Jump to content
Dogomania

A mnie to maminka bardzo kocha i Ewa mnie kocha,no i ta...no...Hana chyba też!


Bgra

Recommended Posts

Masz rację,muszą się dogadać,ważne,że nie ma wrogości :) 

Hańcia z zazdrości,że kropię często oczka Zytce,też chce więcej ;) a co ;) 

tak plotę ,plotę a żołądek podchodzi mi do gardła,jutro o 10-tej jedziemy,mamy być przed 11 :00

między 16:30 a 20:00 muszę !wyjść,to mnie też gnębi !ale mam zapewnioną doświadczoną opiekę.

Trzymajcie kciuki ! proszę !

Link to comment
Share on other sites

Zagladam z pozdrowionkami i raduje ciociu ze jest serduszko Zytunia  ze u Ciebie 

jaka cudna malenka istotenka

zdrowka zdrowka zdrowkaKocham Cię

znalazla wszystko najlepsze najpiekniejsze ,zycie nowe Dois-cora%C3%A7%C3%B5es-rosa-emoji-Snapc

 Tulimy  tulinkamy  i Alesiowi palimy swiatelenko 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ewciu kochanie :) Zytka cudna starsza pani :) spokojna,ufna,same superlatywy :) Jedynie z domu nie bardzo chce wychodzić,boi się,na spacerku trzyma się mojej nogi,trochę potrwa zanim będzie miała pewność :) 

Niestety nie udało się w zaplanowanym terminie wykonać operacji,analiza krwi ok,natomiast osłuchowo serce wymagało konsultacji kardiologicznej.

Jesteśmy już po,miała zrobione echo,ekg, została zakwalifikowana do zabiegu,mamy termin na 23 maja.Na razie bez leków,ale jak pojawią się niepokojące objawy wchodzimy z lekami.Trzymaj kochana kciuki ! za zabieg i wynik !pozdrawiam Ewciu serdecznie :)

Zytka jest tak samo spokojna i ufna jak Aleś :) wczorajszej nocy spała przytulona do mojego wnusia,czuwała całą noc ,jak tylko się poruszył Zytka już w pogotowiu :) Hańci foch powoli przechodzi ;) ta jej wrodzona duma ,strasznie śmieszna ;) małpiszon na spacerach chowa mi się za rogiem domu ;) wygląda zaciekawiona gdzie jesteśmy i znowu się chowa ;) udaje,że nie słucha ;) często na kropienie oczek Zytki przybiega bo też chce ;) co robić,dostaje sztuczne łzy ;)

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witajcie Halizko i Fuguniu :)

Dzięki za życzenia :) Hańcia jak Hańcia ;) okresowe poroblemy z alergią jak i maminka ;) Zyciorkowi wygoiły się blizy,nie ma po nich śladu,o oczka dbamy,serduszko nie daje żadnych złych objawów,podaję tylko Karsivan.

Jest bardzo słodka ta nasza Zytka,bezproblemowa w domku ,gości się nie boi ,tylko im się z początku przygląda a za chwilę jak to moje niuńki mają w zwyczaju ,zasypia :)

Spacery już spokojniejsze,wychodzimy na dłużej w ciągu dnia,odchodzimy od spacerów nocami.

Wybieram się do behawiorystki z dziewczynkami,jestem z nią po długiej tel rozmowie.Jest bardzo zadowolona z socjalizacji Zytki,ja po prostu bałam się popełnić błędu ,który będzie się potem za nami ciągnął.Chcę,żeby Zytka korzystała z życia ma maxa :) W tym roku zrezygnowałam z wakacji,bo nie chciałam mącić małej w główce,może za jakiś czas gdzieś się wybierzemy :)

Pozdrawiam Was serdecznie :)

zycior55555.jpg

zyt33.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Alesia nie ma już z nami półtora roku,dalej czuję jego obecność,ten mały chłopak to moja największa miłość w życiu.

w domku Hańcia i Zytka,takie grzeczne,że aż nudno ;) to chyba ze mną jest coś nie tak haha powiem nie, to ok,matka wie co mówi ;) Zytka już się pięknie zsocjalizowała ,taka byłam z niej dumna i wystarczył jeden impuls negatywny,wystrzał petardy blisko nas,w odpust ! wróciliśmy do punktu wyjścia.W domku ok,natomiast spacer tylko nocami daje jej przyjemność w dzień to tylko załatwianie i szybki powrót do domu .

 

ale ,ale jak tutaj ktokolwiek zagląda jeszcze ja z interesem ;) chciałam zaprosić na wątek Czesterka,puściutko tam a potrzebne wsparcie nawet dobrym słowem.

 

 

444442.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...