Jump to content
Dogomania

3 maluńkie sunieczki już u siebie :) Szczęścia maleńkie :) Dziękuję wszystkim :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

oczywiscie ze prawda :) a co do imion to jeszcze zobaczymy lulu moja corcia wybrala dla tej wlasnie suni jak jeszce sie imiona nie pojawily tak ze znow jakas telepatia hehehe a reszte laseczek to sie jeszce zobaczy :) postaram sie nauczyc na dogomani poruszac i jak bede mial wolna chwilke to zaraz bede zdawac relacje - i to ja obiecuje ze niebede zanudzac telefonami :) serdecznie pozdrawiam -(i jak tam nozka ) czy juz lepiej ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda-trio']oczywiscie ze prawda :) a co do imion to jeszcze zobaczymy lulu moja corcia wybrala dla tej wlasnie suni jak jeszce sie imiona nie pojawily tak ze znow jakas telepatia hehehe a reszte laseczek to sie jeszce zobaczy :) postaram sie nauczyc na dogomani poruszac i jak bede mial wolna chwilke to zaraz bede zdawac relacje - i to ja obiecuje ze niebede zanudzac telefonami :) serdecznie pozdrawiam -(i jak tam nozka ) czy juz lepiej ?[/QUOTE]


e nie nie w tą stronę to można dzwonić, zawsze w nocy o północy- tak jak zresztą pisałam i mówiłam gdybyście mieli jakikolwiek problem z suniami to proszę od razu dzwonić :)
A z Lulu niesamowite :) One chyba rzeczywiście były Wam przeznaczone :)

Link to comment
Share on other sites

Ojej jak fajnie, że będą wiadomości z pierwszej ręki:) I pewnie jakieś zdjęcia też się pojawią, super, już się cieszę.
Co do imion, to ja moim adoptowanym zwierzakom (3) nie zmieniłam imion, bo przecież takie już miały i są częściom ich. Ale ja nie umiem wymyślać, przez co jeden przygarnięty piesek ma na imię Weronika, bo mama w żartach ją tak nazwała:) Wujek pytał: czy to Majka? -nie! -to jak ma na imię? No jak ma na imię? W końcu mama krzyknęła: a... Weronika:) I zostało, bo ubaw był po pachy. Także nie szalejcie z tymi imionami:) Pozdrawiam szczęśliwą rodzinkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda-trio']a panie wet daly im imiona krysia pysia i mysza hehee tez smiesznie -sa takie malutkie kochane -dobrej nocki :)[/QUOTE]


O tak Ciocie z Dobrego Weterynarza mają niesamowitą łatwość nadawania cudnych imion :)
Sunie nie są przyzwyczajone jeszcze do żadnych imion, więc róbta co chceta :)
Ale fajnie że choć jedno imię z bazarku chrzcielnego się przyjęło ;)

[quote name='black_sheep']A daj spokój, są tak kochane, że np u mnie nie mogłyby być. Mogłabym je przypadkiem udusić, albo zacałować na śmierć. Już samo ich zdjęcie powoduje, że ściskam moje 4 i 6 kg choć one wolą spać. Dobranoc:)[/QUOTE]

Zaczynam czuć dziwną miętę do takich mikrusów :)



A przy okazji przed spaniem przypominam o biedaku , który wróci na ulice jak nic nie wymyślę do poniedziałku :(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224313-Mamy-czas-do-poniedzia%C5%82ku-potem-ulica-albo-schron.-Okolice-KRK-pilnie-potrzebny-DT?p=18797526#post18797526"][COLOR=green][B]BŁAGAM O DT MAM CZAS DO PONIEDZIAŁKU[/B][/COLOR] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

