Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szira/Gosia']Edyta to jak bedziesz zamawiać to dla nas też:multi::multi::multi:[/quote]no taaak....:evil_lol:.nawet shado jest zdeterminowany na fisha poza faktem ze owa determinacja jest wyblaklym cieniem determiancji na pilke/kffiatek...no cokolwiek co poooleeeciii:roll::evil_lol:.ale ciastka sa zaaaaa ...piiii....biste.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no taaak....:evil_lol:.nawet shado jest zdeterminowany na fisha poza faktem ze owa determinacja jest wyblaklym cieniem determiancji na pilke/kffiatek...no cokolwiek co poooleeeciii:roll::evil_lol:.ale ciastka sa zaaaaa ...piiii....biste.:diabloti:[/QUOTE]

Szczerze to Szira chyba na każde żarcie reaguje głupotą:razz::razz::razz:no ale jak wszyscy to wszyscy:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3171/aporty01gu8.jpg[/IMG][/URL]

Chciałam kupić nowy aport na gappay'u, ale nie mogę się połapać który "numerek" będzie odpowiedni dla onka ( zakładam, że nie ten najmniejszy:lol:)
Te na zdjęciu są po 0,25 kg - nie wiem czy dobre czy może za lekkie? Czy one są trwałe? Chodzi mi o to czy nie pęknie po kilku rzutach bo drewno się rozeschło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']wytrzymuja lazenei w mokrym plecaku, rzucanie do wody, rzucanie ot tak lacznie z trafianiem w palisade lub hyrde... nie mowiac jzu o tym ze skrajne warunki atmosferyczne ;) no w kazdym razie moj jeszcze "dziala" a ma juz prawie rok ;)[/quote]

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło:evil_lol:.Idę zamówić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...