Jump to content
Dogomania

Czarny labkowaty Argos już w DS!!!! Dziękuję z całego serca za pomoc!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anula']Dziewczyny ja mam nowiutkie:
dwie smycze - szer.2cm i dł.120cm
obroża - szer.2cm i dł 40-55cm
Jeżeli pasują to proszę o szybciutkie podanie adresu bo zaraz idę na pocztę i wyślę priorytetem.[/QUOTE]

Myślę,że powinny być dobre-głównie o tę obrożę chodzi.
Już posyłam adres.Oby do jutra doszło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Pisałam z Jubu-można się z nim rozliczyć po podróży.Więc może,albo jego konto,albo konto DT który przekaże mu pieniążki.
Do nas musiałoby tylko trafić 40zł na wykup Argosa-musimy zapłacić przy odbiorze psa.No i błagam o wsparcie na smycz i obrożę!To kawał chłopa jest,a my już ani jednej smyczy czy obroży nie mamy!O pieniądzach na to nie wspominając...Cienko przędziemy niestety już teraz.[/QUOTE]




nikt wiecej z FB na dzisiaj nie napisal ze dolozy.... a na wydarzeniu prawie 200 osob.... ech, wiec szukamy dalej

[B]Olu, to robie tak:[/B]
[B]1[/B]. 40,26 zl: przesylam Tobie na wykup ( daj prosze na pw konto ), sa to pieniadze ktore przeslala dzisiaj przez paypal do mnie Monika S.
[B]reszte info jest ponizej:[/B]

EDIT: uzupelnienie informacji i rozliczenie:

[B]Rozliczenie: koszt transportu 284 zl + wykup psa 40 zl, TOTAL 324 zl[/B]
[B]wplywy:[/B]
1. zuzi - 100 zl
2. asia-s - 100 zl
3. Monika S. paypal: 10 euro - przeliczenie paypal 40,26 zl
[B]suma wplat: [/B]240,26 zl
[B]wyplaty:[/B]
16/03: -40,26 przelane Avilia na wykup Argosa
16/03: -200 przelane Jubu I czesc oplaty za transport
16/03: -84 przelane Jubu II czesc oplaty za transport
____________________________________________________
[B]BRAKOWALO 84[/B] [B]zl[/B] do pelnego rozliczenia transportu dla JUBU dlatego:
te 84 zl zalozylam:
Justyna Lipicka ( post 77 ) oddalam mi 19/03 - 60 zl ( z bazarku po piesku Asie )
zostalo 24 zl ktore dodatkowo ze swojej strony dokladam do transportu
wiec jest juz wszystko rozliczone

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

Zaraz Ci wyślę konto.
Czekam aż Magda z pracy wróci żeby się ze mną zdzwonić żeby uzgodnić godzinę odbioru Argosa.No i adres.Jubu czeka na telefon od nas właśnie w tej sprawie,mam nadzieję,że się nie wkurzy,że tak późno zadzwonimy;/ Ale niestety nie było jak wcześniej tego zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a moze zrobimy bazarek cegielkowy: np. koniczynkowy na Argosa - na transport Argosa. Tutaj jest taki bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224510-Bazarek-cegiełkowy-na-transport-kseni-suczki-po-przejściach.-Pomocy-do-22.03.2012[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Alez sie ciesze Madziu,ze udalo nam sie go wyciagnac :) I wcale sie Tobie nie dziwie,iz sie w nim zakochalas :) on na zdjeciach wyglada bosko, a co dopiero w rzeczywistosci :) ucaluj pieknisia ode mnie w sam czubek czarnego nochala :) Jak sie dogadal z Twoja gromadka??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzi']Alez sie ciesze Madziu,ze udalo nam sie go wyciagnac :) I wcale sie Tobie nie dziwie,iz sie w nim zakochalas :) on na zdjeciach wyglada bosko, a co dopiero w rzeczywistosci :) ucaluj pieknisia ode mnie w sam czubek czarnego nochala :) Jak sie dogadal z Twoja gromadka??[/QUOTE]

Też jestem ciekawa jak się chłopak dogadał:)
Co do tego jego wariactwa jakie opisywałyśmy-zawsze lepiej trochę poprzesadzać niż zbytnio zakolorować:)

Link to comment
Share on other sites

Cytuje post Magdy z FB :)
[B][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=1832905844"]Magdalena [/URL]
no więc tak-Argos jest już u mnie i jest rewelacyjny.Ja już się w nim zakochałam.Jemu potrzebny był porządny spacer i o ciągnięciu nie ma mowy.Na wszelki wypadek założyłam mu kolczatkę ale na szczęście nie było potrzeby jej używania.

