Jump to content
Dogomania

Lwów/2x cacib/ 5-6.05.2012


krzysio

Recommended Posts

Ach to milutko, mi sie w tym momencie już też odechciało ;)
To jeszcze mam takie maleńkie zapytanie dotyczące Użghorodu, chyba w pierwszym dniu był nadawany tytuł zwycięzca zakarpacia lub karpat ( nie pamietam dokładnie) czy ten tytuł dostawały tylko psy z bobem czy pies i suka z cacibem ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='krzysio']Oczywiście zdobycie przez polskie psy Granda UA jest możliwe...ale jak nas poinformowano w Użghorodzie w zeszłym roku należy po zdobyciu championa UA pojechać jeszcze przynajmniej na 6 wystaw i otrzymać tyle właśnie Cac :0:0
czyli nam się odechciało...[/QUOTE]
Ja bym pojechała - tylko na jakiej podstawie mam uwierzyć, że nawet jak pojadę na te 6 wystaw, spełnię wszystkie warunki i zapłacę, to mi cokolwiek wydadzą??? Przecież wszystkie warunki na Mł. Ch. mam spełnione aż nadto, wszystkie dokumenty do nich dostarczone i championat opłacony rok temu i co ja z tego mam? Dopóki nie wydadzą mi należnego mi championatu i dokumentów, moja noga na ich wystawach nie postanie, bo jak narazie to dla mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ja bym pojechała - tylko na jakiej podstawie mam uwierzyć, że nawet jak pojadę na te 6 wystaw, spełnię wszystkie warunki i zapłacę, to mi cokolwiek wydadzą??? Przecież wszystkie warunki na Mł. Ch. mam spełnione aż nadto, wszystkie dokumenty do nich dostarczone i championat opłacony rok temu i co ja z tego mam? Dopóki nie wydadzą mi należnego mi championatu i dokumentów, moja noga na ich wystawach nie postanie, bo jak narazie to dla mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto.[/QUOTE]
wiesz, tam jak nie "zatrzęsiesz" Kijowem to dooopa blada.... za dobrze nam ten kraj. Tam "władza" to potężne narzędzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='domena']ile takie zaświadczenie kosztuje? i jak to jest z przejściem granicznym tam?

Mógłby ktoś "doświadczony" napisać w co się wyposażyć aby bezproblemowo przejechać w jedną i drugą stronę?[/QUOTE]

Zaświadczenia od weta powiatowego jest Ci potrzebne w drodze powrotnej dla polskich celników. Po 1 stycznia jechałem 3 razy przez przejście w Hrebennem i za każdym razem dokładnie to sprawdzali. W poprzednich latach nikt o to na granicy nie pytał choć wiele osób posiadało.Potrzebujesz też paszport dla psa i musi być juz zachipowany...choć to uważam za dyskusyjne ale celnicy PL twierdza ,że każdy pies musi być zachipowany.
W drodze na wystawę dla....na UA 5eu musi być!!!!!!
W drodze powrotnej tez możesz spotkać się z tą opłatą po stronie UA-nie dyskutować bo wtedy trzeba stać i to zależy od nich ile. Ogólnie trzeba bardzo grzecznie!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Zaświadczenia od weta powiatowego jest Ci potrzebne w drodze powrotnej dla polskich celników. Po 1 stycznia jechałem 3 razy przez przejście w Hrebennem i za każdym razem dokładnie to sprawdzali. W poprzednich latach nikt o to na granicy nie pytał choć wiele osób posiadało.Potrzebujesz też paszport dla psa i musi być juz zachipowany...choć to uważam za dyskusyjne ale celnicy PL twierdza ,że każdy pies musi być zachipowany.
W drodze na wystawę dla....na UA 5eu musi być!!!!!!
W drodze powrotnej tez możesz spotkać się z tą opłatą po stronie UA-nie dyskutować bo wtedy trzeba stać i to zależy od nich ile. Ogólnie trzeba bardzo grzecznie!!!!!!!![/QUOTE]
dokładnie tak.... niestety....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']wally, ja mam problem, który, jeśli mógłbys pomóc rozwiązać, to byłabym bardzo wdzięczna.

