Jump to content
Dogomania

Schronisko na tzw. "KONCU SWIATA", masa psow bezskutecznie czekajacych na pomoc


Aga-ta

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']ale nie będziesz jechała do samych Katowic? tylko w Mysłowicach na S1 (E75) ?[/QUOTE]


tak, tak właśnie:).. Nie napisałam dokładnie drogi, bo myśłałam, ze tylko orientacyjne miejscowosci sa potrzebne:).. A co, potzrebujesz zebym wjechała do Katowic?

Rozmawiałam z Aga-ta i oprócz sznupisia powiozę jeszcze dwie sunie:) do Łodzi:lol:.. Dla mysza1:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']tak, tak właśnie:).. Nie napisałam dokładnie drogi, bo myśłałam, ze tylko orientacyjne miejscowosci sa potrzebne:).. A co, potzrebujesz zebym wjechała do Katowic?

Rozmawiałam z Aga-ta i oprócz sznupisia powiozę jeszcze dwie sunie:) do Łodzi:lol:.. Dla mysza1:loveu:[/QUOTE]

nie :) nie potrzebuję do Katowic - aleee tak myślę - czy jak jedziesz jeszcze do Łodzi to mogłabyś zabrać stamtąd suczkę? ja ją odbiorę na trasie w okolicach Siewierza :oops: poproszę koleżankę, żeby ją ze schroniska wzięła i podrzuciła Ci gdzie trzeba byłaby jeszcze jedna więcej mała mordka uratowana - oczywiście do kosztów paliwa się dorzucam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Aniu :loveu:
Jeśli chodzi o moje psiaki to do Łodzi, do Hop może jechać psiak lub suczka, ale muszę jeszcze z Hop porozmawiać, bo potwierdziła tylko, że może przyjąc jednego psa. A druga (to już suczka) jedzie do Warszawy tylko muszę zorganizować transport Łodź- Warszawa.
Gdybyście miały jakieś pomysły to będę wdzięczna :) Znam jedną osobę która jeździ tą trasą, nie wiem jednak czy jedzie w sobotę. Na razie nie odbiera telefonu.

Czekam na Agatę - wtedy wybiorę psiaki.

Link to comment
Share on other sites

No nie , to jakiś serial sensacyjny się tworzy na tym wątku ;) ja już nie nadążam :mdleje:
Wiadomo chociaż , które psiaki będą tymi szczęśliwcami co jutro opuszczą schron ?
[QUOTE][COLOR=#000000]Strasznie mi żal tego rudaska bez oczka [/COLOR]:-([COLOR=#000000] On nie ma żadnych szans na opuszczenie tego miejsca[/COLOR][/QUOTE]

Lucyjo , tu się teraz tyle dzieje , że być może i na rudaska przyjdzie kolej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Aga-ta, masz PW ( a raczej dwa ;) )[/QUOTE]
dziekuje bardzo, odpisze jutro:)

[quote name='hop!']A o tych suczkach co możecie powiedzieć?

[IMG]http://i47.tinypic.com/1zv39xu.jpg[/IMG][/QUOTE]
ta kudlata jest malutka i wydluzona jak jamnik. Biega, szczeka, taka chyba "zolzolinka", a jak sie podchodzi to do budy i juz jej nie ma, a czarna... jakby jej nie bylo:(

[quote name='Lucyja']Strasznie mi żal tego rudaska bez oczka :( On nie ma żadnych szans na opuszczenie tego miejsca :(
[/QUOTE]
dokladnie, a to taki super psiak:(

[quote name='elaja']No nie , to jakiś serial sensacyjny się tworzy na tym wątku ;) ja już nie nadążam :mdleje:
Wiadomo chociaż , które psiaki będą tymi szczęśliwcami co jutro opuszczą schron ?


Lucyjo , tu się teraz tyle dzieje , że być może i na rudaska przyjdzie kolej :lol:[/QUOTE]
wstepnie "cos tam" ustalilysmy;) chcialybysmy zabrac gryzionego, sznupkowatego, biala laciata dla Ani i 2 psiaki dla myszy_1 - to bedzie niespodzianka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']2 psiaki dla myszy_1 - to bedzie niespodzianka[/QUOTE]

Mam nadzieję, że to będzie miła niespodzianka, bo obydwa psiaki przyjadą do mnie ;) (jeden pobędzie do czasu znalezienia transportu do Warszawy). Teraz rozpętałam akcję ogłoszeniową Efi na woj. małopolskie - może Efi znajdzie dom w Krakowie i Ania w sobotę ją zawiezie. Cuda się zdarzają. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Mam nadzieję, że to będzie miła niespodzianka, bo obydwa psiaki przyjadą do mnie ;) (jeden pobędzie do czasu znalezienia transportu do Warszawy). Teraz rozpętałam akcję ogłoszeniową Efi na woj. małopolskie - może Efi znajdzie dom w Krakowie i Ania w sobotę ją zawiezie. Cuda się zdarzają. :lol:[/QUOTE]
to niespodzianka ustalona z mysza oczywiscie:), wiec musi byc mila:)
to trzymam kciuki za malopolske:) Malopolsko wykarz sie!:)

[quote name='Rudzia-Bianca']No oby jutro już bez zwrotów akcji się obyło i psiaki opuściły to miejsce na zawsze . Trzymam kciuki .[/QUOTE]
oby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']to niespodzianka ustalona z mysza oczywiscie:), wiec musi byc mila:)[/QUOTE]

To już się boję. :lol: ;)

[quote name='Aga-ta']to trzymam kciuki za malopolske:smile: Malopolsko wykarz sie!:smile:[/QUOTE]

