Jump to content
Dogomania

A mnie to maminka bardzo kocha i Ewa mnie kocha,no i ta...no...Hana chyba też!


Bgra

Recommended Posts

Ja Acanę kupuję, u mnie ok, większe problemy mamy z kąpielą, ale ostatnio jakoś to opanowałyśmy, ostatnio, ostatnie mycie szamponem z dziegciem i biosiarką  (łojotok i drapanie w miarę opanowane), myję co kilka dni .....

kupiłam ;) jagnięcinę z jabłkiem,podaję po kilka chrupek 

dla nas najlepszy Allermyl.co któraś kąpiel przelatuję Nizoralem 

 

 

 

oglądacie mecz ? ja tu z nerwów nawet nie wiem co piszę ;) ale mecz! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kupiłam ;) jagnięcinę z jabłkiem,podaję po kilka chrupek 

dla nas najlepszy Allermyl.co któraś kąpiel przelatuję Nizoralem 

 

 

 

oglądacie mecz ? ja tu z nerwów nawet nie wiem co piszę ;) ale mecz! 

,,,,ja nie oglądam, zapomniałam - no faktycznie widzę, że jakoś chyba gorąco - wygrana mocno im potrzebna........( chyba za bardzo byli pewni wygranej) oglądam ....

Link to comment
Share on other sites

,,,,ja nie oglądam, zapomniałam - no faktycznie widzę, że jakoś chyba gorąco - wygrana mocno im potrzebna........( chyba za bardzo byli pewni wygranej) oglądam ....

 

Oglądam i gryzę pazury... Tak pięknie się zaczęło. Kurcze !!!!

 

Nie jest żle mają remis :)

LewanBoski :)  świetny mecz :)

mnie też to tyle nerów kosztuje,że się zastanawiałam po diabła ja na to lukam ;)

Link to comment
Share on other sites

4ecae03ec23f4.jpg

 

 

 

Ja zamiast na mopie chatę przelecieć...

ale Miśki ogranięte :) pewnie Aleś za chwilę zacznie tłuc się miskami ;) może jeść w zasadzie bez przerwy,nie wiem czy za dużo,ale jemu nadwaga nie grozi :) zjada 4 x 150 g mokrej karmy,no czasami 3 ;)  wtedy z Haninej miskę dociśnie ;)

Link to comment
Share on other sites

4ecae03ec23f4.jpg

 

 

 

Ja zamiast na mopie chatę przelecieć...

ale Miśki ogranięte :) pewnie Aleś za chwilę zacznie tłuc się miskami ;) może jeść w zasadzie bez przerwy,nie wiem czy za dużo,ale jemu nadwaga nie grozi :) zjada 4 x 150 g mokrej karmy,no czasami 3 ;)  wtedy z Haninej miskę dociśnie ;)

Bez przesady, mop nie zając w pole nie ucieknie, u mnie Amusia przy apetycie. Dostają swoje miseczki, Amusia trzask prask i wylizana no i zaczyna się polowanie na Tomisiową. Tomiś wącha, zagląda coś tam ciapnie, pomyśli, odwróci mordkę no i po jedzeniu........Amusia popije, wytrze pysia i myk śpi, a Tomiś może bym coś zjadł0dance.gif, ale nie ma co no i trzeba cosik dorzucić :)

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady, mop nie zając w pole nie ucieknie, u mnie Amusia przy apetycie. Dostają swoje miseczki, Amusia trzask prask i wylizana no i zaczyna się polowanie na Tomisiową. Tomiś wącha, zagląda coś tam ciapnie, pomyśli, odwróci mordkę no i po jedzeniu........Amusia popije, wytrze pysia i myk śpi, a Tomiś może bym coś zjadł0dance.gif, ale nie ma co no i trzeba cosik dorzucić :)

szybka jest ;) a to diabliczka ;) biedny Tomiś ;) dobrze,że mamcia dosypie 

u mnie Hańciowe jedzenie stoi w przedokoju,tam gdzie woda

Aleś pałaszuje w łazience ,bo w kuchni drzwi nie mamy ,tylko bramkę,ale przez nią wszystko widać i mała stoi a slinka jej cieknie z plaskatego pysia

oszczędzam jej tego widoku,bo wei ,ze Ali dostaje cosik innego ;)

Małpiszonek zaczyna szykać żarcia na spacerach,kiedyś jak już coś do pysia wzięła to na komendę wypluj,tak robiła

teraz od razu warkot,więc muszę pilnować,bo ktoś usilnie rzuca kosteczki w miejscu gdzie idziemy na szybkie ,wiesz co ;)

Link to comment
Share on other sites

szybka jest ;) a to diabliczka ;) biedny Tomiś ;) dobrze,że mamcia dosypie 

u mnie Hańciowe jedzenie stoi w przedokoju,tam gdzie woda

Aleś pałaszuje w łazience ,bo w kuchni drzwi nie mamy ,tylko bramkę,ale przez nią wszystko widać i mała stoi a slinka jej cieknie z plaskatego pysia

oszczędzam jej tego widoku,bo wei ,ze Ali dostaje cosik innego ;)

Małpiszonek zaczyna szykać żarcia na spacerach,kiedyś jak już coś do pysia wzięła to na komendę wypluj,tak robiła

teraz od razu warkot,więc muszę pilnować,bo ktoś usilnie rzuca kosteczki w miejscu gdzie idziemy na szybkie ,wiesz co ;)

U mnie dostają razem, tylko Tomiś tempa nie może załapać ;), moje nie szukają, Ami nie ma czasu bo ona ze  spacerku, z za rogu bloku wraca z prędkością światła a Tomiś specjalnie nie szuka .....chociaż raz mieliśmy przygodę - ja siedziałam na ławeczce obok klatki, Tomiś podszedł do sąsiedniej wołam go wołam ,myślałam że poszedł na myzianie( nie widziałam go dokładnie za krzakiem) w pewnej chwili facet mi mówi, że skończyli kurczaka tzn. facet mięso a Tomiś kości0dash2.gif, dwa dni myslała ,że zejdę, byłam przerażona ale na szczęście dobrze się skończyło .

