Jump to content
Dogomania

Markus-Mühle karma sucha bliska naturze - ktoś słyszał?


Paulina87

Recommended Posts

Byłam w weekend na targach zoologicznych w Poznaniu. Przy jednym ze stoisk zaczepił mnie mężczyzna po angielsku pytając czy mam psa, z racji tego, że sama w sobie jestem nie śmiała a już jak zaczepi mnie obcokrajowiec to zapominam języka w gębie więc tylko na szybko rzuciłam jakie mam psy i dostałam próbki karmy.

Jura zajada się tymi próbkami. Z ciekawości teraz wrzuciłam nazwę w neta i karma nawet nie droga.
[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/markus_muehle/31582[/url]

Ktoś stosuje tą karmę lub słyszał o niej?

Link to comment
Share on other sites

Od miesiąca moja suka wcina MM. Jestem bardzo zadowolona, chociaż wiem, że na ocenę ciut za wcześnie jeszcze. Na tą chwilę obserwuję, że suka nie ładnie unormowała wagę po sterylce , co dla nas jest duzym sukcesem. Przyswajanie od piewrwszej porcji wzorowe, energia kipi z psa. Mam nadzieję, że tak zostanie. To jedyna karma , która zastępuje nam RC Vet.

Link to comment
Share on other sites

My także skorzystaliśmy z darmowych próbek na targach. Przyznam, że wizualnie krokiety nie zachęcają, zapach jak w zoo. Ale co dziwne mój niejadek zajadał się tym ze smakiem. Fakt karma nie ma podziału na wiek czy potrzeby....
Zastanawiam się nad kupnem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...