Jump to content
Dogomania

CHAMPION OF CHAMPION`S - Leszno 2012 - CAC - 26.02.2012


Bundustar

Recommended Posts

[B]CAC - CHAMPION OF CHAMPION`S - LESZNO`2012[/B]

[B]26.02.2012[/B]

[B][I]Sędzia: Sylvie Desserne (F)[/I][/B]
[B][I]BOG V: Andrzej Kaźmierski[/I][/B]

[B][I]198 - BUNDUSTAR African Elite FCI - 1.doskonała, CAC, Zwycięzca Rasy[/I][/B]
[B][I]CHAMPION OF CHAMPION`S[/I][/B]

Benji wraca na ringi:
[B][I][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg840/scaled.php?server=840&filename=dsc0436g.jpg&res=medium[/IMG][/I][/B]

Podsumowanie:
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg51/scaled.php?server=51&filename=dsc0443et.jpg&res=medium[/IMG]

w nagrodę dyplom i piękny MEDAL:
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg854/scaled.php?server=854&filename=dsc0562a.jpg&res=medium[/IMG]

Dziękujemy przesympatycznej ekipie z antresoli :)
wspaniała atmosfera i super towarzystwo, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje:)
Stawka - widze =- powalająca.... jakos ta wystawa trafi chyba na uroku, juz nie wspomne o cenie...

Pani S. Desserne jak dla mnie - super ! Lubi basenji, zna się na rasie:) Nie wiem, jak Bundustar oceni jej sędziowanie, ale ja bym do niej chetnie pojechała, gdyby nie zapora w postaci wysokości wpisowego...

Bundustar - ile bylo zgłoszonych wszystkich psów?

a, wiem, że BIS'a wygrał dog niemiecki, a drugi byl SH:) (p[rzecieki z FB).
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Brawa dla Benusia :)
Dla Pańci też ;).[/QUOTE]

[quote name='Zuza i Noddy']Bravo, a jak tam sędzina, jak oceniała?[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Gratulacje:)
Stawka - widze =- powalająca.... jakos ta wystawa trafi chyba na uroku, juz nie wspomne o cenie...

Pani S. Desserne jak dla mnie - super ! Lubi basenji, zna się na rasie:) Nie wiem, jak Bundustar oceni jej sędziowanie, ale ja bym do niej chetnie pojechała, gdyby nie zapora w postaci wysokości wpisowego...

Bundustar - ile bylo zgłoszonych wszystkich psów?

a, wiem, że BIS'a wygrał dog niemiecki, a drugi byl SH:) (p[rzecieki z FB).
pzdr.[/QUOTE]

[B][I]Bardzo dziękujemy za dobre słowo :)[/I][/B]

[B][I]Wystawa Champion of Champion`s to ciekawe doświadczenie, nie wiem ile było ogólnie psów, stawka w grupie V bardzo ciekawa i mocna, już niejednokrotnie spotykaliśmy się w takim zestawie na finałach i praktycznie za każdym razem wymienialiśmy się między sobą lokatami, to bardzo sympatyczne, bo każdy ma swój czas do wygrywania i cieszenia z najwyższych miejsc :)[/I][/B]
[B][I]Nie wiem dlaczego ta wystawa jest tak mało popularna w naszej rasie, z tego co pamiętam to już od dawna pojawiają się na niej pojedyncze psiaki, a przecież można na niej dostać "duże CWC" jak podano w informacjach o dostępnych tytułach, więc chyba warto, mnie trudno ocenić gdyż nie pojechaliśmy na nią z zapotrzebowania na wnioski, a dla treningu i z ciekawości opini dobrego Sędziego.[/I][/B]
[B][I]Choć byliśmy w rasie sami, to nie powiem by była jakaś taryfa ulgowa. Pani Sędzia ma bardzo dobre oko i z pewnością zna dobrze rasę, Benuś dostał piękną opinię i tylko szkoda, że ten opis nie znalazł się w karcie ocen, niestety w przypadku tej wystawy rolę karty pełnił dyplom i tylko ocena i tytuły zostały w nim wpisane.[/I][/B]
[B][/B]

