Jump to content
Dogomania

halo Kraków - WOODY ZAGINĄŁ POTRZEBNA POMOC !!!


marerka

Recommended Posts

[B]WOODY ZAGINĄŁ. UCIEKŁ PÓŁ GODZINY TEMU NA KRAWKOWSKIM OSIEDLU NOWEJ WŁAŚCICIELCE. MA SMYCZ I OBROŻĘ Z ADRESEM. NAJGORSZE, ŻE MA PODEJRZENIE PARWO, I JEST BARDZO WYCOFANYM PSEM. KRAKOWIANIE [/B]Kraków Prokocim okolice ulicy Ściegiennego [B]HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] 600-450-528


wydarzenie na FB


[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/smyk.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4043/smyk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

Edited by marerka
Link to comment
Share on other sites

Ja własnie mieszkam obok w klatce ,wczoraj jak wyszłam z mimi psami to starsza sąsiadka szukała cała przerazona juz psa i prosila o pomoc. Przyłaczyła sie jedna pani. Ja z psami obeszłam na okolo bloku niestety moja suka ledo chodzi wiec dalsze wypad nie jest mozliwy .Zaprowadzilam jednak psy ,wsiadlam w samochód i objezdzilam pół osiedla ani widu ani słychu psa.
Mówiłam tej pani ,żeby zadzwonila i poinformowała schronisko o zagubionym piesku bo jak ktos go załpie to pierwsze tamj zadzoni ale nie wiem czy cos do niej dotarła w takiej byla rozpaczy.
Dziweczyny zadzwoncie do jej córki i powiedzcie jej to . Podeslijcie tez zdjecia psa na mojego maila :[email protected]
Niestety dzisiaj od rana mnie nie ma az do wieczora ale spotkalm tez rano sasiadke z tamtej klatki i prosilam zeby sie rozgladala jak spaceruje z psem

Link to comment
Share on other sites

Nadal nic nie wiadomo o Woodym...
Dziękuję za pomoc. Schronisko i Krakowski TOZ sa poinformowane.
Córka tej starszej Pani też wie o wszystkim i trwają od wczoraj nieustanne poszukiwania. Sa plakaty na osiedlu i okolicach, my działamy w necie, ale głucha cisza, co mnie zabija :( Woody był moim tymczasowiczem i dopiero zaczyna swiat poznawac od tej drugiej, lepszej strony, a tu takie coś :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diesel05']Nadal nic nie wiadomo o Woodym...
Dziękuję za pomoc. Schronisko i Krakowski TOZ sa poinformowane.
Córka tej starszej Pani też wie o wszystkim i trwają od wczoraj nieustanne poszukiwania. Sa plakaty na osiedlu i okolicach, my działamy w necie, ale głucha cisza, co mnie zabija :( Woody był moim tymczasowiczem i dopiero zaczyna swiat poznawac od tej drugiej, lepszej strony, a tu takie coś :([/QUOTE]

Wiem juz ,ze schronisko zawiadomione bo dzwonilam i potwierdzili ze jest zgloszenie ale takiego psiaka póki co nikt nie znalazł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tundra']Psiarze z Krakowa- a czy widoczne sa choc w okolicy plakaty psa?[/QUOTE]

U nas na osiedlu sa ,a gdzie indziej to nie wiem. To sa bardzo porzadni ludzie , jak wprowadzilam sie do tego bloku mieli dwa staruszki i bardzo o nie dbali i potem mieli 3 sunie ,ktora jest do dzisiaj ,przywiezli ja chyba z grecji. poprostu wyrwał sie woody na spacerku starszej pani

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...