Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

Nie masz czego żałować :diabloti:. Podobno w oczy rzucała się różowa obroża dopasowana do moich pazurów i Hexy zupełny luz jak wlazła na oparcie kanapy i się cieszyła że wszystko widzi :roll:. Program obejrzała chyba tylko jedna znajoma osoba, moi rodzice i TZ. Brat był w pracy, ciotka z wujkiem na szczęście zaspali.

Taa, ja jej dam karierę :mad:. Wystarczy że rozwaliła mi wczoraj poduszkę, wystartowała do kota, obszczekała facetów którzy gdzieś w krzakach chodzili (stała przy mnie ;)), a dzisiaj postanowiła mi ręce pourywać i ciągnęła jak parowóz :mad:. Jeden pan aż mi uwagę zwrócił że nie powinnam się tak dawać, ale nie mogłam jej odmówić zwiedzania budynku :roll:

Link to comment
Share on other sites

żałuje, może mi się uda w sieci gdzieś to znaleźć :diabloti:
A z ta obrożą to była pewnie taka cicha reklama, żeby producenci się nie czepiali że produkty reklamujesz w programie :evil_lol:

No wiesz z celebrytami to już tak bywa :diabloti: będzie gwiazdorzyć wszędzie, uważaj bo zaraz paparazzi będą za wami latać na spacery :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Też bym chciała zobaczyć jak Hexolina wypadła. Bo że ja miałam rozbiegane oczy to już słyszałam :evil_lol:
Lupiny nie mają metek, więc nikt się nie domyślił co to. Do tego Shina tą obrożę tak ubrudziła że zmieniła kolor na ciemniejszy :evil_lol:

Jak zrobi się jeszcze bardziej marudna to własnoręcznie jej budę z desek sklecę :mad:. W paparazzi ja bym się chętnie zabawiła tylko moim obecnym sprzętem to sobie mogę pofotografować tylko śpiące kundle :roll:. Ale i tak chora jestem od wczoraj więc na pole mi się nawet nie chce wlec... Dzisiaj wzięłam garść tabletek różniastych żeby się nie zasmarkać bo by dopiero ubaw był :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hehe rozbiegane oczy mówisz :evil_lol:

Ja co prawda, sprzęt mam ale talentu nie :evil_lol: muszę poczekać jak odbanują deer żebym mogła zasięgnąć korepetycji :diabloti:


Produkuje teraz żurek po raz pierwszy w mym życiu (tzn. po raz pierwszy w wersji wege.) i za cholerę mi wyjść nie chce :mad: smakuje jak zupa pieczarkowa a nie żurek :roll:
walka Żurek - Patrycja 1:0, ale to jeszcze nie koniec :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

To słowa TZa i mama potwierdziła :roll:

Ja się najpierw postaram o sprzęt (musi być taki żebym w torebusię zmieściła :evil_lol:) a później będę z korepetycjami kombinować :razz:. Chyba o kompakty też się można poradzić?...

Z torebki czy z butelki produkujesz? :evil_lol: Żurek jem z serem żółtym takim ciągnącym się i z jajkiem drobno pokrojonym, pycha :fadein:. Kiełbasy nie lubię...
Trzymam kciuki za powodzenie akcji, mam nadzieję że walka będzie wyrównana i ją wygrasz :evil_lol:. U mnie TZ gotuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']no nie wiem, kompakt to nie lustrzanka :shake::diabloti:

z butelki :evil_lol:
już go jem, ale i tak mi nie smakuje
Fuuu żur z serem :crazyeye:[/QUOTE]Lustrzanką to bym sobie zęby wybiła przy moim sposobie rzucania piłek/kijków :roll:

Z butelki łatwiej :p
Nie smakuje bo sera nie dodałaś :eviltong:

[quote name='gops']zurek z serem bardzo dobry !

fajnie ze sie zalapaliscie do telewizji , jak gdzies znajdziesz w necie ten filmik to wrzuc tuta chetnie zobacze
do ilu zl ma byc ten aparat ? [/QUOTE]Pyszny :lol:

Najpierw sama obejrzę, a później dam do skrytykowania :cool3:. Ale obawiam się że najpierw siebie tak skrytykuję że nie będzie nic do dodania :evil_lol:. Hexoliny zachowanie już mniej więcej opisałam - czuła się prawie jak w domu tylko smycz przypiętą miała...
Aparatu szukam do około 800 zł, zoom min. 10 i min. 10mpix. Dużo jest aparatów spełniających te kryteria i pewnie znowu decyzji nie będę mogła podjąć bo każdy ma swoje minusy które go dyskwalifikują... I musi być na akumulatorek a nie na baterie AA... Marudna jestem jeśli chodzi o wybór sprzętu :diabloti:. TZowi wybrałam aparat i był moim zdaniem strzałem w 10 a sobie nie umiem wybrać bo pewnie bym wzięła ten sam bo sprawdzony i wiem czego się po nim spodziewać :roll:. A nie chcę takiego samego bo po co nam 2 takie same...