[B][I]Przy okazji zapowiem, że kończymy intensywne prezentacje na ringach krajowych, w minionym tygodniu otrzymaliśmy potwierdzenie wystawienia[/I][/B]
[B][/B]
[CENTER][B][I][SIZE=3][COLOR=lime]DYPLOMU INTERCHAMPIONA dla BUNDUSTAR African Elite[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#00ff00][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#00ff00][/COLOR][/SIZE][/I][/B] [/CENTER]
[B][I]jednocześnie więc składam serdeczne gratulacje HODOWCY, przypomnę MAŁGOSIA KOPCZA, z okazji[/I][/B]

[B][/B]
[CENTER][B][I][SIZE=4][COLOR=lime]PIERWSZEGO TYTUŁY INTERCHAMPIONA W HODOWLI AFRICAN ELITE !!![/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#00ff00][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#00ff00][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#00ff00][/COLOR][/SIZE][/I][/B] [/CENTER]

[B][I]Dziękujemy za wszystko co dobre i pozdrawiamy serdecznie życząc sukcesów :)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wystawa nie jest mało popularna w rasie, bo rozmawiamy między sobą o tej wystawie. Ale tez trzeba miec "z czym" jechać. Bez sensu jeździć z tym samym psem/suką. To raz.
Dwa - zgłoszenie 110 zł + transport z W-wy (wynajęcie busa ok. 800 zł). Czy kalkuluje mi sie jechac po duże CWC za prawie 1000 zł....? Nie.
To moja opinia. Pozostali na pewno mieli swoje powody, aby nie pojechac (rodzina, szkoła, praca...).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gratulacje:)
Stawka - widze =- powalająca.... jakos ta wystawa trafi chyba na uroku, juz nie wspomne o cenie...

Pani S. Desserne jak dla mnie - super ! Lubi basenji, zna się na rasie:) Nie wiem, jak Bundustar oceni jej sędziowanie, ale ja bym do niej chetnie pojechała, gdyby nie zapora w postaci wysokości wpisowego...

Bundustar - ile bylo zgłoszonych wszystkich psów?

a, wiem, że BIS'a wygrał dog niemiecki, a drugi byl SH:) (p[rzecieki z FB).
pzdr.[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Dla tych, co nie sa zorientowani: katalog na tej wystawie jest płatny...
I termin - 110 zł, II termin - 160 zł.

Pzdr.[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Wystawa nie jest mało popularna w rasie, bo rozmawiamy między sobą o tej wystawie. Ale tez trzeba miec "z czym" jechać. Bez sensu jeździć z tym samym psem/suką. To raz.
Dwa - zgłoszenie 110 zł + transport z W-wy (wynajęcie busa ok. 800 zł). Czy kalkuluje mi sie jechac po duże CWC za prawie 1000 zł....? Nie.
To moja opinia. Pozostali na pewno mieli swoje powody, aby nie pojechac (rodzina, szkoła, praca...).

Pzdr.[/QUOTE]

No cóż Asiu, każdy ma swoje kalkulacje i decyduje o tym czy jechać lub nie na daną wystawę.
Zgadzam się, tania ta impreza nie jest, jak zresztą większość wystaw ale nie można później w takich okolicznościach imputować, że "stawka jest powalająca". Nie mam wpływu na to ile psów zostanie zgłoszonych do oceny.
Dla mnie istotne jest sędziowanie!
Jak sama przy innej okazji pisałaś, tytuły są fakultatywne i można ich nie przyznawać jeśli zdaniem Sędziego osobnik na to nie zasługuje, co zresztą i w naszej rasie miało czasem miejsce, jak wiemy, na innych wystawach.
Prosiłaś o opinię z sędziowania to ją napisałam, szczerą, nie mam powodu by cokolwiek ukrywać i oczywiście zdaję sobie sprawę, że są różne opinie o tej wystawie ale zostawiam to już każdemu do swojej oceny i kalkulacji.

