Jump to content
Dogomania

Fikusia - foksterierka z pseudo już w swoim Domu Stałym, życzcie jej szczęścia!


Maia

Recommended Posts

Fikuśka po sterylce szybko wróciła do formy, już pierwszej nocy po operacji, poczuła wielki głód i w poszukiwaniu czegoś na ząb wszystkie śmieci z kosza rozniosła po kuchni. Ona mnie uwielbia, plącze się pod moimi nogami non stop, teraz jak to piszę leży z głową opartą o moje kolana. I wiecie co, chociaż jest najmniejsza ustawiła sobie moje psy, Buba to wręcz omija ją łukiem.
Domek zdecydowany, pani pod koniec miesiąca chce wziąć urlop i wtedy zabrać sunie do siebie. Dlatego jeszcze parę dni musi u mnie pobyć.
A co do zdrowia sunia teraz jest na lekach- żelazo i witamina B.
Ale będę miała luz jak już ją oddam:-). Teraz chodzę na spacery na dwa razy- Fiki i Kula, potem Buba i Pipi, wstaję po 5 rano zeby przed pracą psy się wybiegały, po pracy 2 godziny na 2 spacery, potem sama coś jem, karmie psy i znowu 2 spacery przed snem. Ja to albo mam za dużo wolnego czasu, albo ledwo się wyrabiam z obowiązkami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W piątek Fiki jedzie do mojej koleżanki. Sunia u mnie się na dobre zadomowiła, nawet zaczęła szczekać, ale myślę że do nowego miejsca też szybko się oswoi, zwłaszcza, że będzie miała tam lepszą opiekę i więcej uwagi jej poświęcą nowi opiekunowie. Wiecie, widok jak Fikusia zaczyna cieszyć się życiem- biegać i podskakiwać z zadowolonym pycholem, zapoznawać psy, zasypiać na moich kolanach i robić dziki taniec radości na mój powrót do domu i na porę jedzenia, daje mi bardzo dużo radości :-). Fajnie, że jej los tak się odmienił

Link to comment
Share on other sites

Fikusia noc spędziła już w nowym domu. Już za nią tęsknię, bo przecież nikt lepiej ode mnie się nią nie zajmie;). Najbardziej przypadł do jej gustu pan, chodziła za nim do kuchni i spowrotem:-).Zwiedziła mieszkanie, po raz pierwszy zobaczyła w wielkim lustrze siebie i nie mogła się nadziwić jaka jest piękna. No i potem wróciła do mnie usiadła obok i spojrzała jakby chciała powiedzieć- całkiem ciekawa wycieczka, ale wracajmy już do domu. Jakoś mi smutno, zżyłam się z nią, miesiąc ciągle u mnie na kolanach w nocy ze mną w łóżku, teraz chyba będzie miała własne łóżeczko bez ludzia obok. Ehh jak ona tam sama z nowymi???
No a rodzinka bardzo podekscytowana nowym domownikiem. Dziewczynka to chyba nie poszła spać, mama też, nie wiedziała czy karmić sunie, czy pokazywać zabawki, czy głaskać. Dobrze, że pan opanowany i zrównoważony.Zobaczymy co dziś mi napiszą :-)

Link to comment
Share on other sites

oto wieści:
dwa razy nasikała na dywan :eviltong:
poza tym koleżanka napisała że wszystko ok, sunia spała calą noc na fotelu. Vicky oddalam twój kubraczek razem z Fikusią żeby nie marzła i wiecie koleżanka mi powiedziała że Fikusia ściągnęła kubraczek z szafki, zaniosła na fotel i tak spała na nim z wciśniętym noskiem, widać że tęskni.
Z resztą i dla mnie jej brakuje, jak żadnego innego pieska który był u mnie na DT. Mam nadzieję, że w miarę szybko odnajdzie się u nowych i bedzie u nich szczęśliwa

no i jakoś smuutnoo mi łee :placz:

Link to comment
Share on other sites

Kasia, taka kolej rzeczy... Gdyby nie Ty to nie wiadomo jak skończyłaby się jej historia, czy nie siedziałaby w schronisku nie wiadomo ile czasu. A tak dzięki Tobie doszła do siebie, pokazała jaka jest fajna :cool1: i na pewno wybrałaś jej dom najlepszy z tych, które miałaś do wyboru. Wierzę, że będzie tam szczęśliwa i szybko się przyzwyczai do nowych warunków, jak już poczuje, że to jej ostatnia przystań.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Miałam dziś telefon od Fikusi pani. Fikusia właśnie wróciła z nad morza. Uwielbia jazdę autem, na urlopie była razem z zaprzyjaznioną rodzinką z sunią huski. Fikusia jest szczęśliwa i jej rodzinka cieszy się że jest z nimi- koleżanka jest nią zachwycona, mówi że jest wdzięczna, grzeczna i radosna, że jest bardzo mądra i oddana. Jestem szczęśliwa, że Fiki jest szczęśliwa:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...