Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudo z Podlaskiego. Wychudzone psy - potrzebne DT i wsparcie finansowe


longue

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SylwiaSobolewska']Ten pan o nicku ruzwelt jakoś teraz ucichł na BO. Ciekawe, co się dzieje z jego pieskami? Ogłasza się gdzie indziej, z jakąś zamianą małego na dużego itd, ale ciężko namierzyć jego ogłoszenia. Wiem już jak się nazywa, łatwo to znaleźć na necie. Firmę ma na 3 - maja. [B]A może też tam mieszka?[/B] Tylko jak do niego teraz wpaść?[/QUOTE]
mieszka ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maczekxp']Dobre wieści, chce się czytać...[/QUOTE]
a i popatrzeć mozna :)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/p1150012p.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9462/p1150012p.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']No dobra popaczałam sobie to teraz konto dajta to z kasiory wyskoczę póki mam :D[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :multi: Numer konta i wszelkie dane podane są na pierwszej stronie.

Cywil jest piękny, cudny :):)

Link to comment
Share on other sites

Oj przestancie majątku nie wysłałam :D Nie mam jak pomóc przy tych psach to chociaż grosza drobnego wyślę. Na wódkę nie wydacie na papierosy też nie na słodycze to już na pewno nie. Wszystko pójdzie na psiaki to nie ma za co dziękować nic a nic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolasek']O i suślika tu przygnało. :eviltong: Ja też wpłacę całą wierszówkę za tekst o pseudo na psiaki. Jak tylko dostanę. Niestety możecie się rozczarować sumą, ale to będzie prawdziwe wynagrodzenie. :lol:[/QUOTE]
Od krasnali uciekam ;) a wiadomo tam gdzie dużo ludzi to krasnale nie wychodzą bo się boją :D

Myślę, że dziewczyny jak zobaczą ten mój grosz,który przelałam im na konto to też się rozczarują sumą :D Ale narzekać nie będą :D

Link to comment
Share on other sites

ale chrzanicie:evil_lol:, na jabola albo wisniaka na pewno wystarczy:eviltong: - Chandra, przyjeżdżaj do mnie bedzie impreza ;)
A tak poważnie, to bardzo Wam dziekuję:iloveyou:
Dzisiaj tak a'propos była z Cywilem na oględzinach lekarskich, to wspaniały pies:loveu: - do wszystkich sie cieszy, wszystkich kocha - ludzi, psy i koty, az nie można uwierzyć, że tyle lat stał na łańcuchu:crazyeye: A co do lat, to wygląda na to, ze pania "hodowczynie" poniosło... Cywil ma nie więcej niz 7 lat :)

Link to comment
Share on other sites

No to musimy zmontować jakiś wesoły autobus z jednym trzeźwym kierowcą i pojechać do Kuny na te alkohole. Nawet juz plan wycieczki ułożyłam: wyjazd 5.00 rano, 6.00-9.00 sprzątanie kojców, 9.00-10.00 przerwa kawowa, 10.00-15.00 spacery z psami, 15.00-15.03 przerwa na oddech, 15.03-18.00 spacery z psami, 18.00- do końca przerwa alkoholowao-ogniskowa i zacieśnianie więzów (z ewentualnym mordobiciem) :evil_lol:

Ja od razu wiedziałam, że Cywil jest super:multi:

Link to comment
Share on other sites

No dobra, ja się piszę na tego trzeźwego kierowcę;), jak Wy takie napalone na jabcoki:evil_lol:. W zamian za przegonienie po polu KOnia;) i 5 (a nie 3 minutową) przerwę na oddech:).

Wszystkie psiaki są śliczne, ale Kubuś bardzo bardzo:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Witam, wrzuciłam info z linkiem do tego wątku na forum malamucim.

A tak przy okazji mały off-top, mam nadzieję, że wybaczycie:

[B]Kuna[/B], jeżeli jesteś tą samą Kuną, u której Bazika z forum malamuciego była na dt, to chciałam powiedzieć, że problemy zdrowotne zostały zażegnane, sunia ma się dobrze i chyba do niej w końcu dotarło, że u nas już zostanie na zawsze:) straciła resztki dystansu, zaczęła się przy mnie jak szczeniak zachowywać, chce się bawić, a jak wczoraj nie miałam za dużo czasu na zabawę to mi okazała niezadowolenie kopiąc 3 doły - dwa przy samochodzie i jeden przy schodach - diabełek mały:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']No to musimy zmontować jakiś wesoły autobus z jednym trzeźwym kierowcą i pojechać do Kuny na te alkohole. Nawet juz plan wycieczki ułożyłam: wyjazd 5.00 rano, 6.00-9.00 sprzątanie kojców, 9.00-10.00 przerwa kawowa, 10.00-15.00 spacery z psami, 15.00-15.03 przerwa na oddech, 15.03-18.00 spacery z psami, 18.00- do końca przerwa alkoholowao-ogniskowa i zacieśnianie więzów (z ewentualnym mordobiciem) :evil_lol:[/QUOTE]

To ja pierwsza się piszę na taką [B]IMPREZĘ[/B] (tylko muszę wiedzieć wcześniej by małego człowieka sprzedać ;)) o ile [B]Kuna[/B] się zgodzi bo my tak tu za jej plecami trochę knujemy :D

Link to comment
Share on other sites

No niezłą impreze uszykowałyście - najbardziej podoba mi się ten plan jaanny019 ;)
OK, to poczekajmy az troszkę ziemia obeschnie i czekam, Wojtek zrobił miejsce parkingowe, to i autobus sie zmieści :)
A wracając do tematu - Cywil bardzo jest kochany, naszczał mi w domu na ścianę i jutro jedzie na spotkanie dobrego życia - mam nadzieję, ze DS znajdzie równie szybko jak DT.
Przypominam, ze oprócz niego domów szukają Bunia, Demon i Czika oraz labki, shar peje, goldenka i kundelki. Nie zapominajcie o nich :)

a teraz off top :)
Tak to ja i nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze, ze Bazika juz zdrowa!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...