Jump to content
Dogomania

Bułgaria/Złote Piski/ 16-24.07.2012 -7 championatów i kwalif. Cruft's


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bulgarie zrobisz za 2xCACIB, chyba, ze jedziesz z golym psem... a Balkanow, musisz miec trzy CH. trzech roznych krajow, ktore wchodza w sklad "Balkanow". Co do GCH. janse, zawsze sa do zdobycia, jak juz masz jakis CH. danego kraju.

Tam obowiazuja normalne przepisy, ktore nastawiaja sie na zarobek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='z_pastorowej_sfory']Niech mi ktoś napisze, jakie sa warunki ch. Bułgarii (muszę zglosić sie na wszystkie trzy wystawy?) i ch. Bałkanów (chcemy tylko robić Bulgarii, Gruzji, Turcji i Filipin)?
Czy tam będa jakieś Grand Championaty tez?[/QUOTE]

Zgłaszamy tylko na to co chcemy zrezygnowali z obowiązku zgłaszania na caciby bułgarskie-nie maja tylu psów jak sie spodziewali. W innych krajach jest dużo wystaw i maratony bardziej powszechne...
Jeżeli pies jest championem wystarczy Ci jeden cac jeżeli chcesz granda to drugi cac/Bułgaria/
Będzie jeszcze Grand champion Mołdawii, UA tez ma granda ale nie wiem czy zmienią warunki i tam będą mogli też go wydać
Napisałem do nich ale w tej sprawie jeszcze mi nie odpowiedzieli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ponawiam moje pytania. Będę również ogromnie wdzięczna za informację czy ktoś z Was posiada może nr telefonu do nich? Ten, który jest podany na stronie nie działa - od kilku dni próbuję się dodzwonić, a niestety to dla mnie dość ważne i łatwiej będzie mi to załatwić telefonicznie niż wymienić tysiąc maili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmiloscidopsow']Ponawiam moje pytania. Będę również ogromnie wdzięczna za informację czy ktoś z Was posiada może nr telefonu do nich? Ten, który jest podany na stronie nie działa - od kilku dni próbuję się dodzwonić, a niestety to dla mnie dość ważne i łatwiej będzie mi to załatwić telefonicznie niż wymienić tysiąc maili.[/QUOTE]


Na ich tel sie nie dodzwonisz -wczoraj do pózna składali katalog. Teraz mają wolne .
Prywatntych telefonów do nich nie moge Ci podać.
Co potrzebujesz?
Pisz na : [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']A czy ktoś wie czy podobny maraton będzie w 2013? Zaczęłam wrzucać już kasę do skarbonki na zgłoszenia na maraton, a nawet nie wiem czy się odbędzie :evil_lol:[/QUOTE]

Tak, odbedzie się tylko jeszcze nie wiedza czy w Varnie czy Albenie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...