Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

 

Nadal podoba mi sie baby desing Sprint  i cenowo iwizualnie. Wole i tak chusty wiec nie chce jakiegos mercedesa tak czy siak...

Widzę że zdecydowana jesteś ;). Też wolę chustę, ale moje kolana niestety nie zawsze :nonono2:

 

no nie mogę... nie wytrzymam, ten mop   jakie zajebiste! 

 

może faktycznie namocz Manię w płynie i niech froteruje podłogi  :megagrin:

Mam płyn bezpieczny dla dzieci, w przypływie lenistwa kto wie... :mdrmed:

 

Mop mnie powalił na kolana

 

Ja muszę kupić fotelik samochodowy i parasolkę, ale żeby nie zbankrutować 

Każdy ma w domu jakąś funkcję :grins:

 

Dlatego ja kupowałam od razu jak uzbierałam, żeby nie wydać na coś innego, no i dużo wcześniej bo nadal Maniula jeszcze z fotelika nie korzysta. Wybrałam najtańszy z tych co chciałam, uparłam się na taki co jest tyłem do kierunku jazdy i do innego by mnie nikt nie przekonał.

 

Lepiej może nie ma Maniuli  jeszcze by jej się spodobało

Boi się odkurzacza, więc raczej by przeżyła traumę :nerwy:

 

 

Samochód mi dzisiaj zrobił psikusa i postanowił zabić akumulator, akurat w momencie kiedy chciałam wyjechać na zakupy. Reanimacja nie przyniosła pożądanego efektu i jestem bez auta, czyli jak bez nogi bo na naszym zadupiu bez samochodu nie da rady się nigdzie dostać :placz: . Musiałam prosić tatę żeby mi dał swój samochód, ale że jest uparty (mam to po nim :bigcool: ) i nigdy mi fury nie udostępnia to zawiózł mnie żebym się wybiegała po sklepach. No i efekt taki że nie kupiłam prawie nic. Jedyne zakupy to krem do małej pupci i ... również dla Maniuli -  jajka przepiórcze :laugh2_2: . Co zaoszczędziłam wydam na akumulator, a Maniula póki z gołą pupiną nie musi chodzić wytrzyma do wypłaty. Kombinezon póki co się dopina a nowy dojdzie lada dzień.

Chciałam sobie kupić świetną czapkę, ale jak zobaczyłam kilometrówą kolejkę do kasy zwątpiłam, odłożyłam czapę i wyszłam. Czyżby święta się zbliżały czy co? Promocji niewiele, więc to nie to... Masakra, nienawidzę łażenia po sklepach. Musiałam się wyżalić, już mi lepiej :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Mnie dzisiaj na zakupach Bedzie kąpać duposcik bo kasy brak a pewnie tyle rzeczy fajnych co mi się przyda będzie:(

Nic nie ma w sklepach, przynajmniej u nas ;). A ceny niektóre z kosmosu, bo za zwykły kombinezon na jeden sezon dla dziecka 229 zł to lekkie przegięcie :niedowia:

 

Maniulka-mop :mdleje:

Coś Ty dziecku zrobiła? :mad: :evil_lol: :eviltong:

niech się przydaje do czegoś a nie tylko je, wydala, marudzi i śpi :evil_lol:

 

Hello   ;)

Hej Kulko :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Nic nie ma w sklepach, przynajmniej u nas ;). A ceny niektóre z kosmosu, bo za zwykły kombinezon na jeden sezon dla dziecka 229 zł to lekkie przegięcie :niedowia:

 

niech się przydaje do czegoś a nie tylko je, wydala, marudzi i śpi :evil_lol:

 

Hej Kulko :mdrmed:

 

 

U nas w sklepach jest dużo ale ceny powalają :P ja mam już 3 kombinezony a wydałam na nie moze z 15 zł :D 

 

Hej hej ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co ten Lidl ma w sobie, ale u nas jest tak oblegany że wiecznie kolejki w nim więc raczej nie zajeżdżam. Były ostatnio kombinezony, ale właśnie większe. W sumie mam kombinezon na początek zimy i taki trochę większy na koniec, ale 2 kombinezony jak się ostatnio przekonałam to jest za mało. Maniula na spacerze tak mi się zapluła, że musiałam wracać szybko do domu żeby buzia nie przymarzła do kaptura. Nie wiem jak ona tyle śliny mogła wyprodukować w 15 minut :question: . A wczoraj jej się ulało obiadem na całe ubranko, łącznie z puchatą nową bluzą przez którą aż przesiąkło na body. Masakra, wszystko w marchewkowy wzorek..