Link to comment
Share on other sites

Coś wyszło z tego aparatu, więc wrzucę.

Kwiatki
[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/psiaki%2009-10/IMG_0422.jpg?t=1284491519[/img]

pieski zrobiły sobie przerwę (nie mam pojęcia na co się tak gapiły)
[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/psiaki%2009-10/IMG_0388.jpg?t=1284491528[/img]

[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/psiaki%2009-10/IMG_0389.jpg?t=1284491531[/img]

[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/psiaki%2009-10/IMG_0390.jpg?t=1284491533[/img]

Link to comment
Share on other sites

Bo ją wybrakowała jak mama z nimi wyszła :mad:.
Nie czuje się zazdrosna bo Shiny piłka jest za twarda i Hexolina jej do pyska nie bierze :evil_lol:. Shina za to tak kocha swoje piłeczki że wczoraj darła paszczę nie wypluwając piłki, a później jak ją wypluła to poleciało z litr śliny :evil_lol:. Piłki hiltona mimo intensywnych zabaw mają się świetnie, ani jednej dziurki :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale cudne, to pierwsze wspólne :smile: Udają, że się nie widzą ;)[/QUOTE]
Bo one się zauważają w najmniej odpowiednich momentach, np. wychodzimy z domu i zaczynają super zabawę, są na smyczach i muszą się poplątać bo zaczynają się przytulać, Shina pobiegnie po piłkę w krzaki a z Hexą chcę coś zrobić to ta musi sprawdzić czy młoda się przypadkiem nie zgubiła.
[SIZE=1]PS. Gdzieś czytałam że Ty troll jesteś, ale widzę że szybko szybko wróciłaś :evil_lol:
[/SIZE]
[quote name='gops']bo ta pilka twarda jest niezniszczalna ;p
my tez mamay z 2 lata juz, suka ma ja do gryzinia bo aportowac nie lubi jej i oprocz dziurek od zebow pilka jest nienaruszona wiec musi byc naparwde mocna[/QUOTE]
W takim razie mam zapas piłek dla Shiny na kilka lat :lol:. Shinulina jest taki wariat piłkowy że jej wszystko jedno jaką piłkę dam, może być nawet pogryziona a ona i tak będzie aportowała :loveu:. Jak wchodzimy na pole gdzie je puszczam to młoda siada i gapi się na mnie nie odrywając oczu na moment. Dopiero jak wyjmę piłkę się kundel rozpromienia i przez cały spacer aportuje. Muszę ją zmuszać do przerw, bo ona nie zna umiaru i nawet ledwo dysząc nadal chce biegać.. I pomyśleć że już prawie straciłam nadzieję na nakręcenie jej na zabawki, a jednak się udało i mam maniaka aportowania :multi:. Za to Hexa się popsuła i nie zawsze chce się na podwórku bawić, na polu tylko roślinki swoje lubi i ewentualnie frisbee.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam taki problem z moja suka ze aportuje chetnie ale tylko specyficzne zabawki/pilki
musza byc mocno pomaranczowe... inaczej moja Miska nie zwroci nawet na nie uwagi
wiec mam 3 pomaranczowe pilki i jakos sobie dajemy rade, teraz planuje kupic pomaranczowe freesby moze sie uda :)
u mnie to Baster jest maniakiem pilek, co bym mu nie dala obojetnie jaka pilka/jablko / skarpetki bedzie aportowal i nakreci sie , z nim nigdy nie mialam problemu

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że nie wiedziałam o waszym występie w tv bo bym się poświęciła i wstała, choć to środek nocy dla mnie :evil_lol:

Ja też chcę nagranie jak się gdzieś pokaże zobaczyć :razz:

A gdzie się w te piłki Hiltona wyposażyłaś? Bo jak takie dobre to może się poświęcę i Pamirowi kupię bo już nie wyrabiam z jego niszczycielstwem. A co do nakręcania na zabawki to jego absolutnie nie trzeba nakręcać. Pobiegnie dosłownie za wszystkim, na szczęście nie ma super kondycji więc łatwo go zmęczyć :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Shina też ma kilka pomarańczowych piłek żeby mi się nie myliły - Hexa białe/żółte a Shina pomarańczowe/czerwone. Ale wyszło na to że musiałam to zmienić i teraz kwalifikuję wg miękkości :lol:.
Shina frisbee nie lubi, pobiegnie, złapie, wypluje i szuka piłki. Najchętniej by się z piłką nie rozstawała, ale w domu piłek nie ma i nie będzie bo nie lubię czołgać się pod szafkami co chwilę :cool1:.
Baster w ogóle jest niesamowity, te jego miny i szaleństwa, wygląda jak szczeniak :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Szkoda że nie wiedziałam o waszym występie w tv bo bym się poświęciła i wstała, choć to środek nocy dla mnie :evil_lol:

