Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
marerka

halo Kraków - WOODY ZAGINĄŁ POTRZEBNA POMOC !!!

Recommended Posts

[B]WOODY ZAGINĄŁ. UCIEKŁ PÓŁ GODZINY TEMU NA KRAWKOWSKIM OSIEDLU NOWEJ WŁAŚCICIELCE. MA SMYCZ I OBROŻĘ Z ADRESEM. NAJGORSZE, ŻE MA PODEJRZENIE PARWO, I JEST BARDZO WYCOFANYM PSEM. KRAKOWIANIE [/B]Kraków Prokocim okolice ulicy Ściegiennego [B]HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] 600-450-528

wydarzenie na FB

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/smyk.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4043/smyk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Edited by marerka

Ja własnie mieszkam obok w klatce ,wczoraj jak wyszłam z mimi psami to starsza sąsiadka szukała cała przerazona juz psa i prosila o pomoc. Przyłaczyła sie jedna pani. Ja z psami obeszłam na okolo bloku niestety moja suka ledo chodzi wiec dalsze wypad nie jest mozliwy .Zaprowadzilam jednak psy ,wsiadlam w samochód i objezdzilam pół osiedla ani widu ani słychu psa.
Mówiłam tej pani ,żeby zadzwonila i poinformowała schronisko o zagubionym piesku bo jak ktos go załpie to pierwsze tamj zadzoni ale nie wiem czy cos do niej dotarła w takiej byla rozpaczy.
Dziweczyny zadzwoncie do jej córki i powiedzcie jej to . Podeslijcie tez zdjecia psa na mojego maila :[email protected]
Niestety dzisiaj od rana mnie nie ma az do wieczora ale spotkalm tez rano sasiadke z tamtej klatki i prosilam zeby sie rozgladala jak spaceruje z psem

Nadal nic nie wiadomo o Woodym...
Dziękuję za pomoc. Schronisko i Krakowski TOZ sa poinformowane.
Córka tej starszej Pani też wie o wszystkim i trwają od wczoraj nieustanne poszukiwania. Sa plakaty na osiedlu i okolicach, my działamy w necie, ale głucha cisza, co mnie zabija :( Woody był moim tymczasowiczem i dopiero zaczyna swiat poznawac od tej drugiej, lepszej strony, a tu takie coś :(

[quote name='diesel05']Nadal nic nie wiadomo o Woodym...
Dziękuję za pomoc. Schronisko i Krakowski TOZ sa poinformowane.
Córka tej starszej Pani też wie o wszystkim i trwają od wczoraj nieustanne poszukiwania. Sa plakaty na osiedlu i okolicach, my działamy w necie, ale głucha cisza, co mnie zabija :( Woody był moim tymczasowiczem i dopiero zaczyna swiat poznawac od tej drugiej, lepszej strony, a tu takie coś :([/QUOTE]

Wiem juz ,ze schronisko zawiadomione bo dzwonilam i potwierdzili ze jest zgloszenie ale takiego psiaka póki co nikt nie znalazł.

[quote name='Tundra']Psiarze z Krakowa- a czy widoczne sa choc w okolicy plakaty psa?[/QUOTE]

U nas na osiedlu sa ,a gdzie indziej to nie wiem. To sa bardzo porzadni ludzie , jak wprowadzilam sie do tego bloku mieli dwa staruszki i bardzo o nie dbali i potem mieli 3 sunie ,ktora jest do dzisiaj ,przywiezli ja chyba z grecji. poprostu wyrwał sie woody na spacerku starszej pani