Jump to content
Dogomania

Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((


toyota

Recommended Posts

toyoya stokrotne dzieki ze zajelas sie sunia !!!

czy w schronisku znalezli dla niej jakies bezpieczne miejsce?

z tego co ktos tutaj napisal jest sprawdzony BDT w Niemczech ale sunia pewnie jest w stanie nie pozwalajacym na tak daleka podroz?

toyota prosze podaj na PW nr konta to przesle to co mialam przeslac

Link to comment
Share on other sites

W niedziele 18.03 bedziemy wracac pustym busem po transporcie darow do hajnowskiego Ciapka z Bialowiezy przez Warszawe, Frankfurt nad Odra do miasta Brandenburg.
Prosze o informacje, do jakiego miasta ma dojechac sunia - oferuje transport bezplatny do Brandenburga.
Stamtad musialby BDT odebrac.
Nie lubimy pustych przelotow ;-)
MalgosMalgos Roadrunner

P.S- Popatrzylam na mape - musze zapytac niemieckich partnerow, ale nie przypuszczam, zeby mieli opory, wszyscy strasznie psiolubni -
mozemy wracac przez Wloclawek

Edited by MalgosMalgos
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Dołożę do leczenia, tylko proszę nie do Niemiec!!!!!!
Dobre dusze się znalazły? Psów swoich nie macie??[/QUOTE]

Przepraszam, nasz lekka paranoje mala czarna?
Przewiezienie to nie porwanie, handel czy przetopienie na smalec.
Proponujac przewoz opieralam sie na wiadomosciach z watku.

Dla wszystkich, opierajacych sie w swoich ocenach na zdrowym rozsadku -
Oferta jest aktualna. Rowniez jesli chodzi o przewiezienie psaika , kota, swinki morskiej, jeza czy chomika
z A do B na trasie W POLSCE. Transport bezplatny.
MalgosMalgos

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']Przepraszam, nasz lekka paranoje mala czarna?
Przewiezienie to nie porwanie, handel czy przetopienie na smalec.
Proponujac przewoz opieralam sie na wiadomosciach z watku.

Dla wszystkich, opierajacych sie w swoich ocenach na zdrowym rozsadku -
Oferta jest aktualna. Rowniez jesli chodzi o przewiezienie psaika , kota, swinki morskiej, jeza czy chomika
z A do B na trasie W POLSCE. Transport bezplatny.
MalgosMalgos[/QUOTE]

Tak, mam paranoję jak ktoś mi pisze na wątku o BDT w Niemczech, i nagle, ni z gruszki ni z pietruszki pojawia się oferta darmowego transportu. Niech będzie, że to paranoja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani toyota nie napisała gdzie w Niemczech i do jakiego DT ma jechać sunia.
To jej decyzja a my możemy tylko przyklasnąć lub nie.Tak samo się to tyczy transportu.
Co postanowi to tylko jej będzie to decyzją i za wiele nic nie zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Kochani toyota nie napisała gdzie w Niemczech i do jakiego DT ma jechać sunia.
To jej decyzja a my możemy tylko przyklasnąć lub nie.Tak samo się to tyczy transportu.
Co postanowi to tylko jej będzie to decyzją i za wiele nic nie zrobimy.[/QUOTE]

Przyklaskiwać nie będę, absolutnie, i mam przecież do tego prawo :)
W żadne adopcje, dt, czy też bdt do Niemiec nie uwierzę, i żadna siła mnie do tego nie zmusi.
Toyocie należą się podziękowania, a ja mam nadzieję, że jest jednak szansa na dt w Polsce. Jak już wspomniałam wcześniej, jeśli trzeba będzie wspomóc sunię finansowo to mniej lub bardziej, ale pomogę.

Toyota, daj proszę znać jak się sytuacja na dzisiaj przedstawia?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mała jest w trakcie leczenia, jest obolała, wet oburzony pomysłem dalekiego wyjazdu.

Jeśli chodzi o metronidazol, to wet wolał dać coś innego, bo ma złe doświadczenia z metronidazolem- "dostaje" wątroba.

Wet ogladając zęby powiedział, że mała ma co najmniej 6 lat, według mnie to raczej 8.

Ten drugi zastrzyk to jakiś steryd na D, bo jest ryzyko wytworzenia się przetoki w tym guzie na brzuchu.

Na razie nic nie płaciłam, dr policzy tylko za leki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Mała jest w trakcie leczenia, jest obolała, wet oburzony pomysłem dalekiego wyjazdu.

[/QUOTE]

No nie dziwię się, bo więcej by z tego szkody niż pożytku było.
Toyota, zapytam wprost bo nie mam ochoty bawić się w jakieś podchody, za stara już jestem.
Jakie są plany po zabraniu suni od weta?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']No nie dziwię się, bo więcej by z tego szkody niż pożytku było.
Toyota, zapytam wprost bo nie mam ochoty bawić się w jakieś podchody, za stara już jestem.
Jakie są plany po zabraniu suni od weta?[/QUOTE]

Szczerze mówiąc sytuacja jest nieciekawa.

Nie mogłam już patrzeć na brak wystarczającej opieki wet. w schronie i w desperacji wzięłam ją do weta i do siebie. Spała dzisiaj w przedsionku, teraz jest w łazience, bo kot pojechał na kastrację, ale odbieram go dzisiaj, więc naprawdę nie mam już wolnych pomieszczeń w domu.
Mam w tej chwili 8 psów pod opieką, nie licząc tej suni. Jest jeszcze kot, który jest domowy, a psy go nie akceptują. Mam tylko 2 pokoje.