Pozdrawiam

Edited by Bundustar
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Dziękuję Krysiu za gratulacje.Mam nadzieję,że będą jeszcze kiedyś interchampiony z mojej hodowli,ale ten pierwszy zawsze będzie najbardziej cieszył :).[/QUOTE]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=lime]AFRICAN ELITE[/COLOR][/SIZE][/B]
to bardzo młoda hodowla więc z pewnością będzie więcej w niej CHAMPIONÓW, z biegiem czasu, tym bardziej nas to cieszy, że mamy okazję jako pierwsi dumnie reprezentować dorobek i przecierać szlaki dla następnych :)

[B][SIZE=3][COLOR=lime]Jeszcze raz gratuluję!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#00ff00][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#00ff00][/COLOR][/SIZE][/B]
Ogromnie się cieszę, że jako debiutant w hodowaniu basenji i debiutant wystawowy osiągnęłam z Benusiem w tak krótkim czasie tak wiele.
[B][I]BUNDUSTAR African Elite[/I][/B], podkreślę, nie ma jeszcze ukończonych trzech lat to wileka radość dla mnie, dziękuję za wsparcie i ogrom dobroci Małgosiu :)

Oczywiście przy tej okazji pragnę też podziękować [B]WSZYSTKIM[/B] tym, którzy byli tak dobrzy i pozwolili mi korzystać z ich wiedzy, dorobku i doświadczenia :)[/CENTER]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']No cóż Asiu, każdy ma swoje kalkulacje i decyduje o tym czy jechać lub nie na daną wystawę.
Zgadzam się, tania ta impreza nie jest, jak zresztą większość wystaw ale nie można później w takich okolicznościach [B]imputować, że "stawka jest powalająca".[/B] Nie mam wpływu na to ile psów zostanie zgłoszonych do oceny.
Dla mnie istotne jest sędziowanie!
Jak sama przy innej okazji pisałaś, tytuły są fakultatywne i można ich nie przyznawać jeśli zdaniem Sędziego osobnik na to nie zasługuje, co zresztą i w naszej rasie miało czasem miejsce, jak wiemy, na innych wystawach.
Prosiłaś o opinię z sędziowania to ją napisałam, szczerą, nie mam powodu by cokolwiek ukrywać i oczywiście zdaję sobie sprawę, że są różne opinie o tej wystawie ale zostawiam to już każdemu do swojej oceny i kalkulacji.
Pozdrawiam[/QUOTE]
Matko jedyna, czy ja imputuję? NIE, ja napisałam ironicznie, że stawka jest powalająca.
Czy każdą moją wypowiedź trzeba zaraz przekręcać i dopisywać komentarze?

Słowo wywodzące się z łaciny (łac. imputare = 'przyznać komu'), to in. [B]przypisywać komuś jakieś przewinienia a. wady, oskarżać kogoś[/B].

Powtarzam raz jeszcze: nic nikomu nie imputuję!
Napisałam mój komentarz do stawki, ironiczny...

Czy ja wspomniałam cos na tym watku nt. przyznawania bądź nie tytułu? NIE!
Dlatego, bardzo proszę, o niewkładanie w moje usta jakichś dziwnych mysli/przemysleń oraz podtekstów, wyrwanych ad hoc z tekstu...

Pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Matko jedyna, czy ja imputuję? NIE, ja napisałam ironicznie, że stawka jest powalająca.
Czy każdą moją wypowiedź trzeba zaraz przekręcać i dopisywać komentarze?

Słowo wywodzące się z łaciny (łac. imputare = 'przyznać komu'), to in. [B]przypisywać komuś jakieś przewinienia a. wady, oskarżać kogoś[/B].

