Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dobermania']

Postanowiłam więc - skoro i tak wszędzie błoto, piasek pod kostkę brukową i jakieś chałdy - że będę chodzić z taką zwykłą łopatką dla dzieci i zakopywać te kupy w tych górach piachu :p :cool1: :roll: Będzie nawóz na wiosnę :eviltong: Tak zresztą robię w moim ogrodzie - trawa pięknie rośnie :D:D:D:D[/quote]

OO! A ja własnie dzisiaj rano - po dostarczeniu ciepłej jeszcze produkcji Zuzanki do skwerkowego kosza i skonstatowaniu, że pełen jest podobnych specjałów a normalnych śmieci w nim jak na lekarstwo zastanawiałam się, czy aby nie dało się spożytkować nawozu psiego do upraw rolniczych.:roll:

Jeżeli specjał ów znalazłby zastosowanie i poparcie w postaci dobrej kampanii reklamowej (opartej na gruntownych badaniach [B]naukowych[/B] ;) potwierdzających wysoką skuteczność przy zwiększaniu wydajności upraw), to można by w dużych miastach zorganizować miejsca skupu i pobierać wysokie opłaty za dystrybucję.

Widzę same zalety takiego rozwiązania:

1. kampanię reklamową możnaby powiązać z kampanią społeczną na rzecz sprzątania - jakaś subwencyjka państwowa albo gminna mi się zamarzyła :evil_lol:
2. czyste chodniki, trawniki i nawet w krzaczorach czyściutko - skup byłby odpłatny - naród u nas niedofinansowany, sprzątaliby wszyscy (jak puszeczki po piwie i butelki)
2. wsparcie finansowe dla psiarzy ;)
3. spożytkowanie do końca wysokojakościowej karmy, na którą kazdy szurnięty psiarz wydaje ciężką kasę (chyba jakieś wartości odżywcze w niej muszą zostawać???)
4. po karmie mniej jakościwoej - polepszacze smaku od nasionka - pyszne jedzonko :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
5.otworzyłabym własny interes i rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne :evil_lol:
już mi się marzą te notowania rynku światowego - wołowina argentyńska XXX USD, tusze wieprzowe XXX USD, pszenica XXX USD, polish guano canis XXXXX USD :lol: :lol:

Tylko te badania naukowe... Na krowich odchodkach się dało, ale to zwierzę roślinożerne.. Ma to w ogóle jakieś znaczenie? Czy na odchodku mięsnożernego też się coś uchować może????


A tak na marginesie - kwalifikuję się już do leczenia na oddziale zamkniętym, czy poradnia zdrowia psychicznego jeszcze ma tu jakies pole do działania? :hmmmm: :???: :smhair2: :huh:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfetia']

A tak na marginesie - kwalifikuję się już do leczenia na oddziale zamkniętym, czy poradnia zdrowia psychicznego jeszcze ma tu jakies pole do działania? :hmmmm: :???: :smhair2: :huh:[/quote]

Spokojnie bez paniki... Jeszcze mozesz luzem biegac z psami :lol:

Swoja droga... Fajnie by bylo, jakby Twoja przepowiednia sie sprawdzila... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lady_m']Spokojnie bez paniki... Jeszcze mozesz luzem biegac z psami :lol:

[/quote]

Dzięki za wsparcie! Podobno osobom z zaburzeniami psychicznymi jest bardzo potrzebne :lol:

Nooooo, fajnie by było, przydałby się jakiś biolog, rolnik, albo - nie wiem jak się to nazywa - taki spec od nawozów :lol: do tych badań .. :roll:

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

nie.. chyba jednak leczenie wskazane.. ja tu o kupkach naszych milusińskich ...:crazyeye: Do tego stopnia nie jestem w temacie??? :shake:

Katcherine, proszę powiedz, że to nie do tego wątku, bo na prawdę pójde się leczyć.. :lol: :lol:

Pozdrowienia ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie moglam sie oprzec zeby Wam nie pokazac tych zdjatek. :oops: :evil_lol:
Moim zdaniem pasuja do tematu. Drugie zdjecie moze mniej, ale co tam :roll:
To moje dziela :oops: :evil_lol: Uprzedzam, drastyczne :cool3:
[URL="http://img56.imageshack.us/img56/6511/hmmm4dl.jpg"]1[/URL] [URL="http://img88.imageshack.us/img88/3659/hmmm10dn.jpg"]2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Nie moglam sie oprzec zeby Wam nie pokazac tych zdjatek. :oops: :evil_lol:
Moim zdaniem pasuja do tematu. Drugie zdjecie moze mniej, ale co tam :roll:
To moje dziela :oops: :evil_lol: Uprzedzam, drastyczne :cool3:
[URL="http://img56.imageshack.us/img56/6511/hmmm4dl.jpg"]1[/URL] [URL="http://img88.imageshack.us/img88/3659/hmmm10dn.jpg"]2[/URL][/quote]

