodniowy lepiej dmuchać na zimne...DoPi rozumiemy :)
Pojadą dziewczyny więc kasę trzeba za transport zwrócić , Aldrumko tak jak napisałam na pw jakbyś mogła przelać dziewczynom całość uzbieranej kasy żeby już miały na nagłe wydatki.
A Klaudus_ z Avilią będą tu wpisywać rozliczenie wydatków .
Natomiast pozostałą kasę będziemy nadal zbierać na Twoje konto jeśli nie masz nic przeciwko :)
Już podałam nr DoPi , która obiecała dołożyć się do transportu maluchów :)
Dzięki Cioteczko :)

Super że cała trójka jutro jedzie :)
Teraz trzeba organizować coś dla Belli i Donny :)

Link to comment
Share on other sites

Ale ruch na wątku, tyle się dzieje, że nie nadążam! Na szczęście dobrze się dzieje :)
Bazarek z fantami Julii84 i jej siostry, który się zakończył, a był wystawiony na pszczyńską skarpetę, musiał zmienić cel, ponieważ skarpeta chyba raczej nie działa i nie ma konta :roll: Dochód zostaje przeznaczony na szczeniaki - koszty leczenia. Proszę o numer konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Ale ruch na wątku, tyle się dzieje, że nie nadążam! Na szczęście dobrze się dzieje :)
Bazarek z fantami Julii84 i jej siostry, który się zakończył, a był wystawiony na pszczyńską skarpetę, musiał zmienić cel, ponieważ skarpeta chyba raczej nie działa i nie ma konta :roll: Dochód zostaje przeznaczony na szczeniaki - koszty leczenia. Proszę o numer konta.[/QUOTE]

Ślicznie dziękuję :) Zaraz podeślę konto Aldrumki szczeniakowej skarbniczki :)
Isiak czy to jest ten bazarek - żeby było do potwierdzenia :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222546-KONIEC-Totalny-misz-masz-na-Pszczy%C5%84sk%C4%85-Skarpet%C4%99-do-05.03[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Ale ruch na wątku, tyle się dzieje, że nie nadążam! Na szczęście dobrze się dzieje :)
Bazarek z fantami Julii84 i jej siostry, który się zakończył, a był wystawiony na pszczyńską skarpetę, musiał zmienić cel, ponieważ skarpeta chyba raczej nie działa i nie ma konta :roll: Dochód zostaje przeznaczony na szczeniaki - koszty leczenia. Proszę o numer konta.[/QUOTE]

wow, gratulujemy kwoty i w imieniu szczeniaczków dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Czy w takim razie zmieni się pora przyjazdu szczeniorków do Krakowa? Potrzebuję to wiedzieć, bo moja osobista boksia w nocy dostała ataku padaczkowego i dzisiaj rano znowu. Nie mogę jej zostawić samej, więc będę musiała kogoś zorganizować do odbioru malucha, a to znowu zależy od tego o jakiej porze przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta-t']Czy w takim razie zmieni się pora przyjazdu szczeniorków do Krakowa? Potrzebuję to wiedzieć, bo moja osobista boksia w nocy dostała ataku padaczkowego i dzisiaj rano znowu. Nie mogę jej zostawić samej, więc będę musiała kogoś zorganizować do odbioru malucha, a to znowu zależy od tego o jakiej porze przyjedzie.[/QUOTE]

Marta zadzwoń do Klaudii albo Oli , one nie mają chyba dostępu do neta z tego co mówiła Monika- najlepiej ustalicie między sobą, zrezztą dziewczyny miały chyba dzwonić do Ciebie .

[quote name='hanyska']Witam dopiero dziś od wielu dni weszłam tutaj. A wiadomo coś o tych pieskach? Jak duże będą? Mogę wziąść jednego na tymczas i także oferuje pomoc w szukaniu domku:) tylko z góry uprzedzam że chwilowo nie jestem mobilna:([/QUOTE]

Hanysko jw:) Dzięki za propozycję :) ale proszę skontaktuj się z Klaudią lub Olą telefonicznie, One po pierwsze mają problem z netem, po drugie pewnie w terenie dziś będą bo mają zawozić szczeniaki .

Klaudia 785549189
Ola 798596534

Na pewno są dwie sunie Bella i Donna do zabrania .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...