Powtarzam raz jeszcze: nic nikomu nie imputuję!
Napisałam mój komentarz do stawki, ironiczny...

Czy ja wspomniałam cos na tym watku nt. przyznawania bądź nie tytułu? NIE!
Dlatego, bardzo proszę, o niewkładanie w moje usta jakichś dziwnych mysli/przemysleń oraz podtekstów, wyrwanych ad hoc z tekstu...

Pzdr.

Pzdr.[/QUOTE]

Asiu,
specjalnie zestawiłam Twoje wszystkie posty w tym wątku bo to ironiczne ("Napisałam mój komentarz do stawki, ironiczny...") stwierdzenie miłe nie było i zabrzmiało jak zarzut, a jeśli nie miałaś takich intencji to lepiej, bo nie mam wpływu jak kto kalkuluje swoje wydatki i zgłasza psy na wystawy, dla mnie to mało popularna wystawa bo zgłaszane są pojedyncze basenji.
Na wątku wystawowym właśnie przy okazji dyskusji [I][B]o innej wystawie[/B][/I] tłumaczyłaś Zielonej, że tytuły na wystawach są fakultatywne, chyba nie muszę robić "kopiuj-wklej" ale jeśli bardzo chcesz to sięgnę pamięcią do konkretów i przytoczę - nie wkładam niczego w Twoje usta czego nie napisałaś wcześniej!!! tym bardziej dziwnych przemyśleń czy podtekstów, a już tym bardziej wyrwanych z kontekstu.

Myślę, że teraz już będziesz uspokojona :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam rok temu z Ofim i też byliśmy sami. Dostaliśmy wsio tak jak Benji. Pojechałam, bo chciałam mu wtedy skończyć reproduktora, a na nic mi się ta ocena jak się okazało nie zdała, bo mój kochany oddział jej nie uznał, ze względu na to, ze wypisywana jest właśnie specyficznie na dyplomie i nie mogli przyjąć do wiadomości, że tam nie ma kart ocen. Jedyne co zyskała na tej wystawie to miła ocena sędziny, ale konkurowanie z samym sobą jakoś mało atrakcyjne było.
W tym roku też miałam sie wybrać, ale zniechęciło mnie to, że mam płacić kase za to, zeby dopiero z planu sędziowania dowiedzieć się kto mnie ocenia. Podanie sędziów dla poszczególnych ras to jednak podstawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ja byłam rok temu z Ofim i też byliśmy sami. Dostaliśmy wsio tak jak Benji. Pojechałam, bo chciałam mu wtedy skończyć reproduktora, a na nic mi się ta ocena jak się okazało nie zdała, bo mój kochany oddział jej nie uznał, ze względu na to, ze wypisywana jest właśnie specyficznie na dyplomie i nie mogli przyjąć do wiadomości, że tam nie ma kart ocen. Jedyne co zyskała na tej wystawie to miła ocena sędziny, ale konkurowanie z samym sobą jakoś mało atrakcyjne było.
W tym roku też miałam sie wybrać, ale zniechęciło mnie to, że mam płacić kase za to, zeby dopiero z planu sędziowania dowiedzieć się kto mnie ocenia. Podanie sędziów dla poszczególnych ras to jednak podstawa.[/QUOTE]

No no no,
rozumiem Twoje rozczarowanie skoro nie ugrałaś tego po co pojechałaś, my jechaliśmy dla treningu więc...trening był.
Znam "wartość" Benjiego więc dla mnie nie miało znaczenia jaki Sędzia będzie nas oceniał, cała wymieniona trójka Sędziów na basenji się zna i oczywiście wiedziałam, że u Pana Sędziego Kaźmierskiego na finałach mamy marne szanse ale nie miało to dla mnie znaczenia.