Czy dałbyś radę pomóc w tej kwestii? Bo prawdę mówiąć pozostawiło to spory niesmak i niechęć z mojej strony do kolejnych wystaw na Ukrainie... :([/QUOTE]
Dopiero dziś po wielu tygodniach zawitałem na forum.
Może uda się wyjaśnieć poprzez e-mail bo raczej na samej wystawie czasu nie będzie pewnie. info(at)huntingukraine.com

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Niestety to co pisze Flaire to prawda:shake:. Mamy bardzo podobna sytuacje tylko z 2010 roku. Pieniadze i karty ocen we wszystkich przypadkach wzięła ta sama Pani. W takiej samej sytuacji jest jeszcze co najmniej 4 osoby i jedna z nich już napisała skargę do Kijowa innej w tej chwili skarga jest tłumaczona na Ukraiński. Właściciel psa którego ja dokumenty składałem nadal czeka cierpliwie ale tylko do przyszłego tygodnia. Maile które zostały wysłane w tych sprawach nie doczekały sie odpowiedzi tak samo jak Flaire pisze.:shake:[/QUOTE]

[quote name='ATHENA']Wystawa była na początku sierpnia ( UZGHOROD ) a dyplom CH.UA przyszedł 23 grudnia 2011. Miałabym 6 tyg wczesniej , ale zkwp tyle czasu zajęło poinformowanie mnie ,ze sama MAM SIĘ TYM ZAJĄĆ. Najważniejsze , ze karty ocen oddali no i że nie płaciłam :smile:

A wygląda tak :smile: :loveu:
[/QUOTE]

Czyli da się ... niesamowite (zart)

Wielu osobom pomogłem z Championatami i innymi drobnostkami nie tylko z tego forum.
Teraz napiszę wam skrócony wariant: Nigdy nie było problemów - jeżeli ktoś przedstawił wszystkie dokumenty, opłacił gdzie trzeba (a płaci się "w kasie" - jak sama nazwa mówi). Problemy były i są (pewnie i będą) w osób, które czegoś nie dopełniły i NIE DOPOWIADAJĄ.\

Jak ktoś szuka jeszcze noclegu to 30 min jazdy (+/-30km po obwodnicy) można przenocować z psami w dobrym miejscu (kilka osób wybierających się na wystawę tam będzie)/ Cena około 40zł za osobę (200grn pokój 2os).
[URL="http://www.huntingukraine.com/go.php?http://kolyba-zashkiv.lviv.ua/"]kolyba-zashkiv.lviv.ua/[/URL] +380 67 3136325 (Pan Andrzej).
Do zobaczenia na wystawie.

PS - jak kogoś interesuje stawka to mam aktualne katalogi.
/w

Link to comment
Share on other sites

1 dzien

junior
STAFF AVALON VEGAS LOVE PLANET EUROPIAN
CHARM MAX FROM ROYAL COURT YARD




pośrednia
SAME BUSTER BOY
VEYS LVOV-STAFFORDTOWN




otwarta
YOGI ALAKOL
LLOJD


champion
GANG-STAFF (FCI) BIG BOSS


suka junior
RIANA ALAKOL


posrednia suka
ALASKA WHITE WINTER FROM EMARLAND


otwarta
EFFEL ALAKOL
ARIELLA MY SOUL FROM EMARLAND


champion
NEMI Long Step
GANG-STAFF (FCI) ALL I WANT IS YOU

Link to comment
Share on other sites

2 dzień
baby
ZHEREMI ZHANO COR CAROLI VIN




junior
STAFF AVALON VEGAS LOVE PLANET EUROPIAN
CHARM MAX FROM ROYAL COURT YARD




pośrednia
SAME BUSTER BOY
VEYS LVOV-STAFFORDTOWN
NAUTILUS ART OF STAFF




otwarta
LLOJD


champion
GANG-STAFF (FCI) BIG BOSS


suka junior
RIANA ALAKOL
ROSOMAHA ALAKOL


posrednia suka
ALASKA WHITE WINTER FROM EMARLAND


otwarta
EFFEL ALAKOL
ARIELLA MY SOUL FROM EMARLAND


champion
NEMI Long Step
GANG-STAFF (FCI) ALL I WANT IS YOU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...