Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki w lecznicy,2 w schronie zagrożone śmiercią - błagamy o wsparcie!!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bambino']Też tak myślałam, dlatego pytałam czy te 2, które są w schronie też muszą iść do lecznicy. To że musi je obejrzeć wet, nie ulega wątpliwości, ale może już tu u mnie na miejcu. Za pomoc finansową - wetową bardzo dziękuję. :loveu:[/QUOTE]


Bambino skontaktuj się proszę z dziewczynami, Klaudus_ albo Avilia ,żeby to im nie umknęło bo one ciągle w terenie ...a można by już coś ustalać , każda godzina prawie się liczy dla tych maleństw ...

tel.
Klaudia 785549189
Avilia- 798596534

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Postaram się chwycić którąś z dziewczyn. Klaudia mówiła, że te co są w schronie są w lepszej kondycji niż te drugie.[/QUOTE]


Dzięki . Gdzieś widziałam post , albo słyszałam od dziewczyn jużnie pamiętam , że jedna sunia w schronie jest słabiutka, chyba ta w obróżce - o przy zdjęciach było ...
Trzymam kciuki :)
[quote name='sajlana']bazarek w trakcie tworzenia..jakos mi idzie!!!!![/QUOTE]

Czekamy z niecierpliwością :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Zapraszam na bazarek
z
którego 50 % dochodu zostanie przeznaczona na szczeniaczki [/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224703-Wielkanocny-sklepik-Rudzi-otwarty-ca%C5%82odobowo-do-23-marca-godz.-23.00?p=18836652#post18836652"][COLOR=red][B]WIELKANOCNY SKLEPIK RUDZI[/B][/COLOR][/URL]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rC-rBevMvWA/T2JHVOgCq3I/AAAAAAAAH18/4UAgbohNN24/s512/P1430949.JPG[/IMG]
[/CENTER]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

Znajdzie sie ktos z Wroclawia, kto by stworzyl bazarek z ksiazek, albumow, slownikow, maskotek, ciuchow?
Nie ma tego duzo, ale zawsze cos, moje konto jest pod obserwacja komornika, wiec na siebie zrobic nie moge.. Fanty moge dowiezc na terenie Wroclawia gdzie komunikacja miejska dociera.. Jedynie tak moge pomoc maluszkom, a bardzo mi ich zal ze od poczatku tak bolesnie zycie ich doswiadcza:-(
Jesli ktos jest w stanie pomoc to prosze o kontakt na prv ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkoci']Znajdzie sie ktos z Wroclawia, kto by stworzyl bazarek z ksiazek, albumow, slownikow, maskotek, ciuchow?
Nie ma tego duzo, ale zawsze cos, moje konto jest pod obserwacja komornika, wiec na siebie zrobic nie moge.. Fanty moge dowiezc na terenie Wroclawia gdzie komunikacja miejska dociera.. Jedynie tak moge pomoc maluszkom, a bardzo mi ich zal ze od poczatku tak bolesnie zycie ich doswiadcza:-(
Jesli ktos jest w stanie pomoc to prosze o kontakt na prv ..[/QUOTE]

Dziękuję za propozycję , może ktoś się zgłosi :)


A co tu tak cicho ...
Dziewczyny są jakieś wieści z kliniki ?

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny!

Klaudia do kliniki miała dzwonić i pytać,pewnie jak będzie na necie to da znać co i jak.Wiem,że sami z kliniki nie dzwonili wobec tego nic złego się nie dzieje:)
A czemu mi zależy aby najpierw poszły maluchy z kliniki?Mamy określony czas ile one mogą tam być-oczywiście o ile z ich zdrowiem będzie wszystko w porządku.Później nie mamy gdzie ich zabrać-przecież nie możemy spowrotem do schronu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...