Link to comment
Share on other sites

Lidl ma dobre gatunkowo rzeczy w miare "małej" cenie dlatego jest tak oblegany , ale mnie drażni fakt żę wchodzi koles i wynosi 11 kurtek a dla innej osoby któr chciała sobie sprawić kurtkę juz nie wystarczy ....

 

teraz pewnie Maniula juz będzie się tak pluła ze wszystko będzie mokre ale marchewkowego wzorku nie zazdroszcze bo to ciężko sprać .... ale mydelkiem na plamy powinno poschodzić ;)

Link to comment
Share on other sites

Mamy kilka ubranekz Lupilu i sq super jakościowo :-)
spacerowki nie kupiliśmy bo byla jedna ta co na sklepie i trochę juz porysowana no i zielona... Zamowilam na allegro z nowej kolorystyki :D

Hanka ma tez nowy kombinezon w Pepco byla przecena za 29zl a ja mam piżamkę :D w h&m byly tez super butki dla Kluski i kupila babcia :D poza tym fakt, te ceny w firmowkach powalają. A w zoologu byl kong Classic za 68zl a ja kupilam za 26 :D

Link to comment
Share on other sites

Jak już mi wszystko dizała mogę odpisać  :laugh2_2:

 

Lidl ma dobre gatunkowo rzeczy w miare "małej" cenie dlatego jest tak oblegany , ale mnie drażni fakt żę wchodzi koles i wynosi 11 kurtek a dla innej osoby któr chciała sobie sprawić kurtkę juz nie wystarczy ....

 

teraz pewnie Maniula juz będzie się tak pluła ze wszystko będzie mokre ale marchewkowego wzorku nie zazdroszcze bo to ciężko sprać .... ale mydelkiem na plamy powinno poschodzić ;)

Ludzie się rzucają bo wietrzą interes, Polska ;)

 

Ze spodenek zeszło, na bluzie prawie nie widać, ale z body niestety się nie sprało, a takie ładne w srebrne kropeczki z golfikiem...

 

Dokładnie, Lidl ma dobrą jakość za niską cenę

Gdyby tylko nie te wieczne kolejki..

 

Mamy kilka ubranekz Lupilu i sq super jakościowo
spacerowki nie kupiliśmy bo byla jedna ta co na sklepie i trochę juz porysowana no i zielona... Zamowilam na allegro z nowej kolorystyki

Hanka ma tez nowy kombinezon w Pepco byla przecena za 29zl a ja mam piżamkę w h&m byly tez super butki dla Kluski i kupila babcia  poza tym fakt, te ceny w firmowkach powalają. A w zoologu byl kong Classic za 68zl a ja kupilam za 26 

Nie ma to jak allegro, z dostawą pod drzwi  :jumpie: .

 

Jutro do Pepco podjadę, bo już mam nowiuśki akumulator, mam nadzieję że nie popełni samobójstwa po instalacji  :grins:

W sieciowych zoologach wszystkie ceny są sporo wyższe. Dlatego zawsze kupowałam albo przez neta albo w takim małym lokalnym. Niedługo mi otwierają zoologik w okolicy, będzie co zwiedzać  :mdrmed:

 

Dzien doberek 

Dobry :)

 

nie gadajcie o lidlu bo ja zapomniałam iść się bić o takie fajne spodnie tydzień temu  :madgo: 
nienawidzę tłuczenia się i przepychania, ale może akurat nie cieszyłyby się zainteresowaniem... już za późno i tak  

Też nie lubię takich przepychanek, więc wszelkie promocje kilkadziesiąt procent i biegnące tłumy omijam z daleka.

Idź sprawdź, może spodnie na Ciebie jeszcze czekają ;)

Link to comment
Share on other sites

A, nie dokonczylam pisać. Przepiśnik wzielam z Disneya z myszka Minnie :D są naklejki, zakladki, przelicznik miar i wag produktow spożywczych, przepisow trochę i podzial na kategorie :D juz trochę poprzeposywalam przepisow :D
kiedy też kupilam torbę dla malej, takie jak do wózków są, za 7zl :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...