Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki w lecznicy,2 w schronie zagrożone śmiercią - błagamy o wsparcie!!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więc tak,domek z Krakowa może małego Sky przyjąć w każdej chwili,ale nie ma możliwości podjechania do Myślenic,więc musiałybyśmy jeszcze jechać na Kraków.
Z Zarabia do Krakowa jest 35km.
Czyli do tych 210km dodaję 35km= ok 250km.
Zatankować auto muszę na taką trasę,żeby na pewno starczyło za 90zł.
A skoro i tak już jedziemy w tamtą stronę to szkoda,żeby Sky siedział i nabijał kolejne doby w klinice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi']w poscie 359 proponowałam wam darmowy transport. Nikt nie zwrócił nawet uwagi na to, a w tytule "błagamy o wsparcie".[/QUOTE]


O kurczę faktycznie!Kompletnie mi to umknęło przez to,że akurat wtedy kolejny szczeniaczek nam odszedł i nie było wiadomo co będzie z resztą.
Transport jest potrzebny z [B]Bielska B.--> Myślenice (Zarabie) ---> Kraków na jutro.[/B]
Dałoby radę?

Edited by Avilia
Link to comment
Share on other sites

Czy ta pani , która chce pieska dogadała się z Wami? Ona jest bardzo akuratna i z pewnością dzwoniła. Mam nadzieję,że się udało dogadać. Jeśli Klaudii nie udało się odebrać( wiem ,że wczoraj było szaleństwo ) , to może ja prześlę numer tej dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Jak duża jest Bella i Donna w schronie ? I co z nich może wyrosnąć wielkościowo ?[/QUOTE]

One teraz są takie do połowy łydki.Ważą może z 6kg tak na oko.
Będą raczej średnie,do 20kg max.Do kolana wysokiej osoby.Raczej nie większe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Ewu-Klaudia z dziewczyną rozmawiała.Jest chętna przyjąć malucha.Będziemy do niej jeszcze dzwonić.

Zatem czekamy na odpowiedź czy da radę z tym transportem coś ustalić.Gdyby się nie udało to my jesteśmy w gotowości jutro rano.[/QUOTE]
Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']napiszcie, proszę, czy na wszelki wypadek przelac pieniądze Avilli i ile ? bo mnie jutro tu nie będzie (może dopiero późnym wieczorem)


czy można poczekac do piątku ?[/QUOTE]

Aldrumko nie trzeba-jednak transport bezpłatny będzie.Ok 17 Dafi i Sky pojadą w świat:) Jedna dziewczynka zostaje sama w klinice.Ją też wypadałoby jak najprędzej zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Czy byłaby taka możliwość, że została zabrana razem z rodzeństwem do Krakowa?

[quote name='Avilia']Aldrumko nie trzeba-jednak transport bezpłatny będzie.Ok 17 Dafi i Sky pojadą w świat:) Jedna dziewczynka zostaje sama w klinice.Ją też wypadałoby jak najprędzej zabrać.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...