Jump to content
Dogomania

Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]


Jagoda1

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaja mi sie dzisiaj snila. snilo mi sie, ze zabralam ja na spacer na jakims osiedlu z wysokimi blokami, a ona sie bardzo cieszyla, machala ogonkiem, poszczekiwala i co chwile przychodzila tracic mnie noskiem. a potem chciala sie bawic z jakims wielkim psem, ktory byl zamkniety w kojcu... strasznie realistyczny byl ten sen, mialam wrazenie, ze naprawde cos mnie dotyka i traca nosem...

Kajuniu, mam nadzieje, ze jestes tam szczesliwa...

Link to comment
Share on other sites

Agusiu , to nie Twoja wina, gdybym ja sie wcześniej zdecydowała. Nie mogłam , kotek nie dawałby jej spokoju, taka po prostu jest. Tabi ile razy była przez nia zaatoakowana, choc wieksza i młodsza.Ma nawet blizny po jej pazurkach Teraz kotka mieszka z Kasią i teraz jest miejsce dla ciebie maleńka , ale ciebie nie ma

Link to comment
Share on other sites

a masz innego pieska na oku?
polecam oskara malutki puchaty piesek od grudnia 2001 r w schronisku, umie nawet chodzic bez smyczy na spacery,jest słodki ale ma czasem humorki
[url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=556[/url]
przepraszam ze tak offuje ale sprawa jest pilna

a Kajuni nic juz nie boli ,jest w lepszym świecie :-(

Link to comment
Share on other sites

Wandziu, wiem, że masz miejsce w sercu na sunieczkę, a Kajunia będzie z aprobatą uśmiechać się do Was zza Tęczowego Mostu.
My na cześć pierwszej, ocalonej w środku zimy suni, mamy od lat zawsze jeszcze małą psinkę. To tak, jakby Tamta nadal żyła...Wierzę, że cieszy się, że kolejna psia bida uratowana.

Link to comment
Share on other sites

Ulka dzięki, piesek wspaniały ale muszę mieć suczkę. Tabi nie ma sterylki i raczej to niemożliwe. Tabi ma nadwagę a po sterylce tyłaby jeszcze bardziej gruba Nie może jeść tych specjalnych karm dla psów otyłych ona ma chora trzustkę, jest na dość scisłej diecie.
Ulka piesek wspaniały.Podoba mi się bułeczka , własnie ją znałazłam. jest śliczna , malutka. Musze to wszystko przemyśleć. Teraz już idę do pracy, czy Tabi odrazu by ją pokochała. Tak to wszystko sobie ułożyłam i nic z tego nie wyszło.A czy bułeczka lubi pieski

Link to comment
Share on other sites

Boże,jak bardzo mi przykro,nie mam od prawie dwóch tygodni kompa,dlatego jak jestem okazjonalnie to pisałam na wątkach w pośpiechu,głównie na wątku Gucia,z którego zrezygnowano w ostatniej chwili i już wczoraj myślałam sobie,że musze wpaść zobaczyć co u Kajuni,choć parę dni wczesniej widziałam jej fotki ze spacerku,miałam dziś po prostu zobaczyć jak czuje sie w domku docelowym:placz: :placz: :placz: :placz:
Wpadłam i jestem w strasznym szoku :-( :-( jak tytuł zobaczyłam,Jesu dlaczego to tak niesprawiedliwe:-( :-( ,nie tak miało być:-( :-( ,Kajunia była moim ulubionym dogomaniackim psiakiem z innych schronisk,tak jej kibicowałam,pamiętam jak niechciałam by jechała w nieznane do niemieckiego schroniska i tak cieszyłam się jak się znalazł wspaniały domek u naszych dogomaniaczek,a tu taka tragedia:-( :-( Żyć się odechciewa.
Boże dlaczego jesteś tak okrutny??
Dlaczego nie dałeś jej chociaż pożyć miesiąc,dwa,dać poczuć że ma kochany DOM??
Ja tylko mam nadzieję,że Ona-Kajunia tam w Niebie wie już że Ma Swój Domek,Swoją Panią ,tylko nie zdążyła jej jeszcze dobrze poznać....I napewno wie teraz jak wiele osób Ją
[*]kochało.

Kajusiu
[*]
[*]
[*]bądź szczęśliwa za T.M,mam nadzieję że mój Atrorek,Foksik,Królik,Boniek,Poranka,Wituś,Mały Książe,Myszka
[*], a także Fionka,Loko
[*] i wszystkie ś.p zwierzaczki się Tobą zaopiekują i pokaża Ci wszystkie piękne ścieżki i zabawy.
Nigdy Cię niezapomne i wiedz,że Cię też pokochałam,jak tylko Cię ujrzałam i mam nadzieję,że kiedyś też Cię tam spotkam,Kajusiu.
Kajusiu,to dla Ciebie:[IMG]http://zdjecia.image.w.interia.pl/swieca.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...