Odezwała się do mnie bardzo fajna osoba z Warszawy, ale nie ma jeszcze decyzji na 100 %, ponieważ chciała umieścić małą u swoich rodziców na DT, a ostateczna decyzja należy do nich.
Jeśli się uda, zawiozę ją tam na własny koszt. Dziewczyna jest świeżo upieczonym weterynarzem jeszcze niepracującym w zawodzie ;). DT jest bezpłatny.
Siedzę jak na szpilkach i czekam czy coś z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Dołożę do leczenia, tylko proszę nie do Niemiec!!!!!!
Dobre dusze się znalazły? Psów swoich nie macie??[/QUOTE]

[quote name='kkasiiiar']Suczka nie jedzie do Niemiec na razie jest u Toyoty, ale DT nadal poszukiwany[/QUOTE]

[quote name='MalgosMalgos']Przepraszam, nasz lekka paranoje mala czarna?
Przewiezienie to nie porwanie, handel czy przetopienie na smalec.
Proponujac przewoz opieralam sie na wiadomosciach z watku.

Dla wszystkich, opierajacych sie w swoich ocenach na zdrowym rozsadku -
Oferta jest aktualna. Rowniez jesli chodzi o przewiezienie psaika , kota, swinki morskiej, jeza czy chomika
z A do B na trasie W POLSCE. Transport bezplatny.
MalgosMalgos[/QUOTE]

o zgrozo, jeszcze tutaj jej nie bylo, ale juz sié pojawila! do reichlandu nie trzeba wozic psó, macie sami przesyt bezdomniaków, zmien zawód, bo tu sié juz konczy naplyw psów, oby jak najszybciej..

[quote name='Anula']Kochani toyota nie napisała gdzie w Niemczech i do jakiego DT ma jechać sunia.
To jej decyzja a my możemy tylko przyklasnąć lub nie.Tak samo się to tyczy transportu.
Co postanowi to tylko jej będzie to decyzją i za wiele nic nie zrobimy.[/QUOTE]

[quote name='toyota']Mała jest w trakcie leczenia, jest obolała, [B]wet oburzony pomysłem dalekiego wyjazdu.
[/B]
Jeśli chodzi o metronidazol, to wet wolał dać coś innego, bo ma złe doświadczenia z metronidazolem- "dostaje" wątroba.

Wet ogladając zęby powiedział, że mała ma co najmniej 6 lat, według mnie to raczej 8.

Ten drugi zastrzyk to jakiś steryd na D, bo jest ryzyko wytworzenia się przetoki w tym guzie na brzuchu.

Na razie nic nie płaciłam, dr policzy tylko za leki.[/QUOTE]

NORMALNY wet. Nikt normalny nie wpadlby na tak "dobroczynny" pomysl.

[quote name='Alexa77']Ja tez o to samo pytam.Jezeli potrzebujesz pomocy finansowej to podaj nr konta na pw.Nie wysylaj jej do Niemiec bo skonczy jak inne chore psy.[/QUOTE]

A z czego majá handlarze z klubu sprzedazy psów przywozic dary do hajnówki? Przeciez takie sá najwartosciowsze!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za zasmiecenie, ale mam bardzo pilny telegram do emilii

wlasnie dotarlo do mnie potwierdzenie, ze nastepna niemiecka Fundacja zakupi plastry hydrokoloidowe
i przejmie koszty leczenia w POLSKIEJ KLINICE obdartego ze skory POLSKIEGO PSIAKA FRANKA.
Mysle, ze to wyjasnia dostatecznie sprawe finansow.Jesli nie, to po prostu jestes glupia.
Malgos

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']Przepraszam za zasmiecenie, ale mam bardzo pilny telegram do emilii

wlasnie dotarlo do mnie potwierdzenie, ze nastepna niemiecka Fundacja zakupi plastry hydrokoloidowe
i przejmie koszty leczenia w POLSKIEJ KLINICE obdartego ze skory POLSKIEGO PSIAKA FRANKA.
Mysle, ze to wyjasnia dostatecznie sprawe finansow.Jesli nie, to po prostu jestes glupia.
Malgos[/QUOTE]

ale numer, bédzie Kuba2, jak ze slynnym podpalonym Kubá u Mrunio! Nic dziwnego ze o takiego psa sié bijá! Ba! Kuba zebral posag wart kilku takich transportów z darami, to mozna wtedy "pomagac" glupim, co té pomoc lykajá ze lzami w oczach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nastepny watek z ktorego chca sie ciebie MalagosMalagos pozbyc.Dziwne ty jestes zawsze tam gdzie sa psy na ktore twoi przyjaciele z niemieckich clubow handlowych bo nie fundacjii moga zebrac datki opowiadajac straszne historie z zycia chorego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexa77']Nastepny watek z ktorego chca sie ciebie MalagosMalagos pozbyc.[B]Dziwne ty jestes zawsze tam gdzie sa psy na ktore twoi przyjaciele z niemieckich clubow handlowych bo nie fundacjii moga zebrac datki opowiadajac straszne historie z zycia chorego psa.[/B][/QUOTE]

jeśli tak jest to dla mnie to wygląda na REGULARNE NACIĄGANIE - no kobiety trzeba sobie język przypomnieć i zalogować się na tych forach w końcu!!!!

Edited by enia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...