Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

dzieci mają boskie te pula  :loveu:

 

własnie takie buldogowate  :megagrin:

W sumie Mania teraz robi za trzeciego psiaka, i działa jako mopo-odkurzacz :megagrin:

 

Mania slodzinka :) na telefonie nie mam emotek ale dalabym stos tych z serduszkami!!

:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -  dałam za Ciebie :grins:

Link to comment
Share on other sites

Jutro pokażę prawdziwego mopa jak nie zapomnę :mdrmed:

 

 

Jakoś pod koniec lutego :( . Bardzo, bardzo mi się nie chce, a pomyśleć że jeszcze kilka miesięcy temu byłam chętna do powrotu :niedowia: . Ktoś musi pracować na tego małego człowieczka, jeszcze sama na siebie nie zarabia, a mi się umowa w następnym roku kończy :look3:

Link to comment
Share on other sites

Ona jeszcze nie wie że nocnik do tego służy :P. W ogóle potrafi przez pół dnia tylko sikać żeby tylko nocniczka nie ubrudzić czymś innym  :siara:

mopik mój malutki :loveu:

DSC_2962.JPG

 

DSC_2966.JPG

 

DSC_2964.JPG

 

tu Hexolina dostała z całej siły tym co mała miała w rączce :lmaa: , ale w sumie nikt jej nie kazał się pchać pod malutkie łapki, sama sobie jest winna

DSC_2968.JPG

 

aniołek

DSC_2973.JPG

 

 

Shinę też dzisiaj spotkała nieprzyjemność ze strony małych rączek, i powinna się cieszyć że uratowałam jej wąsy bo gdybym spała to bym miała psa bezwąsego. A setki razy tłumaczyłam żeby nie pchała ryja do łóżeczka i nie lizała małej :nono: . Pół dnia był spokój, po południu chyba zapomniała jaka krzywda ją spotkała bo znowu przylazła lizać jak Maniula się ładnie bawiła na podłodze.

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam wszystko co ma uszka :loveu: . Jak przyjdzie nasz jesienny kombinezon to się pochwalę. Jest chłopięcy ale się nie mogłam powstrzymać, oczywiście musiał być z uszkami :jumpie: . Czapę zimową też mamy zajebistą, tylko szalika do niej jeszcze nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

To Ty podobnie jak moja bratowa , ostatnio co chwile widze Stasia ubranego a to w bluze z uszkami a to w kurtke z uszkami a to czapke :D

 

to co że chłopięcy , jak dziewczynke ubierzesz na chłopieco to wyglada normalnie gorzej jak byc chłopca w różowe całkowicie ubranko odwaliła :P

Link to comment
Share on other sites

O nie, chłopiec w różu nie wchodzi w grę :nonono2: . Chociaż jeden lekarz stwierdził że nawet jak mi dzidzia psikusa zrobi i okaże się chłopcem to do czasu pójścia do przedszkola bez problemu może w różowych ciuszkach chodzić :peace: . Podczas usg na szczęście potwierdził że dziewucha, jako trzeci lekarz z kolei :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

W jednej wiosce niedaleko mnie uważają własnie żę chłopcy chodzą w różu a dziewczynki w niebieskim bo Matka Boska miała niebieską szatę ;)

 

Mi też troje lekarzy potwierdziło że chłopiec i mam nadzieje ze to nie pomyłka :P

Moja babcia też tak uważa, ale mojemu chrześniakowi nie kupowała różowych rzeczy ;)

 

Chyba nic Fabianowi już nie odpadnie :evillaug: . Ja i czwartego i przy okazji położnych jeszcze pytałam, bo mojej lekarki nie chciałam zamęczać, miałyśmy inne tematy do omawiania podczas wizyt a wizyta potrafiła trwać kilkadziesiąt minut :grins:

 

Świetny ten mop :P

Tylko jeszcze nie mam pomysłu jak go z kudłów czyścić, rolka raczej odpada :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja babcia też tak uważa, ale mojemu chrześniakowi nie kupowała różowych rzeczy ;)

 

Chyba nic Fabianowi już nie odpadnie :evillaug: . Ja i czwartego i przy okazji położnych jeszcze pytałam, bo mojej lekarki nie chciałam zamęczać, miałyśmy inne tematy do omawiania podczas wizyt a wizyta potrafiła trwać kilkadziesiąt minut :grins:

 

Tylko jeszcze nie mam pomysłu jak go z kudłów czyścić, rolka raczej odpada :evil_lol:

 

No ja mam taką nadzieje że nic nie odpadnie :D

 

Ja siedze w gabinecie 45 min i nic sie na wizycie nie dowiaduje, to dopiero paradoks :D najbardziej nie wqurwia jak mówi niech pani sie rozbierze i przejdzie na fotel , i ja tak na tym fotelu siedze z gołą du...ą a ten pisze sobie w swoich dokumentach coś jakieś 25 min zanim przyjdzie mnie zbadać hehe ....

 

Przejedz go turbo szczotką :D

Link to comment
Share on other sites

W dobie obecnej technologii nie powinno nic odpaść :P

 

Moja doktorka pisze dopiero po badaniu, ale ma czas i na rozmowę między zdaniami. Chodź w długich swetrach, przynajmniej nie zmarzniesz :mdrmed: . Ja bym mogła nie wytrzymać jak bym miała czekać w takiej jakże ciekawej pozycji w fotelu :lmaa:

 

Tak na Mani? :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Pokaaż czapę, oczywiście na modelce :loveu:

 

Kombinezon który mała ma na zdjęciu jest już trochę za mały ale czego się nie robi dla wyglądu :megagrin:

Zmobilizowałam się do wyjechania na zakupy dzisiaj, bo Maniula mi znowu powyrastała z części ubranek a przez neta już trochę się obawiam kupować bo te rozmiarówki beznadziejne, np. niby na metce 9-12 m-cy a mi mała się nie mieści mając 8 miesięcy, body na niby 80 a już na styk (nosi 74) a inne tej firmy na 74 jeszcze luźne, albo niby rozmiar 3-6 a Maniula dopiero teraz się w czymś nie topi. Jedziemy po południu w miasto się socjalizować :laugh2_2:. Nienawidzę tłumów, ale zrobię to ogromne poświęcenie  :peace: 

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowałaś się w końcu na spacerówkę? Pochwal się ;)

Mój tata do żadnych sklepów z ciuchami się nie da wyciągnąć, jeździ jak już musi, a mamuśka jak ostatnio poprasowała Mani poprane ciuchy stwierdziła że dzidzia ma w co się ubierać, nie prostowałam że sporo było za małych :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...