[/B]

[B] Dziewczyny,ten pies jest boski!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Dziewczyny Komu wyslac te 200 zl na transport?
Jaki wyszedl calkowity koszt transportu?, poniewaz na brakujaca kwote chce zorganizowac bazarek cegielkowy

Argos -WSPANIALY :-)[/QUOTE]

Całkowita kwota transportu to 284zł.
Konto Jubu Ci podałam na PW:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Całkowita kwota transportu to 284zł.
Konto Jubu Ci podałam na PW:)[/QUOTE]

Dziekuje :), za chwileczke robie przelew 200 zl dla Jubu,

Brakuje 84 zl :-(, dzisiaj zrobie w nocy ten bazarek, mam nadzieje ze szybko dozbieramy brakujaca reszte,

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby założyć 84zł za transport Argosa?Jubu założył całą kwotę,a my mamy tylko 200zł.Brakuje 84zł,a Jubu chciałby otrzymać zwrot pieniędzy w całości w jak najszybszym czasie.Nie po zakończeniu bazarku...
Jestem postawiona w dosyć niezręcznej sytuacji,bo to my psiaka wyciągałyśmy i transport umawiałyśmy i niestety ja muszę się tłumaczyć z tego dlaczego cała kwota od razu nie zostanie przelana..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Czy ktoś mógłby założyć 84zł za transport Argosa?Jubu założył całą kwotę,a my mamy tylko 200zł.Brakuje 84zł,a Jubu chciałby otrzymać zwrot pieniędzy w całości w jak najszybszym czasie.Nie po zakończeniu bazarku...
Jestem postawiona w dosyć niezręcznej sytuacji,bo to my psiaka wyciągałyśmy i transport umawiałyśmy i niestety ja muszę się tłumaczyć z tego dlaczego cała kwota od razu nie zostanie przelana..[/QUOTE]

Ola, sa jeszcze pieniazki od Justyny z bazarku? po Asie - 27 zl - czyli brakowaloby 57 zl;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Ola, sa jeszcze pieniazki od Justyny z bazarku? po Asie - 27 zl - czyli brakowaloby 57 zl;[/QUOTE]

Kto się dorzuci?Choć po 10zł?Napisałam Jubu że góra do wtorku-środy reszta pieniędzy znajdzie się u niego na koncie.Nie zostawiajcie mnie z tym teraz samej;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Kto się dorzuci?Choć po 10zł?Napisałam Jubu że góra do wtorku-środy reszta pieniędzy znajdzie się u niego na koncie.Nie zostawiajcie mnie z tym teraz samej;/[/QUOTE]

Olu, ja zaloze te 84 zl, za sekunde zrobie przelew,
Justynie przesle na pw moje konto na te 27 zl po Asie z jej bazarku - ( to bedzie czesc splaty z tych 84 zl ),
Zostanie do uregulowania dla mnie 57 zl - na te sume zrobie bazarek konczynkowy, [B]moze ktokolwiek zechce wspomoc[/B].... lub zwyczajnie zechce wspomoc bez organizowania bazarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Olu, ja zaloze te 84 zl, za sekunde zrobie przelew,
Justynie przesle na pw moje konto na te 27 zl po Asie z jej bazarku - ( to bedzie czesc splaty z tych 84 zl ),
Zostanie do uregulowania dla mnie 57 zl - na te sume zrobie bazarek konczynkowy, [B]moze ktokolwiek zechce wspomoc[/B].... lub zwyczajnie zechce wspomoc bez organizowania bazarku[/QUOTE]

Asieńko-dziękuję!
Kto sie dorzuci,aby zwrócić Asi te 57zł?
Dziewczyny spinamy tyłki i szukamy brakującej kwoty którą zwrócić trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...