Jump to content
Dogomania

Acana podrożała


Olson

Recommended Posts

Kryzys rozdmuchiwany prze media dosięgnął chyba też producentów Acany. :angryy:

Jak do tej pory za 18kg Acany Adult Dog płaciłam 189PLN to teraz, będę musiała wybulic 220PLN. Chyba trochę przesada z tymi cenami. :roll:

Czy inne smaki/rodzaje Acany też podrożały? Pytam, bo nie wiem jaka była wcześniejsza cena.

No, ale stwierdzam ze smutkiem, że to pora na inną karmę. :shake:

Link to comment
Share on other sites

hahah, faktycznie, matko święta :D jak dobrze, że już tym nie karmię, kupowałam lighta za 145/150 średnio, teraz za 205 w telekarmie :D powariowali, takie podwyżki. to już bym wolała dorzucić dwie dychy i kupić orijena, który też jest choro drogi :) szkoda, szkoda, podwyżka o 1/4 to za dużo by nie stracić klientów :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety :-(, jak znalazłam odpowiednią karmę dla psa oni zmienili cenę. Dobrze, że jeszcze niektóre sklepy nie wprowadziły tej nowej Acany więc jeszcze ceny nie podniosły (ale pewnie niedługo to nastąpi :shake:)
Za Pacifice 7kg płaciłam 124zł a teraz 168zł. (trzeba kupić duży worek to na dłużej starczy :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

Takie ceny w Warszawie są już od chyba pół roku.

Acana Adult Dog Dog 13,5 kg najtaniej za 159zł , za 18 kg 219 zł
Acana Pacifica 13,5kg - 230 zł a Grassland w niektórych sklepach nawet 260 za 13,5 kg

Jedyne co mnie pociesza w cenach to wydajność karmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...