Jump to content
Dogomania

stford 7 letnia sunia !! Pilne !!


haryson

Recommended Posts

:-(:-(Dostałam od znajomej dzisiaj informacje że jej znajomy ma czas do jutra żeby znaleźć suni dom inaczej suczkę uśpi:-(:shake:. Powód sprawy rodzinne..... :angryy: jest to 7 letnia suczka staforda nic o niej nie wiem ani nie mam zdjęć jedyne co posiadam to nr tel do właściciela psa. Sunia znajduje się w miejscowości Żerardów. Czy ktoś mógł by z Was zainterweniować w tej sprawie ?? Bardzo proszę o pomoc :-(:-(:-(

Jedyne co się dowiedziałam to że sunia jest dość agresywna:shake::shake: i nie może mieszkać z dziećmi ładnie chodzi na smyczy oraz że nie niszczy i nie hałasuje podczas nie obecności właściciela.

Edited by haryson
Link to comment
Share on other sites

[B]Wejdz na forum do działu rasy, tam w grupie 3 kliknij hasło: American Staffordshire Terrier.[/B]
Tam są wątki poświęcone psom tej rasy w potrzebie.

[B]Zajrzyj też do: S.O.S Amstaff oraz Amstaff-pitbull dział: bullowate w potrzebie[/B]
Ale aby poszukać psu nowego domu potrzebne jest zdjęcie i opis psa ( zachowanie ).
Na pocieszenie powiem, że żaden normalny weterynarz zdrowego psa nie uśpi.
Naiwyżej trafi do schroniska :-(
A może rodzina właściciela złoży się na hotelik na czas szukania nowego domu ?
Ale jeżeli powodem oddania suni jest jej agresja to szukanie nowego domu będzie trudne.

Edited by Mazowszanka
Link to comment
Share on other sites

Niestety dali chwile ale pomocy z ich trony brak prosiłyśmy z dziewczynami o zdjęcia to był w pracy ok rozumiem ale mógł na maila wysłać opis psa i zdjęcia jeżeli tak mu na tym znalezieniu domu zależało :( a później do niego dziewczyny dzwoniły to on nie odbierał ... ehhh brak mi słów ręce opadają mam nadzieje że jutro dostane info o psie i zdjęcia i napiszą mi że poczekają na znalezienie domu zamiast iść i ją usypiać :(

Link to comment
Share on other sites

Serce moje się uradowało jak dostałam taka wiadomość : [QUOTE][B]witajcie mam cudowna wiadomosc ...DZIS WLASCICIEL PIESKA Z MOJA POMOCA ZNALAZL DOMEK DO WYNAJECIA ..JEST MALY OGRODEK I MAJAKA (STAFORT) MA GDZIE BIEGAC :))) WLASCICIEL SZCZESLIWY ,JA ROWNIEZ A MAJKA WCALE NIE JEST TAKA AGRESYWNA :)) DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC :*****wczoraj odezwal sie do mnie bardzo pozno ,jezdzil szukal cos do wynajecia ...TO DOBRY CZLOWIEK I KOCHA BARDZO SWOJA MAJKE ALE CZASEM W ZYCIU BYWAJA TRUDNE SYTUACJE ,WAZNE ZE KONIEC JEST Z USMIECHEM :))))[/B]

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]to zwykly rozwod :( i zemsta glupiej baby na psie a wlasciciel mieszkal u syna gdzie jest male dziecko ,sunia nie lubi dzieci ,przeciez tak sie zdarza ...i kazala mu natychmiast zabrac psa ...wiec wpadlismy na pomysl wynajecia czegos gdzie bedzie wraz z psem mogl zamieszkac ..i tak zrobilismy ,dzis nas kilka osob jezdzilo i sprawdzalo ogloszenia i znalezlismy ...[/QUOTE][QUOTE]bedzie dobrze ,wlasciciel pieska to super gosciu ...:))) mowil dzis o piesku jak o malym dziecku ze lzami w oczach ...i tylko bardzo bylo przykro jak wciaz putal czemu ona to zrobila przeciez mamy ja od szczeniaczka ...jak mogla kazac mi ja uspac ? az mi lzy same naplywaly on tak czule mowil o Majce ...ale sa juz razem :)))) ja zawsze mowie nie ma tak zle aby nie moglo byc gorzej i za na kazdy klopot znajdzie sie lekarstwo :)))[/QUOTE]
Wklejam wypowiedz znajomej która była najbliżej sprawy z sunią :) Teraz jestem już spokojna o Majkę i właściciela :) :multi::multi::multi::multi: a tą kobietę to bym .... :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...