Jump to content
Dogomania

Fikusia - foksterierka z pseudo już w swoim Domu Stałym, życzcie jej szczęścia!


Maia

Recommended Posts

Słuchajcie!!
Jestem w bardzo trudnej sytuacji. Mam własne 3 psy, mieszkam w wynajmowanej kawalerce. No a w piątek podczas interwencji TOZu została zabrana z czegoś na kształt pseudohodowli około 1,5 roczna sunia foksteriera. Była taka chuda, brudna i słaba, że nie miałam serca pozwolić, aby zabrało ją schronisko. Wzięłam do siebie...
Teraz szukam jej DT na cito!
Sunia waży 6 kg, jest ciągle głodna, już ją wymyłam, powycinałam dredy z błota i kup, odrobaczyłam... Ale nie mam możliwości dobrze się nią zająć...
Kto wezmie małą na DT? Proszę pomóżcie:(
[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/3123161/dsc00092"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1316/02dcb836001b19c44f526c86/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/3123159/dsc00099"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2947/9b36f7fd0017f5a24f526c5d/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]


Sunia wraz z 5 psami została znaleziona zamknięta w kojcu obok jakiejś rudery. Razem z nią odebrano bigielkę- jest w DT, ONkę- szuka DT(ma bardzo tymczasowe schronienie) i jej 3 miesięczną córeczkę- w DS. Jedna ONka i jej 6 miesięczny szczeniak trafiły do schroniska.
Wszystkie psy były brudne, bardzo chude i zaniedbane. Niewiadomo do kogo należały. Były to same suczki. Psy były bite, bardzo się boją. Foksiczka która jest u mnie ma postawę przepraszająco- proszącą, chodzi na ugiętych łapkach, tuli się, przeprasza, że żyje...
Kto da jej szansę na lepsze życie? Psinka bardzo potrzebuje DT w którym mogłaby dojść do siebie, nabrać ciałka i odwagi.
Kto może pomóc?
Potrzebne też będą pieniążki na karmę, witaminy- bo suni wypada bardzo sierść, ma łysy ogonek i uszy, sterylkę.
Sama nie dam rady:(


Sunia jest w Białymstoku
telefon: 515356915

Edited by Maia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak sunia została ostrzyżona, bo strasznie się z niej sypała sierść. [B]psi[/B] dziękujemy:-). Ale nie będzie marzła [B]Vicky62[/B] dała małej sweterek, również dziękujemy:-).
Sunia ciągle ma zalepiony jakąś wydzieliną srom, wczoraj widziałam krew, ale to nie jest raczej cieczka. Wetka kazała obserwować. Poza tym ma wielki apetyt i raczej nie zachowuje się apatycznie. Nie wiem co jej jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']Tak sunia została ostrzyżona, bo strasznie się z niej sypała sierść. [B]psi[/B] dziękujemy:-). Ale nie będzie marzła [B]Vicky62[/B] dała małej sweterek, również dziękujemy:-).
Sunia ciągle ma zalepiony jakąś wydzieliną srom, wczoraj widziałam krew, ale to nie jest raczej cieczka. Wetka kazała obserwować. Poza tym ma wielki apetyt i raczej nie zachowuje się apatycznie. Nie wiem co jej jest.[/QUOTE]

To super,że w poopę nie będzie marzła kochana ciocia Vicky62,Maia a ona na sterylke kiedy i gdzie zapisana może to ropomacicze?

Link to comment
Share on other sites

Myślę,ze w jej stanie sterylka na razie odpada...no ale to już wet. zdecyduje.A swoją drogą dziwne,ze lekarz nie powiedział co jej moze być.Jakieś podejrzenia pewnie ma.
Maia bardzo sie martwi o sunieczkę i wcale sie nie dziwię.Bo nadal po wizycie u weta nie wie co małej jest.
Dobrze,ze chodź ma apetyt.

Sunia jest naprawdę śliczna taka malutka i delikatna.Tylko chce na rączkach być noszona.Kochane słoneczko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Sunia jest cudowna. jakbym mogła to już bym jechała po nią.. foksy kocham. Zapisuje się i myślę intensywnie.[/QUOTE]


A mamy jeszcze 2 takie cuda w naszym schronisko 9 letni dziadziuś i 3 letni chłopaka już bez jajek :) więc za pannami nie będa się uganiać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...