Jump to content
Dogomania

Jak mówicie do swojego psa ?


GAJOS

Recommended Posts

2 psy: Czesio i Blue (suczka);
Czesio, jak jest grzeczny: "Czesiulek", "Czesiątko", "osesek", "maluszek", "moje maleństwo", jak niegrzeczny: "bobek!", "ty lumpie!", "ty bobie wstrętny!", "ty mały gnojku!"
Blue, jak grzeczna: "Blusia", "Blusinka", "balbinka", "laleczka", "moja sunieczka", jak niegrzeczna: "lampucera!", "ty suko!", "ty małpo jedna!", "co za wstrętna paskuda!"
Ogólnie psiaki dość grzeczne, zwłaszcza Blue ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie chcąc mieszać w głowach moim dwóm kolejnym suniom, nie nadawałam im specjalnych imion, ponieważ i tak wiedziałam, że będę mówiła do nich [I]Niunia[/I]. Ta więc Niunia, Niunieczka, Niucha, Niuniucha, Niusia, Niusieńka, Niuniunia itd. Były tak grzeczne, że nie miałam z nimi problemu, a w razie czego po prostu, [I]ej, nie wolno[/I]. Teraz mam psiaka / to ten przystojniak po lewej /, któremu dt dał na imię Blues, tak więc nie mam problemów, nie muszę odkrywać Ameryki - Blunio, Blunio - Niunio, Niunio, Bluniuniu itp.

Link to comment
Share on other sites

mm, moja mama zawsze jak chce dać psu kotleta albo jakiś smaczek z kchni, to jest tekst "Chodź no do mamci, pieseniu kochaniutki". Potem jest faza szoku, bo jak to, Benny odwraca mordkę i nie chcę nawet powąchać przysmaku? I wtedy jest "Nie, to nie zapchlona mendo" :D
Czasami mi się zdarza zawołać psa "Bucu" ew. "Łachudro"

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ja mówie do swojego Junior, Junioł, Mordo, Czarnuchu, Młody - Normalnie. Jak jest czas na czułości to : Mordeczko, Skarbeczku, Piękności , Maleństwo, Ziomuś :D Jak przeskrobie. to Gnido, Koleś, Chu.... i tutaj nie dokończę :)

Np. Z wczoraj, jak ukradł moją noszoną koszulkę, i się nią odpowiednio zajął ... "Co zrobiłeś ty durny chuRu" (zmień R na J ). On gdy słyszy ode mnie jedno z niecenzuralnych słów, np. Ku**a ! Ch*u! , to już wie że przegiął, najczęściej jest tak, że on po chwili zaczyna udawać niewinnego i gdyby tylko mógł to by mnie zalizał na śmierć, a siebie by zabił własnym ogonem. Jednak... u mnie to nie przejdzie :) Później jest czas w, którym musi zabiegać o moją uwagę :)

Edited by GAJOS
Link to comment
Share on other sites

A moja psinka na dt ma na imię Wika, jak jest grzeczna to mówię Wika, wikonku, wikusia, wikunia etc...
A jak coś nabroi to mówię "Wiktorio Miodońska" od mojego nazwiska:) Tak samo postępuje gdy moje psy są niegrzeczne, tylko zmieniam pierwsze słowo i wychodzi mi "Sabino Miodońska", "Majo Miodońska" czasami dodaje groźby typu "nóżki ci połamię", albo "korek wsadze w dupk***" ( jak "nabrudzą" w domu). Ale za każdym razem mówię to tak miłym głosem, że cieszą się jak głupie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']A moja psinka na dt ma na imię Wika, jak jest grzeczna to mówię Wika, wikonku, wikusia, wikunia etc...
A jak coś nabroi to mówię "Wiktorio Miodońska" od mojego nazwiska:) Tak samo postępuje gdy moje psy są niegrzeczne, tylko zmieniam pierwsze słowo i wychodzi mi "Sabino Miodońska", "Majo Miodońska" czasami dodaje groźby typu "nóżki ci połamię", albo "korek wsadze w dupk***" ( jak "nabrudzą" w domu). Ale za każdym razem mówię to tak miłym głosem, że cieszą się jak głupie:)[/QUOTE]

Już lubię tą Wikę :D
Do mnie koleżanki mówią per "wikulinku"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...