Link to comment
Share on other sites

U mnie dostają razem, tylko Tomiś tempa nie może załapać ;), moje nie szukają, Ami nie ma czasu bo ona ze  spacerku, z za rogu bloku wraca z prędkością światła a Tomiś specjalnie nie szuka .....chociaż raz mieliśmy przygodę - ja siedziałam na ławeczce obok klatki, Tomiś podszedł do sąsiedniej wołam go wołam ,myślałam że poszedł na myzianie( nie widziałam go dokładnie za krzakiem) w pewnej chwili facet mi mówi, że skończyli kurczaka tzn. facet mięso a Tomiś kości0dash2.gif, dwa dni myslała ,że zejdę, byłam przerażona ale na szczęście dobrze się skończyło .

Hana je tylko Trovet suchą,teraz próbujemy Acany

widzi,ze Alesiowi podtykam,czuje zapach,więc rozumiem ją doskonale ;)

kiedyś ktoś zostawiał w jednym miejscu,blisko klatki pod śmietnikem woreczki z kosteczkami,woreczki odczywiście od razu wyrzucałam!

mam podejrzenia,ale nikogo nie złapałam ;) bo...chyba by mi nerwy puściły

wszystkich sąsiadów edukuję ;)

to od jakiegoś czasu ,nie wiem jak tego kogoś nazwać! rozrzuca te kości na trawie 

więc poza kupami zbieram jeszcze kości ;) czasami Hańcia jest szybsza  0dash2.gif

Link to comment
Share on other sites

miała być taka miła sobota ;)

i co się porobiło ?

Hana siedzi naburmuszona w swojej budce i tylko łypie na mnie...

Aleś nie chce się tulić i omija łukiem ;)

ale to nie ja jestem winna,to ta wstrętna maszynka ,buuuu,co zabrała się dzisiaj za Alesia ;)

tylko dlaczego się na mnie uwzięli ;) to ja jestem biedna, teraz sprzątam pokój ,bo kudły mam nawet w dziurkach w nosie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieciaczki nie lubią maszynki...i co się dziwić, chyba też bym nie lubiła, jak nie przymierzając, dentysty...

Kudełki - dobra rzecz, zwłaszcza, że zima za progiem...

Serdeczności i głaski przesyłam :)

Alesia strzygę sama,nie proś o foty ;)

Hańcia chodzi co miesiąc,albo jak nasza pani Krolina ma miejsce w notesie ;) a co dwa tygodnie okolice oczu

Aleś nie za bardzo krótko,tylko okolice...wiesz,przy pieluszce nie da się inaczej ;)

my za chwilę lecimy na spacer z przyjaciółmi,Wanilią i Jej mamusią :)

zastanawiam się czy dla Alesia nie za zimo 

 

Figuniu całujemy całą trójcą :)

Link to comment
Share on other sites

Bezlitośnie poproszę o foty. Mogą być w kubraczku, coby nie było wiele widać. Zresztą to i tak wina maszynki... ;)

Oba stfforki, please :) :) :)

może coś da się z tym zrobić ;)

 

 

Ciocia Bgra lubi moje posty, a ja lubię Ciocię... :)

Figuniu z wzajemnością :) z wzajemnością  kochana :)

Link to comment
Share on other sites

Też czekam z niecierpliwością na foteczki :)

A żeby było w temacie, to też mam piesa alergika i od roku karmię go 62816_PLA_Purizon_Dog_Adult_Black_Angus_na razie ok.

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/purizon/purizon/444073

Smaczna i wykwintna wołowina Black Angus ze szkockiej rasy bydła oraz lekkostrawny indyk; 70% mięsa i ryby, wysoka zawartość protein, bez dodatku zbóż; dla dorosłych psów wszystkich ras.

Link to comment
Share on other sites

Też czekam z niecierpliwością na foteczki :)

A żeby było w temacie, to też mam piesa alergika i od roku karmię go 62816_PLA_Purizon_Dog_Adult_Black_Angus_na razie ok.

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/purizon/purizon/444073

Smaczna i wykwintna wołowina Black Angus ze szkockiej rasy bydła oraz lekkostrawny indyk; 70% mięsa i ryby, wysoka zawartość protein, bez dodatku zbóż; dla dorosłych psów wszystkich ras.

dzięki :) poczytam sobie,bo Trovet ...no albo za dużo oczekuję :(

dostaje teraz po trochę tej Acany,nic się nie dzieje

mam zamiar dokupić i przejść na nią

masz jakieś doświadczenia? wiem ...co jednemu pasuje

jestem alergiczką od dziecka,skóra,astma,śluzówki ,generalnie masakra,ale ja nauczyłąm się z tym żyć,polubiłam tę cholerę,bo nie było wyjścia

na dzień dzisiejszy wiem co mnie w minucie zabije,np kiwi,reakcja natychmiastowa,obrzęk krtani 

 

ale ja nie o tym chciałam ;)

koszt tych wszystkich karm taki sam,więc nie o kasę mi chodzi :)

całą karmę mrożę,wyciągam wcześniej tyle co na posiłek

jak Acana mnie zawiedzie to wchodzę w to co napisałaś

Dzięki wielkie !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...