Jump to content
Dogomania

Lublin 10.06.2007


simbik

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elwira']To ja chyba jestem ślepa,bo nie widzę tych linków.Może coś w Lublinie dzisiaj przerabiają.Zajrzę jutro.Dziękuję wszystkim.[/QUOTE]
Lista wystawców: [URL]http://www.zk.lublin.pl/w0607/wystawcy.html[/URL]

Plan sędziowania: [URL]http://www.zk.lublin.pl/w0607/ringi.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja tez dostałam ale z błedem:angryy: w przydomku
Jak dzwoniłam to powiedzieli ze nie da sie zmienic bo juz do druku poszło.
mam kopie maila ze zgłoszeniem i zgłosiłam poprawnie
buuuuuuuuuuuuuu
jedzie ktos samochodem z wawy?
ile trwa podróż?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolly']Orientuje się ktoś może ile będzie kosztował wstęp dla zwykłych, szarych "oglądaczy"? :cool3: ;)

Dogi niemieckie będą wystawiane o jakiejś konkretnej godzinie?[/quote]


zacytuje sama siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']W zasadzie dzisiaj ostatni dzień a potwierdzenia ciągle nie mam? Czy ktoś jest jeszcze w takiej sytuacji?[/quote]

JA JA JA JA JA:diabloti: Po raz pierwszy od 7 lat mam taka sytuacje. Nie bardzo wiem co robic. Na liscie wystawców JESTEM, a potwierdzenia ne mam, listonosz dzisiaj juz byl, jutro NIE PRACUJE!!!!! Jechac, nie jechac? Czy może wystarczty zglosić się do sekretariatu już na miejscu?
Probowalam dzisiaj dzownic, ale wita mnie AUTOMAT! Wiem ze nie pracują w piatki, ale przed wystawą powinni, bo jak widać nie są tacy organizacyjnie sprawni. Zupełnie nie wiem co robić:placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak miałam jadąc do Bydgoszczy. Na miejscu w sekretariacie od ręki pani my wypisała numer :)

Jak jesteście na liście to jedźcie (na wszelki wypadek weźcie potwierdzenie wpłaty).

A potwierdzenie z Bydgoszczy przyszło na dzień po wystawie. :lol:

(aaaa, miałam jeszcze tak jadąc do Wilna ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgosia_1']JA JA JA JA JA:diabloti: Po raz pierwszy od 7 lat mam taka sytuacje. Nie bardzo wiem co robic. Na liscie wystawców JESTEM, a potwierdzenia ne mam, listonosz dzisiaj juz byl, jutro NIE PRACUJE!!!!! Jechac, nie jechac? Czy może wystarczty zglosić się do sekretariatu już na miejscu?
Probowalam dzisiaj dzownic, ale wita mnie AUTOMAT! Wiem ze nie pracują w piatki, ale przed wystawą powinni, bo jak widać nie są tacy organizacyjnie sprawni. Zupełnie nie wiem co robić:placz:[/quote]

Małgosiu, jedż, wcale nie też rzadko się zdarza, że zawiadomienie przychodzi już po wystawie /tylko koniecznie weż dowód wpłaty/.
Przecież to nie możliwe, żeby zabrakło Twojej fotorelacji.
Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...