Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudo z Podlaskiego. Wychudzone psy - potrzebne DT i wsparcie finansowe


longue

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro nadal jest tyle pseudo to widać jeszcze cieszą się powodzeniem, ale jak będzie sie coraz częściej mówić, pisać o wyrządzanej krzywdzie zwierzętom to może ludzie zastanowią sie zanim kupią ,,okazyjnie" pieska, kotka
Może jestem naiwna ale mam nadzieję, że ludzie z tym raz na zawsze skończą

No ta labka z pewnością roztopi nie jedno serce i pomoc finansowa poleci

Jejku co te pieski teraz czują... pewnie nie dowierzają, że jedzenie i woda jest zawsze, że nie muszą już marznąć i cierpieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5']Skoro nadal jest tyle pseudo to widać jeszcze cieszą się powodzeniem, ale jak będzie sie coraz częściej mówić, pisać o wyrządzanej krzywdzie zwierzętom to może ludzie zastanowią sie zanim kupią ,,okazyjnie" pieska, kotka
Może jestem naiwna ale mam nadzieję, że ludzie z tym raz na zawsze skończą

No ta labka z pewnością roztopi nie jedno serce i pomoc finansowa poleci

Jejku co te pieski teraz czują... pewnie nie dowierzają, że jedzenie i woda jest zawsze, że nie muszą już marznąć i cierpieć[/QUOTE]

asika5 ja tez tak naiwnie myślę i podczas rozmowy z klientem zostaje sprowadzona na ziemię tekstem niech się choć trochę zwróci koszt utrzymania lub jest taka piękna i mądra niech przekaże swoje geny a dodam ,że piesek w typie rasy ale bardzo oddalony od ideału .....i można tak pisać i pisać ale trzeba mówić i uświadamiać o cierpieniu by w końcu ten proceder raz na zawsze skończyć [B]PSEŁDOhodowców[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5']Skoro nadal jest tyle pseudo to widać jeszcze cieszą się powodzeniem, ale jak będzie sie coraz częściej mówić, pisać o wyrządzanej krzywdzie zwierzętom to może ludzie zastanowią sie zanim kupią ,,okazyjnie" pieska, kotka
Może jestem naiwna ale mam nadzieję, że ludzie z tym raz na zawsze skończą

No ta labka z pewnością roztopi nie jedno serce i pomoc finansowa poleci

Jejku co te pieski teraz czują... pewnie nie dowierzają, że jedzenie i woda jest zawsze, że nie muszą już marznąć i cierpieć[/QUOTE]
Jeszcze gorsze jest to, że ci którzy powinni ścigać za takie przestępstwa, nic sobie z tego nie robią. Raczej przeszkadzają. Tylko wysokie kary za taki proceder jak produkcja szczeniaków, mogą ukrócić pseudo.

Link to comment
Share on other sites

jolasek, kundelki też były w takim stanie, pod ich futrem nie widać. I owszem pomoc finansowa - jak najbardziej!, ale pamiętajmy, ze tam został jeszcze jeden pies, którego trzeba jak najszybciej zabrać!! Pomocy - potrzebujemy DT dla ok. 10-letniego Cywila:help1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']jolasek, kundelki też były w takim stanie, pod ich futrem nie widać. I owszem pomoc finansowa - jak najbardziej!, ale pamiętajmy, ze tam został jeszcze jeden pies, którego trzeba jak najszybciej zabrać!! Pomocy - potrzebujemy DT dla ok. 10-letniego Cywila:help1:[/QUOTE]
Nie wątpię, że kundelki są w podobnym stanie. Tu jednak bardzo liczą się zdjęcia, które pokażą ten dramat i na nieszczęsnych labkach bardzo to widać.
Trzymam kciuki za Cywila.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za off

może macie jakiś znajomych w Kołobrzegu / okolicach ?
WCZORAJ W KOŁOBRZEGU OK 19 ZAGINĘŁA PÓŁROCZNA SUCZKA RASY BORDER COLLIE!
SUCZKA ZOSTAŁA DELIKATNIE POTRĄCONA PRZEZ SAMOCHÓD W OKOLICACH DWORCA PKPK - UL. ZWYCIĘZCÓW I ZSZOKOWANA POBIEGŁA W STRONĘ WOJSKA POLSKIEGO
TERAZ MOŻE BYĆ WSZĘDZIE !
JEST CZARNO-BIAŁA I MA NA SOBIE POMARAŃCZOWĄ OBRÓŻKĘ
PO LEWEJ STRONIE SZYI CHIP: 967000009262400
NIE MA TATUAŻU
WABI SIĘ FLICKA (flika)

NR DO WŁAŚCICIELKI (EWA) : 795 781 433

[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/424677_380745031953272_100000533346617_1413955_1764502691_n.jpg[/IMG]

w imieniu właścicielki proszę o pomoc !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Niestety, takie obrazki w psedo to konsekwencja nowej ustawy...
Psy są porzucane, niekarmione, zabijane lub wyrzucane. W okolicach Kalisza, gdzie było zagłębie pseudo, mnóstwo psów tych niby rasowych błąka się po ulicach i polach.[/QUOTE]
Niestety trudno się z Tobą nie zgodzić...to jakiś koszmar:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jestem na zaproszenie. Boże co za potworność... Już rozsyłam wątek. Wyślę też pieniądze.[/QUOTE]

Super dziękuję że jesteś i dziękuję za pomoc.

Dziękuję wszystkim którzy stawili się na wątku.

Jestem ciekawa kiedy coś w końcu się zmieni w naszym kraju.

Cywil trzymaj się znajdziemy dla ciebie DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...