A tak przy okazji, wcześniej jakoś nie przeszkadzało Wam "rywalizowanie" z samym sobą, powiem więcej, niejednokrotnie byłyście tym zainteresowane, więc [U]dajcie mi już spokój[/U] i sobie dajcie luz, bez sensu jest ta dyskusja, popatrzcie na wcześniejsze wątki...te które same zakładacie i jest tam tylko jedno basenji...czy to w jakikolwiek sposób ujmowało Waszym sukcesom...jakoś nie zauważyłam.

Pozdrawiam i do zobaczenia na ringach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']No no no,
rozumiem Twoje rozczarowanie skoro nie ugrałaś tego po co pojechałaś, my jechaliśmy dla treningu więc...trening był.
Znam "wartość" Benjiego więc dla mnie nie miało znaczenia jaki Sędzia będzie nas oceniał, cała wymieniona trójka Sędziów na basenji się zna i oczywiście wiedziałam, że u Pana Sędziego Kaźmierskiego na finałach mamy marne szanse ale nie miało to dla mnie znaczenia.

A tak przy okazji, wcześniej jakoś nie przeszkadzało Wam "rywalizowanie" z samym sobą, powiem więcej, niejednokrotnie byłyście tym zainteresowane, więc [U]dajcie mi już spokój[/U] i sobie dajcie luz, bez sensu jest ta dyskusja, popatrzcie na wcześniejsze wątki...te które same zakładacie i jest tam tylko jedno basenji...czy to w jakikolwiek sposób ujmowało Waszym sukcesom...jakoś nie zauważyłam.

Pozdrawiam i do zobaczenia na ringach :)[/QUOTE]
Ale ja w żadnym wypadku nie ujmuje nic wynikom Benjiego. Napisałam tylko moja własną opinie o tej wystawie, bo przecież jest to wątek o niej i nigdzie nie odniosłam się do twojej wypowiedzi. Nigdzie nie napisałam, że jeżdżenie na wystawy gdzie jesteśmy sami jest czyms okropnym, bo to nie nasza wina i nie mozemy tego przewidzieć.
Nie napisałam też, że podani sędziowie mi nie pasowali, więc prosze czytać ze zrozumieniem, żeby później się do moich wypowiedzi odnosić. To wszystko co chciałam napisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ja byłam rok temu z Ofim i też byliśmy sami. Dostaliśmy wsio tak jak Benji. Pojechałam, bo chciałam mu wtedy skończyć reproduktora, a na nic mi się ta ocena jak się okazało nie zdała, bo mój kochany oddział jej nie uznał, ze względu na to, ze wypisywana jest właśnie specyficznie na dyplomie i nie mogli przyjąć do wiadomości, że tam nie ma kart ocen. Jedyne co zyskała na tej wystawie to miła ocena sędziny, ale [B][SIZE=3][COLOR=lime]konkurowanie z samym sobą jakoś mało atrakcyjne było[/COLOR][/SIZE][/B].
W tym roku też [B][SIZE=3][COLOR=blue]miałam sie wybrać, ale zniechęciło mnie to, że mam płacić kase za to, zeby dopiero z planu sędziowania dowiedzieć się kto mnie ocenia[/COLOR][/SIZE][/B]. [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Podanie sędziów dla poszczególnych ras to jednak podstawa[/COLOR][/SIZE][/B].[/QUOTE]

Właśnie ze zrozumieniem czytam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Właśnie ze zrozumieniem czytam!!![/QUOTE]
Opinia co do konkurowania z samym soba jrst napisana jak moje własne odczucie, ja poprostu wole mieć konkurencje, pooglądać inne psy, a nie pisze ze jest to jakas ujma dla psa ktory nie ma konkurencji. I znowu w tym przypadku zaznaczałys tylko czesc zdania. A co do sędziów to nadal z tego co zaznaczyłaś nie wynika, ze ktorys sedzia mi nie pasuje. Dalej nie mam juz zamiaru dyskutowac, bo co by sie nie napisalo to myślisz, ze wszystko jest przeciwko tobie, a ja na prawde nie mam w zwyczaju tego typu wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...