Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

Mój wyczekany, wymarzony i wyśniony pies w maju skończył już 10 lat, a 18go czerwca minęło nam 10 lat razem. Torta nie było, ale ona sobie sama bierze jak ma no coś ochotę a nikt nie patrzy :nonono2:

Parę dni temu naszło mnie na wspomnienia bo odnalazłam starą kartę pamięci. Czuję jakby mnie lata świetlne dzieliły od tego czasu, a to 'tylko' jakieś 5 lat...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=OvRWvWHXwDQ

karta zmobilizowała mnie do odszukania starego konta na YT

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rzadko były zabawy dlatego cud że udało mi się uchwycić. Zwykle Shina wisiała na Hexy obroży a Hexolina zamiatała nią podłogę :mdrmed:

 

Mam Maniuli fotki świeżutkie, robione niecałą godzinę temu :jumpie: . Jak zaśnie i zamorduję Shinę za walenie w drzwi to może coś wrzucę :-D

Link to comment
Share on other sites

Jakoś musiałam zasłonić nagie części ciała :P

 

Zależy ile się ma stopni w domu. Ja poniżej 22 po myciu włosów zakładam czapę do czasu aż włosy nie wyschną a później zdejmuję, ale jak zaśnie to tak sobie w niej śpi pół nocy. Tym bardziej teraz jak katar podłapała w tej cholernej przychodni pcham jej czapę na łepetynkę, nie protestuje ;).

Link to comment
Share on other sites

Czyli nie bez powodu jedna osoba nazwała mnie "wzorową mamusią"?  :megagrin:  Tylko jej akurat chodziło o to że karmię cycem 3-miesięczne niemowlę, co mi się wcale nie wydaje wielkim wyczynem bo jak mogę to karmię i będę karmić jeszcze jakiś czas.

 

U nas chyba wszystkie dzieci miały czapki po kąpieli zakładane, nawet mój chrześniak mimo zimnego chowu.

 

 

 

Wiem że jestem nadopiekuńcza, ale moje psy też miały i mają z tym przesrane a ode mnie nie uciekły :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...