Zwariowała :evil_lol:
Przypomnijcie mi, jak się nazywał ten "artysta", który w galerii wystawił swoje fekalia jako dzieło sztuki? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Nie moglam sie oprzec zeby Wam nie pokazac tych zdjatek. :oops: :evil_lol:
Moim zdaniem pasuja do tematu. Drugie zdjecie moze mniej, ale co tam :roll:
To moje dziela :oops: :evil_lol: Uprzedzam, drastyczne :cool3:
[URL="http://img56.imageshack.us/img56/6511/hmmm4dl.jpg"]1[/URL] [URL="http://img88.imageshack.us/img88/3659/hmmm10dn.jpg"]2[/URL][/quote]
Czy Ty chcesz zasugerować, że psie g... w odpowiedniej oprawie i okolicznosciach można byłoby upłynniac jako wyrób cukierniczy????? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Moze masz rację!? W końcu jak sa psy bez rodowodu tak samo mogą być słodycze niewiadomego pochodzenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Zwariowała :evil_lol: [/quote]Juz dawno [IMG]http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-545.gif[/IMG]
[quote name='Behemot']Przypomnijcie mi, jak się nazywał ten "artysta", który w galerii wystawił swoje fekalia jako dzieło sztuki? :evil_lol:[/quote]Ja sie z takimi nie zadaje :obrazic: wiec nie wiem :eviltong:
[quote name='puli']Czy Ty chcesz zasugerować, że psie g... w odpowiedniej oprawie i okolicznosciach można byłoby upłynniac jako wyrób cukierniczy????? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Moze masz rację!? W końcu jak sa psy bez rodowodu tak samo mogą być słodycze niewiadomego pochodzenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Ja tylko sugeruje metode treningu obchodzenia sie z psia kupa :p :evil_lol: i sprawdzenia skutecznosci sprzatania przy uzyciu rekawiczki jaka mam na reku.
Rekawiczka zajmuje mikroskopijna objetosc w torebce i moze sluzyc w wielu innych okolicznosciach. :lol:
Gdy masa jest ciepla symulacja realnej sytuacji jest prawie stuprocentowa :evil_lol:

Po cwiczeniach zamieniamy mase krowkowa na cukierki i zjadamy ze smakiem. [IMG]http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-544.gif[/IMG] [URL="http://img132.imageshack.us/img132/2534/krowki32kq.jpg"]Smacznego ![/URL]
[URL="http://img132.imageshack.us/img132/2534/krowki32kq.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na pytanie co zrobić z kupą w woreczku jeśli w okolicy brak kosza - podpowiadam: wpycham kupsko do kraty ściekowej (kanalizacyjnej). Jest trochę trudno bo prześwity wąskie ale kupa materiał plastyczny:evil_lol:więc się da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Na pytanie co zrobić z kupą w woreczku jeśli w okolicy brak kosza - podpowiadam: wpycham kupsko do kraty ściekowej (kanalizacyjnej). [/QUOTE]
Razem z woreczkiem? :crazyeye: Nie ma co się dziwić, że kanalizacja deszczowa działa w tym kraju tak jak działa :shake: czyli powódź na pół miasta po każdym większym deszczu :p
;)

[B]Evelina[/B], chcesz ludzi zniechęcić do sprzątania? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Razem z woreczkiem? :crazyeye: Nie ma co się dziwić, że kanalizacja deszczowa działa w tym kraju tak jak działa :shake: czyli powódź na pół miasta po każdym większym deszczu :p
[/quote]
Rury średnicy z pół metra mają albo i lepiej a nasze kupeczki(w woreczkach) to takie małe pakuneczki są i niczym łódeczki na oceanie pomykają .Ale masz rację co złe w tym kraju to przez psy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][B]Evelina[/B], chcesz ludzi zniechęcić do sprzątania? :evil_lol:[/QUOTE]Nic z tych rzeczy :nono:
Wszak cwiczenie czyni mistrzem :evil_lol: co najwyzej moglam zniechecic do krowek :evil_lol:

[quote name='Hania:)'][quote name='puli'] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[B]W końcu jak sa psy bez rodowodu tak samo mogą być słodycze niewiadomego pochodzenia[/B] [/QUOTE]Hmmmm....... :-o [/QUOTE]Na zasadzie produktu zastepczego :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja wczoraj pochwały zebrałam:evil_lol:
Moje usuwanie kupki obserwował pewien tatuś małej dziewczynki...
zaczepił mnie potem
trzy razy powtarzał "niesamowite... pierwszy raz coś takiego widzę"
to ja mu dumnie że dwa psy mam i po obu sprzątam...
a moja mama po swojej suczce:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia0504']Moj pies raczej nie zalatwia sie na chodnikach jak juz to na trawce:P
Nom..i nie mam problemow:D:D:D[/quote]

a sprzątasz z tej trawy?
Dzieci, spacerowicze, psiarze mają prawo chodzić po trawniku , kłaść sie na nim ect, a naszym obowiązkiem jest po psie sprzątanie ...zawsze i wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Wyobraź sobie, że to termofor :evil_lol:[/quote]

:evil_lol:to trzeba opatentować:evil_lol: Może to jedyny godziwy sposób na zarabianie na psach?:cool3: Same zalety, "towaru mnóstwo", nawet psa w domu nie trzeba trzymać, wystarczy sprzedać - i CZYSTY zysk!!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Rury średnicy z pół metra mają albo i lepiej a nasze kupeczki(w woreczkach) to takie małe pakuneczki są i niczym łódeczki na oceanie pomykają .Ale masz rację co złe w tym kraju to przez psy:eviltong:[/quote]

dobra, dobra.... :eviltong:

jakby zatkane studzienki sie pojawiły w najbliższym czasie, to i tak wszyscy będą wiedzieć - to po prostu tędy chadza taks z psiurem :evil_lol: nawet jeśli to będzie np. Gdańsk :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfetia']dobra, dobra.... :eviltong:

jakby zatkane studzienki sie pojawiły w najbliższym czasie, to i tak wszyscy będą wiedzieć - to po prostu tędy chadza taks z psiurem :evil_lol: nawet jeśli to będzie np. Gdańsk :lol:[/quote]
Kurcze to chyba zacznę moje woreczki podpisywać ( tylko jakieś logo muszę stworzyć)- bo jeszcze ktoś się podszyje i złą reklamę moim pięknym kupom zrobi;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...