Jump to content
Dogomania

Czekoladkowa galeria ♥


roadtonowhere

Recommended Posts

  • Replies 559
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betty_labrador']to sie teraz Tobie zaczęły ferie? :cool: to ja tez poprosze o banner :D[/QUOTE]

[quote name='heksa82']My też byśmy chcieli banerek jeśli byś była tak miła :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Ja też uśmiechnę się o banerek :loveu:[/QUOTE]

Więc zapraszam na PW z dwoma zdjęciami psa (najlepiej profilowe), z rozmiarem jak i upodobaniem kolorystycznym. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abietis']Sznurek w całości? Zazdroszczę...
U nas zabawa polega na tym, że Mila rozwiązuje supły, a ja je na nowo zawiązuje :roll:[/QUOTE]

Ten szarpak jest już u nas 3 lata i jak widać praktycznie nienaruszony. :> Gorzej jest z zabawkami gumowymi, te tracą swoje życie przeważnie po kilku sekundach.

_______________

Przepraszam, że wczoraj nie pisałam, ani nic, ale Czok cały dzień wymiotował i nie wiedziałam co mu jest... Na szczęście dziś już jest wszystko w porządku i możemy się wybrać na umówiony spacer. Właśnie! miałam wczoraj napisać, że umówiłam się z taką Kariną, która ma prześliczną papilonkę Fler :loveu: Mam nadzieje, że do nas dotrze i będę miała okazje w końcu je spotkań na żywo. ! Trzymajcie kciukasy. :)

Grubasek. :loveu:
[IMG]http://i48.tinypic.com/2le4fhc.jpg[/IMG]

Edited by roadtonowhere
Link to comment
Share on other sites

Ojeej przeczytałam właśnie o szczurku.. ;( Współczuję <przytul>
Jedna z moich ś.p. szczurzynek była chyba najbardziej uczuciowym zwierzątkiem jakie ze mną mieszkało

Papuzka fajowa, a moge chcec zdjecia jej ze swiniami xd?? ciekawa jestem jak to wyglada jak razem śpią :evil_lol:

No i reszte zdjec Czokusia z Fler prosimy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Sonka95']Czasem tak jest , ze nawet zalogować się nie można :shake:[/QUOTE]

a ja kiedyś nie mogłam przez parę godzin napisać postu bo nie miałam okienka w którym się go pisze..:???:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...