Ja też chcę nagranie jak się gdzieś pokaże zobaczyć :razz:

A gdzie się w te piłki Hiltona wyposażyłaś? Bo jak takie dobre to może się poświęcę i Pamirowi kupię bo już nie wyrabiam z jego niszczycielstwem. A co do nakręcania na zabawki to jego absolutnie nie trzeba nakręcać. Pobiegnie dosłownie za wszystkim, na szczęście nie ma super kondycji więc łatwo go zmęczyć :diabloti::diabloti:[/QUOTE]
Dla mnie i dla Hexy też środek nocy to był... Nie mówiłam nikomu bo bym się bardziej stresowała i pewnie słowa bym z siebie nie wydusiła :roll:

Raczej się nagranie nie pokaże :shake:. Szukałam i nigdzie nie znalazłam... A szkoda bo byłam ciekawa jak z boku Hexoliny zachowanie wygląda, czy na prawdę się nie stresowała, czy to wlezienie na kanapę było z ciekawości czy z chęci opuszczenia miejsca pobytu.. Sobą się absolutnie nie interesuję bo nie lubię na siebie patrzeć i siebie słuchać :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']
wiec mam 3 pomaranczowe pilki i jakos sobie dajemy rade, teraz planuje kupic pomaranczowe freesby moze sie uda :)
[/QUOTE]
Jeżeli masz problem ze znalezieniem pomarańczowego frisbee to daj znać - ja mam takie 3, możesz kupić dowolne i się wymienić ;). Birmie na kolorze specjalnie nie zależy :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Dla mnie i dla Hexy też środek nocy to był... Nie mówiłam nikomu bo bym się bardziej stresowała i pewnie słowa bym z siebie nie wydusiła :roll:

Raczej się nagranie nie pokaże :shake:. Szukałam i nigdzie nie znalazłam... A szkoda bo byłam ciekawa jak z boku Hexoliny zachowanie wygląda, czy na prawdę się nie stresowała, czy to wlezienie na kanapę było z ciekawości czy z chęci opuszczenia miejsca pobytu.. Sobą się absolutnie nie interesuję bo nie lubię na siebie patrzeć i siebie słuchać :diabloti:.[/QUOTE]


Oj tam mi już się zdarzyło i to nie raz wywiadu udzielać :eviltong: Nic strasznego.

A nie odpowiedziałaś mi gdzie piłki kupiliście :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Co to za plotkarstwo :mad: Na wakacje człowiek się nie może udać, bo zaraz ploty :eviltong:[/QUOTE]
Jakie plotkarstwo, przypadkowo przeczytałam na którymś wątku z jakiego powodu masz banana :evil_lol:. Udane chociaż te wakacje były? ;)

[quote name='Luzia&Funia']Oj tam mi już się zdarzyło i to nie raz wywiadu udzielać :eviltong: Nic strasznego.

A nie odpowiedziałaś mi gdzie piłki kupiliście :eviltong:[/QUOTE]
Ja uciekam zawsze przed aparatami, kamerami, mikrofonami i jakimikolwiek publicznymi wystąpieniami bo jestem straszliwie wstydliwa - zaraz robię się czerwona i zaczynam się jąkać :oops:

Piłki kupiłam [URL="http://www.swiatzoo.pl/pl/art/3400/HILTON-PILKA-FUNNY-PLYWAJACA-7-CM"]tutaj[/URL] i to konkretnie te, bo mniejsze (6,3) są miękkie, sporo mniejsze i nietrwałe, tych największych (9,5) nie oglądałam więc nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']
Ja uciekam zawsze przed aparatami, kamerami, mikrofonami i jakimikolwiek publicznymi wystąpieniami bo jestem straszliwie wstydliwa - zaraz robię się czerwona i zaczynam się jąkać :oops:

Piłki kupiłam [URL="http://www.swiatzoo.pl/pl/art/3400/HILTON-PILKA-FUNNY-PLYWAJACA-7-CM"]tutaj[/URL] i to konkretnie te, bo mniejsze (6,3) są miękkie, sporo mniejsze i nietrwałe, tych największych (9,5) nie oglądałam więc nie wiem.[/QUOTE]

Ja jestem chyba zahartowana :evil_lol: dla mnie to jest kamera czy jej nie ma to zupełnie to samo :p

A jaki jest koszt wysyłki ? Bo mi się szukać nie chce :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']
Baster w ogóle jest niesamowity, te jego miny i szaleństwa, wygląda jak szczeniak :loveu:.[/QUOTE]
no specyficzny pies :) wlasnie mu ogolilam pyszczek i uszy bo reszta dopiero na wisone zeby znowu nie zachorowal
dzisiaj mamy od rana deszcz i z 12 stopni ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...