witam -nasze serduszka noc cala przespaly spokojnie wsala jedna o szóstej na picu i siusiu .-dwie w łóżeczko chcialy a jedna spala na poslanku nie ma problemu z adaptacja zadnego jak -narazie sastaramy sie pilnowac zeby sie nie forsowaly -strasznie wsluchuja sie w moja mamke moze przypomina im ich dawna pani -jak narazie wszystko ok mysle ze szybko brzuszki się zagoją.uczymy sie ich zwyczajow -i poznajemy sie na wzajem :)chociaz na pierwszy rzut oka pieski sa raczej spokojne i ułożone -jak tylko wyzdrowieja to bedziemy je uczyc wychodzenia na spacery malymi kroczkami do przodu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda-trio']witam -nasze serduszka noc cala przespaly spokojnie wsala jedna o szóstej na picu i siusiu .-dwie w łóżeczko chcialy a jedna spala na poslanku nie ma problemu z adaptacja zadnego jak -narazie sastaramy sie pilnowac zeby sie nie forsowaly -strasznie wsluchuja sie w moja mamke moze przypomina im ich dawna pani -jak narazie wszystko ok mysle ze szybko brzuszki się zagoją.uczymy sie ich zwyczajow -i poznajemy sie na wzajem :)chociaz na pierwszy rzut oka pieski sa raczej spokojne i ułożone -jak tylko wyzdrowieja to bedziemy je uczyc wychodzenia na spacery malymi kroczkami do przodu :)[/QUOTE]


Kochane maleństwa :) Ale musi być u Was wesoło :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Serdecznie zapraszam na chrzciny do 12.03.2012r.
można zyskać pięknego chrześniaka

[/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224329-Nie-mam-nic-nawet-imienia-zapraszam-na-swoje-chrzciny-%29-do-12-03-2012-r.-g.15.00?p=18799665#post18799665"][COLOR=green][B]CHCESZ CHRZEŚNIAKA ? [/B][/COLOR][/URL]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vnmLCo1nGEw/T1klc54JkBI/AAAAAAAAH0M/F4K7YQZrUS8/s640/P3080288.JPG[/IMG]
[B]
i zjeść pyszny tort w Rudzinej kawiarence :smile: [/B]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IwHCTs69j24/T1ny5uFApkI/AAAAAAAAH0k/qkxN5E6Pn9s/s640/andaluzja.jpg[/IMG]

[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/hg/ui/riq2/iZBZZdmf4xz98yiEBB.jpg[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224329-Nie-mam-nic-nawet-imienia-zapraszam-na-swoje-chrzciny-%29-do-12-03-2012-r.-g.15.00?p=18799665#post18799665"][COLOR=green][/COLOR][/URL]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

Kochani zaglądnijcie proszę , trzeba koniecznie szybko działać , już 3 szczeniaki umarły :-(
[SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w%21%21"][COLOR=green][U][B]SZCZENIAKI UMIERAJĄ BŁAGAMY O POMOC[/B][/U][/COLOR][/URL]

[SIZE=2]Przepraszam, ale jak nie pomożemy dziewczynom to umrą wszystkie :-( Zostało 6 szczeniaczków walczących o życie :-([/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

e gdzie tam moje kochane pokraczki-one takie kochane --heeheh powiem wam szczeze ze jak jechaly do nas do domu to plakalysm z corkami --my pomagamy im a one pomagaja nam zapomniec o szarej rzeczywistosci o zmaganiu sie z dniem codziennym i takie tam -------jak sie to mowi ze to przeznaczenie:))))))))---i taka mysli sie nasuwa -On jest Twoim przyjacielem,Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem. Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem. On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca. Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie. serdecznie was pozdrawiam kobietki oraz panów :)))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda-trio']e gdzie tam moje kochane pokraczki-one takie kochane --heeheh powiem wam szczeze ze jak jechaly do nas do domu to plakalysm z corkami --my pomagamy im a one pomagaja nam zapomniec o szarej rzeczywistosci o zmaganiu sie z dniem codziennym i takie tam -------jak sie to mowi ze to przeznaczenie:))))))))---i taka mysli sie nasuwa -On jest Twoim przyjacielem,Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem. Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem. On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca. Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie. serdecznie was pozdrawiam kobietki oraz panów :)))))))))))))[/QUOTE]


Wzruszyłam się ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda-trio']e gdzie tam moje kochane pokraczki-one takie kochane --heeheh powiem wam szczeze ze jak jechaly do nas do domu to plakalysm z corkami --my pomagamy im a one pomagaja nam zapomniec o szarej rzeczywistosci o zmaganiu sie z dniem codziennym i takie tam -------jak sie to mowi ze to przeznaczenie:))))))))---i taka mysli sie nasuwa -On jest Twoim przyjacielem,Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem. Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem. On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca. Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie. serdecznie was pozdrawiam kobietki oraz panów :)))))))))))))[/QUOTE]
Pięknie napisane...Buziaki dla Was;);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...