Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudo z Podlaskiego. Wychudzone psy - potrzebne DT i wsparcie finansowe


longue

Recommended Posts

jak oglądam te zdjęcia to wierzyć mi się nie chce,że to możliwe.

Buskę Onka i Tigę ONkę (jak nie pomyliłam imienia) widziałam i dotykałam skóra i kości były wówczas i znów historia się powtarza :(

Powinno się zmienić u nas [B]PRAWO[/B]-zakaz dożywotni posiadania zwierząt dla takich chciałam napisać ludzi ale na to określenie nie zasługują to [B]bezmózgie chodzące skóry[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mageda']Na fb piszą, że szuka domu tymczasowego. Szczeniaczki muszą z mamą zostać jeszcze 4 tygodnie, potem będą do adopcji. Mama nie toleruje kotów. Dobrze, że maluszki nie będą niczego pamiętać...[/QUOTE]


podaj link do wydarzenia na fb, to właśnie jest cieżkie, że nie dosyć że ona poszkodowąła to jeszcze dzieciaczki :(

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie skopiować wypowiedź Kuny z forum.soshusky.pl

"Pchły to nawet mnie pogryzły - spędziłam tam najwięcej czasu... od 11-19 (chyba), bo nawet nie wiem dokładnie... psy sa totalnie brudne, zapchlone, robale na pewno tez są. Oczywiście haskacze juz wczoraj dostały odpowiednie preparaty. Tak jak juz pisałam - północniaki to psy o spowolnoinym metaboliźmie, gdyby one wyglądały tak jak np. labki, to mielibysmy do zabrania tylko 3 psy , inne juz by nie zyły...
Zacytuję Wam fragment opinii weta odnośnie labladorów:

"Waga psów odbiega ponad połowę od prawidłowej dla tych ras, odwodnienie ponad 10%, co wskazuje, że psy nie miały dostepu do wody ok. 3 dni. Objawy skrajnego niedozywienia i niedoborów mineralno-witaminowych. Stan zwierząt wskazuje na zagrożenie zdrowia i życia. Nie mogą pozostać pod opieką dotychczasowego właściciela. Wymagają wielodniowej opieki specjalistycznej w warunkach domowych, pod stałą kontrolą weterynaryjną."


Nasze psy są, a raczej będą śliczne, trzeba je tylko doprowadzić do stanu uzywalności

Kamila... jak weszłam do piwnicy, to tych maluchów, to myslałam, że bełta puszczę - w życiu takiego smrodu nie czułam, zresztą w domu też... ale już na piętrze... niemal sterylnie.. Jeszcze raz dziękuję za pomoc, bez Ciebie, jaanny019, Chandry i wielu innych osób ta akcja nie miałaby szans. I chcę jeszcze powiedzieć, że jestem pod wrażeniem działalności labków - mam nadzieję, że my, wraz z doswiadczeniem i stażem, również taka umiejętność nabędziemy. "

Również przyłączam się do podziękowań dla wszystkich biorących udział w akcji jesteście wielcy.

Edited by longue
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']podaj link do wydarzenia na fb, to właśnie jest cieżkie, że nie dosyć że ona poszkodowąła to jeszcze dzieciaczki :([/QUOTE]

Proszę link do FB :
[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.352524694778757.86007.111393995558496&type=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019'] LABY rządzą![/QUOTE]


Dopiero teraz o tym się przekonałaś ? ;) ja już w zeszłym roku o tym wiedziałam jak w ciągu tygodnia pomogli mi znaleźć dom dla mojej Belci i zorganizować transport :)
Labradory.info będę wychwalać na każdym odpuście!

I co najważniejsze! Tam jest naprawdę wielu ludzi, każdy z nich tak jak tu na dogo ma swoje poglądy na wiele tematów. przychodziło tam wielu awanturników i podjudzało a to forum i ci ludzie nadal tam są, nadal pomagają ( z każdym przypadkiem biedy coraz lepiej ) i nigdy nie odmawiają pomocy!

Link to comment
Share on other sites

Jestem pod wrażeniem Organizacji, z którymi przyszło mi wczoraj współpracować - potwierdzam - LABY rządzą :) - oraz ludzi. Bardzo Wam wszystkim dziekuję! Jak weszliśmy tam i okazało się, że zamiast góra 8 psów jest 19 - nogi sie pode mna ugięły... mieliśmy tylko dwa samochody i miejsce dla tylko 8 psów... ale udało się, prawie. Został tam jeszcze Cywil, około 10-letni mix ON-ka. Przeniosłam go z tego betonu do kojca, dopilnowąłam, aby dostał jeść, ale trzeba go stamtąd zabrac jak najszybciej!! Mamy już pierwsze wpłaty na niego czy ktoś może nam pomóc znaleźć DT?

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal nie mogę uwierzyć, że się udało. Chyba jeszcze nadal nie wierzę, że znaleźliśmy domy dla prawie 10 psów w ciągu kilku godzin.

W czasie transportu psiaki był super grzeczne jedynie Cocerspanielka ubolewała nad tym, że na moich kolanach jedzie już Szkrabusia [IMG]http://www.forum.soshusky.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] . Trzymam kciuki za Labadorke, mam nadzieję, że dasz radę maleńka [IMG]http://www.forum.soshusky.pl/images/smilies/heart.gif[/IMG] .

Dziękuje wszystkim Fundacjom, organizacjom, osobom prywatnym, które wczoraj pomagały szukać domków tymczasowych. Nikt nie odmówił mi pomocy, jeżeli nie mógł sam pomóc to odsyłał mnie do innych osób które mogły pomóc. Ludzie dzwonili i pytali czy udało mi się dodzwonić pod wskazany przez nich numer, czy mam domki, ile psiaków jeszcze potrzebuje pomocy. DZIEKUJĘ [IMG]http://www.forum.soshusky.pl/images/smilies/icon_serducho.gif[/IMG] Również wszystkim, którzy dali nam wsparcie psychiczne i dobre słowo.

A teraz do roboty! Szukamy domków i funduszy na leczenie psiaków! Priorytetem jest zabranie Cywila. Piesku pamiętamy o Tobie.[B][B]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MZElwusvdzU/Tum2yftsp6I/AAAAAAAAHPg/ShuTEKeQ_2Y/s206/bannerek.jpg[/IMG]
[/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Poproszę o numer konta, postaram się pomóc.[/QUOTE]
Jak na laby to tutaj
[quote]Fundacja Dr Lucy , ul. Mickiewicza 33 , 63-100 Śrem
Nr konta 74 1240 6902 1111 0000 5659 4412
Dane do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT PKOPPLPW 74 1240 6902 1111 0000 5659 4412
KONIECZNIE Z DOPISKIEM: LABY Z PSEUDO[/quote]

Jak nie na laby,to w pierwszym poście jest numer konta :-)
Czy tak, czy tak - dzięki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']ehh... 1,5 roku na dogo jestem, ale co likwidują jakąś pseudo, to mi się wyć chce z bezsilności...
Po pierwszym postaram się wysłać jakiś grosik na te bidy. KONTO te, co w poście 71 jest cytowane?[/QUOTE]

Jeżeli chcesz przekazać kaskę na labradory to te konto.
A jeżeli chcesz przekazać kaskę na hasiorki które są pod opieką SOS Husky to konto które jest podane w pierwszym poście.

Z góry dziękuję za chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...