Jak się nie uda, to trudno. Będziemy próbować w innym regionie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie :) nie potrzebuję do Katowic - aleee tak myślę - czy jak jedziesz jeszcze do Łodzi to mogłabyś zabrać stamtąd suczkę? ja ją odbiorę na trasie w okolicach Siewierza :oops: poproszę koleżankę, żeby ją ze schroniska wzięła i podrzuciła Ci gdzie trzeba byłaby jeszcze jedna więcej mała mordka uratowana - oczywiście do kosztów paliwa się dorzucam[/QUOTE]

oczywiście ze wezmę sunie z powrotem:) Bede jechać juz bez psiaków wiec towarzystwo psie mile widziane:)

Ja jeżdze za darmo, nie potrzebuje zwrotu za paliwo, no chyba ze domek stały chce sie dorzucić to wtedy chetnie przyjmę dla naszych psów z Podhala:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anabi']Nie ma za co dziękować naprawdę :oops:, trochę karmy to nic w porównaniu z tym co Wy robicie dla tych psiaków :loveu:. Bardzo się cieszę że mogłam wszystkich poznać:multi:. Narazie jestem "jak dziecko we mgle" na tym forum mam nadzieję że wkleiłam wpis tam gdzie trzeba:roll:. Do tej pory rzadko korzystałam z takiej formy kontaktu więc wybaczcie mi ewentualne potknięcia.[/QUOTE]

Witamy serdecznie :lol:
Dla [B]tych psów [/B]Anabi zrobiliscie bardzo dużo - jeden z nich , Filipek , zyskał u Was wspaniały dom :loveu:
Takich ludzi i takich domów nam właśnie potrzeba , teraz to już w ilościach hurtowych ...... bo tyle tam psich nieszczęć czeka bez nadziei na zmianę losu :-(
Za karme dziękuję ja , a głównie Jantar i Sara bo wcinają ją z apetytem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']oczywiście ze wezmę sunie z powrotem[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Bede jechać juz bez psiaków wiec towarzystwo psie mile widziane[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Ja jeżdze za darmo, nie potrzebuje zwrotu za paliwo, no chyba ze domek stały chce sie dorzucić to wtedy chetnie przyjmę dla naszych psów z Podhala[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

Dzięki wielkie Aniu!!
sunia jeszcze nie do DS niestety - ze schroniska na tymczas, trafiła tam niedawno po śmierci opiekunki i jest w koszmarnym stanie, musimy ją doprowadzić do porządku, wysterylizować i dopiero
[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=8454[/URL]

Link to comment
Share on other sites

no to w takim razie macie swoje wydatki, a za paliwo od dogomaniaków nie biore nigdy:)

Wiesci od dziewczyn: mają na pokładzie 7 psów:roll::crazyeye::diabloti:, z czego do krakowa przywozą 6 - moją sunisie białą tymczasową oddają na sterylizacje i bedzie do zabrania 22.12. (niestety w zakresie sterylek właściciele są bardzo restrykcyjni). [B]Do tego czasu bardzo prosze o znalezienie jej domu bo ja dostaję dzis na DT na pociechę inną suczke:diabloti:

[/B]Do Łodzi pojada 3 psy, sznupik dla malawaszki jest jeden ale rozrabia za cztery:evil_lol:

Piesek Pogryziony jest bardzo jednak pogryziony - szczególnie tylne łapki, to był ostatni moment..

W schronisku jest bardzo zimno:(, błagamy o pomoc - DT, DS cokolwiek dla tych psów..:( Aparat foto zamarzł z tego chłodu, a psy muszą tam codziennie zyć..:(
Aga ta zabrała co mogła, ale inne czekaja:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']aaaa miał być grzeczny :lol: wilczy nie czytaj!!!!!![/QUOTE]


eee tam, na pewno bedzie grzeczny:)..

A tak serio, to one wszystkie tam niespokojne raczej ze względu na akcję chwytakową, wiec ciezko powiedzieć cos wiecej o charakterze.. No i jada sporą ekipą nie wiadomo dokąd..
Wszystko okaze sie na miejscu...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']no to w takim razie macie swoje wydatki, a za paliwo od dogomaniaków nie biore nigdy:)

[B]Wiesci od dziewczyn: mają na pokładzie 7 psów[/B] :roll::crazyeye::diabloti:, z czego do krakowa przywozą 6 - moją sunisie białą tymczasową oddają na sterylizacje i bedzie do zabrania 22.12. (niestety w zakresie sterylek właściciele są bardzo restrykcyjni). [B]Do tego czasu bardzo prosze o znalezienie jej domu bo ja dostaję dzis na DT na pociechę inną suczke:diabloti:

[/B]Do Łodzi pojada 3 psy, [B]sznupik dla malawaszki jest jeden ale rozrabia za cztery[/B] :evil_lol:

Piesek Pogryziony jest bardzo jednak pogryziony - szczególnie tylne łapki, to był ostatni moment..

W schronisku jest bardzo zimno:(, błagamy o pomoc - DT, DS cokolwiek dla tych psów..:( Aparat foto zamarzł z tego chłodu, a psy muszą tam codziennie zyć..:(
Aga ta zabrała co mogła, ale inne czekaja:([/QUOTE]

O matko , 7 psów , to chyba rekord jest:crazyeye:
Sznup rozrabiaka :evil_lol: , pewnie w porównaniu z trzema gremlinami to i tak jest aniołek
Aniu , mam nadzieję , że sie pochwalisz swoją podopieczną bo mnie ciekawość zżera :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...